Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Route Tracker & Day/Night for TomTom

neooo666 (243)|24.4.2006 08:20
Pokud to snad někomu v TomTomu chybělo, tak tady je konečně řešení v podobě pluginu:



EDIT Tak jsem se unáhlil, něco z toho je stále ještě !!! Under construction !!! :sarcastic:
Surgical (2364)|24.4.2006 09:18
I tak vynikajici zprava...
tortoise (546)|24.4.2006 11:49
Abyste si ušetřili čas se stahováním a instalací: zatím funguje možná ten tracking a vytváření POI (nezkoušel jsem, nejsou to fce, které bych teď potřeboval). Naopak ukládání dat z GPS a - na co jsem se těšil nejvíc - automatické přepínání den/noc ještě není dodělané. Nefunguje režim naležato. Občas zlobí překreslování menu (nevím, zda souvisí s předchozí výtkou).

Není třeba ničit si vlastní menu, ale stačí přidat položku MENUITEM|TASK_SDK1| na stránku, kde se má zobrazit patřičné tlačítko (v souboru TomTom.mnu).
elo (17)|24.4.2006 16:03
Nemůžu dostat ty pluginy do tom toma 5.21. Prosím napište jak přesně postupovat. díky
tomasd_ce4you (87)|25.4.2006 07:53
Musis mit nainstalovany Microsoft .NET CF v2.0, odkaz je nahore na te strance. Pak musis nainstalovat ToolsTools. A pak jeste do adresare TomTom/sdkregistry/ pridat soubory ktere stahnest ne te strance dole (sdkregistry.zip). Tam je take soubor ToolsTools.cap, v kterem je potreba opravit cestu, pokud jsi ToolsTools nainstaloval nekam jinam (treba na SD).
Jinak, tento tyden by se mela objevit nova verze s podporou VGA. Zda i neco vic nevim.
elo (17)|25.4.2006 11:13
[QUOTE="tomasd"]Musis mit nainstalovany Microsoft .NET CF v2.0, odkaz je nahore na te strance. Pak musis nainstalovat ToolsTools. A pak jeste do adresare TomTom/sdkregistry/ pridat soubory ktere stahnest ne te strance dole (sdkregistry.zip). Tam je take soubor ToolsTools.cap, v kterem je potreba opravit cestu, pokud jsi ToolsTools nainstaloval nekam jinam (treba na SD).
Jinak, tento tyden by se mela objevit nova verze s podporou VGA. Zda i neco vic nevim.[/QUOTE]

Microsoft .NET CF v2.0 jsem nainstaloval, ale v PDA mám na kartě jen jednu prázdnou složku s tímto názvem. Nic jiného jsem na kartě nenašel.
Při spuštění mi to hlásí, že mám nainstalovat Net Framework. Zkusím ještě tohle.
Vlada165 (676)|26.4.2006 10:20
Zaim jsem zkusil pustit tedy ten udajne fungujici tracking, ale krome poblikavajiciho napisu v TomTomu jsem nic nepozoroval - co to konkretne dela a zapisuje to take nejaky log a kam ? Co by jeste krome POI uz melo fungovat ? Dik ...
libor_m (1026)|26.4.2006 23:22
V itineráři si dej načíst uložené itineráře a najdeš tam itinerář nazvaný LastRoute (nebo nějak tak podobně, nemám teď PDA u sebe). V intervalech delá body na trase a z nich itinerář.
Vlada165 (676)|27.4.2006 06:40
Diky, take nemam PDA u sebe a zkousel jsem to jen doma. Zdalo se mi, ze to tam ale blikalo celkem dost casto a docela to i rusi, tak doufam, ze se da nastavit interval (nebo alespon v budoucnu pujde), jak to ma casto ukladat ...
tomasd_ce4you (87)|27.4.2006 08:24
To blikani nápisu se asi nastavit neda, ale jel jsem s tim a pri jizde si toho ani nevsimnes. Jen nevim jak se nacteny itinerar da kompletne otocit pro navigaci zpet po stejne ceste. Na to jsem nejak neprisel.
tomasd_ce4you (87)|27.4.2006 08:38
Ted jsem si vsiml, ze na strance se objevila verze pro VGA. Jediny problem co jsem zatim nasel je ze to nejde minimalizovat. Zustava ta ToolsTools obrazovka porad pres Today,pri minimalizaci TomToma, coz mi dost vadi. Napisu autorovi.
kutiltim_ce4you (0)|6.5.2006 17:14
Pustím Route Tracker & Day/Night for TomTom a dostanu tuto hlášku:
Nebyl nalezen soubor nebo setavení
System.Windows.Forms,
version=2.0.0.0,Culture=Neutral,
Publictoken=969DB8053D3322AC,případně některá z jeho závislostí.
Co s tím?
beecher (9270)|6.5.2006 18:46
Nainstalovat .NET Compact Framework 2.0?[QUOTE]ToolsTools is Written in Microsoft Visual C# and requires the Microsoft .NET CF v2.0 to be installed on your pocket pc. [/QUOTE]
kutiltim_ce4you (0)|6.5.2006 20:22
Samozřejmě
spamoid (83)|10.5.2006 09:40
Zdravim,
chtel jsem se zeptat, jak Vam chodi VGA verze. Mam VGA pres se_vga, ale kdyz dam ToolsTools, tak se mi objevi poze ve ctvrtine obrazovky, ale s obrovskyma ikonama...
tomasd_ce4you (87)|10.5.2006 17:03
Mi to s tou novou verzi bezi na celou obrazovku, s tou starou to bylo taky na 1/4.
Laca (154)|2.6.2006 00:33
nainstaloval jsem .NET CF v2 z odkazu a presto mi nejde SW nainstalovat. Furt mi to pise, ze nemam .NET v2

Prijdu si jak u blbejch, nejde to nainstalovat jinak nez z dodavaneho instalatoru?

Diky za pomoc
libor_m (1026)|2.6.2006 13:13
a máš i PC verzi nainstalovanou na compu?
Laca (154)|2.6.2006 13:44
[QUOTE="libor_m"]a máš i PC verzi nainstalovanou na compu?[/QUOTE]
Díky ... někdy jsem na facku ;) Nainstalováno
Laca (154)|2.6.2006 15:58
Tak nevim ... zatim jsem to jeste nevyzkousel s GPS, ale i tak ten sw pujde z MDA pryc. Nejenze neumi landscape (ja vim, je to napsany vyse), ale po spusteni aplikace se ji nemuzu zbavit. Kazdy vstup do menu me rovnou hodi na ToolsTools, nekdy to samo od sebe shodi TomTom.

Take mi to aktivuje na trvalo BT. Normalne jsem mel BT vypnuty TomTom si jej aktivoval a po odchodu z aplikace zase vypnul. Ted zustava zapnuty a zere drahocenou energy.

Skoda, vypadalo to zajimave.