Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak jsem recenzoval zařízení Toshiba e750 s Wi-Fi...

Pavel Koza (4761)|23.9.2003 12:56
Na tomto místě jste si touto dobou měli číst podrobnou recenzi zařízení Toshiba e750 s integrovaným Wi-Fi modulem, které je dalším zařízením na seznamu plánovaných recenzí PDAček se systémem Windows Mobile 2003. Bohužel, skutečnost je trochu jiná... Zajímá-li vás, jestli je možné tři měsíce po uvedení Windows Mobile 2003 na trh dostat od distributora krabici obsahující zařízení se starší verzí systému, než je na všech oficiálních místech uvedeno, doporučuji přečíst si tento článek. Přečtěte si celý článek

Co si o tom myslíte vy? Vložte svůj komentář ke článku, který sepsal Pavel Koza.
Michal Jelínek (220)|24.9.2003 11:13
Pavle vitej do reality :-)

Kazdopadne mas stesti, ze se k tobe alepson chvoali jako k zakaznikovi. To v nasich zemich neni uplne pravidlem.

Co se tyce tve nespokojenosti jako zakaznika, dle nove novely zakona 7 dni a jdu jim zarizeni hodit na hlavu a zpatky penize. Bez udani duvodu.
A koupit si Palma? Tu chybu sem udelal jedinkrat v zivote. Never more!

Co me stve je prave to, ze delaj vsechny mozny obstrukce, jak zabranit sireni warez verzi OS. Ale promin mi, vsechny ty metody te jen donuti bezproblemove se podivat prave po tom warezi.

Reseni? Proste v den updatu to vyjde, na strankach se to da stahnout po registraci, zadam machine kod, vygeneruje se mi licence (treba jako Citrix MetaFrame), zaplatim kartou, eBankou apod.

Nekdy mam pocit, ze v nasich koncinach zajem o zakaznika konci v momente, kdy zaplatis za produkt :-(