Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 8310 - změna vibrace u sms/příchozího hovoru

covered (16)|23.4.2006 11:25
Zdravím, jsem čestvý uživatel tohoto úžasného přístroje, pročetl jsem skoro vše tady v diskuzi, mám 3 otázky (pro každou založím nový thread, přestože jsem to chtěl dát původně do jednoho, ale přečetl jsem si pravidla..) a na úvod bych se chtěl poděli o něco, co jsem na tomto fóru nenašel a myslím, že by to mohlo pár lidí zajímat. Pokud jsem hledal špatně a někde se tu již níže zmíněný návod nachází, tak mě smažte.
Jde o to, že mě dlouho štvalo, že jsem podle vibrace nepoznal, zda se jedná o sms nebo hovor, až jsem našel tento návod, takže přikládám (myslim, že neni nutné překládat do čj):



You can edit the registry

HKCU\ControlPanel\Sounds\Ringtone0

Edit the value 'Script' and you can play with these options,

a = allow repeat
f = backlight On (f1)
v = vibrate On (v0,v1,v2) the number changes the vibrate length
p = play Sound/Vibrate On (if v has been set)
w = wait/delay (w1 - wait 1 sec)
r = repeat

so for example, af1v0pw3r

This makes your tone...
Allow repeat, turn on the backlight, set short vibrate, play tone and vibrate, wait for 3 seconds, then repeat.

Now with notifications ie SMS you can set these differently so you can tell if you have a call or just a message.

HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\SoundCategories\Notifications
Click on Values and select Script
Now for example change the Value Data to v1w1v1w1v1

This will change your vibrate notifications to vibrate 1 sec wait 1 sec Vibrate 1 sec etc.

The only downside is changing profiles on the phone can reset these tweaks.

Lobo_ce4you (514)|6.6.2006 10:18
Nevíte jak nastavit script, aby se při došlé sms nerozsvítil dispej? Zkoušel jsem nastavit ve scriptu to písmeno "f", např. f0 nebo f1, ale žádnej efekt :( Podle toho popisu to chápu, že by výchozí nastavení mělo být nerozsvícení displeje a jen pokud dám do scriptu "f1", tak by se měl dispej rozsvítit, ale mě se displej rozsvicuje pořád.

Jinak to resetnutí nastavení v registrech při přepnutí profilů jde obejít tak, že si ten script upravíte přímo v *.xml souboru u konkrétního profilu ve složce \Aplication Data\Profiles. Soubory upravuji přímo v mobilu pomocí programu PocketNotepad.
Tomma (10)|6.6.2006 15:48
[QUOTE="Lobo"]Jinak to resetnutí nastavení v registrech při přepnutí profilů jde obejít tak, že si ten script upravíte přímo v *.xml souboru u konkrétního profilu ve složce \Aplication Data\Profiles. Soubory upravuji přímo v mobilu pomocí programu PocketNotepad.[/QUOTE]

no tak jsem to udelal misto v3 jsem dal v1 u profilu .klasicky pozadavek proti histerickym sms. a ejhle ten profil je nepouzitelny. pokud ho zvolim tak se v zapeti prepne zpatky do normlani-ho a nic z toho. Kevsemu jsem to dal zpatky na v3 a taky nic :-(
kde je chyba?
editoval jsem soubor v total comanderu
vpx (529)|6.6.2006 17:23
Musis nastavit atributy souboru jako System, mozna i Hidden.
VP
Lobo_ce4you (514)|6.6.2006 18:38
Mně to po úpravě v total commanderu taky blblo, ale když to dělám v Pocket Notes, tak to je v pohodě. Mělo by to být fakt těmi atributy, jen nevím jestli pomůže když je zase změníš zpět na hidden nebo system. Musíš to vyzkoušet.