Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Otáčení obrazovky ve WM 5.0 a ochrana PDA heslem

kolista2 (12)|23.4.2006 23:38
Zdravím.

Už jsem skoro 2 týdny "nalomený" koupit si PDA s WM 5.0 a VGA a odpovědi na následující otázky mě snad už zlomí.

1) Jakým způsobem se otočení zobrazení o 90° provede ? Musí se zobrazení otočit před spuštěním programu se kterým to chci využít, nebo to jde i přepínat i za "jízdy" ?
(např. upravím úkol v To Do listu na stojato, pak spustím (ještě pořád nastojato) pocket Excel s nějakým ceníkem a pak to otočím (s bězícím excelem))

2) Jak dobrá je ochrana heslem ? Jsou data v PDA (ne na SD) při použití hesla nějak šifrované ? Rád bych si občal prošel nějaké firemní věci, a nerad bych aby je, kdybych PDA ztratil, někdo zveřejňoval.

Snažil jsem se to najít, ale o otáčení jsem našel zmínku jenom za použití přídavných programů (a jestli se nepletu, mělo by to jít i bez nich).
vatco (15)|24.4.2006 01:06
1. Muzu potrvdit, ze otaceni funguje opravdu "za jizdy", naprosto bez problemu.

2. Tohle je horsi, heslo pouze zabrani neautorizovanemu pristupu do systemu pres dotykovou obrazovku, tlacitka a take activesync. Urcite se data nesifruji. Nevim jestli jde v zamknutem stavu stahnout flash, ale pokud ano, pak uz nic nebrani v pristupu k datum.

Nastesti existuji castecna reseni.
kolista2 (12)|24.4.2006 11:15
Tak a je to :)
Jsem zlomený a jdu si to koupit :D

Konečně budu mít krabičku se všema datama pořád u sebe :))