Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Upgrade modul pro HP 620Lx

ok2zar (24)|22.4.2006 02:38
Ahojky pratele, stal jsem se stastnym majitelem HP 620Lx. Dostal jsem ho darem jako jiz zapomenuty a vyrazeny kus v jedne firme. Mam jej komplet a radoval jsem se, ze tam soupnu Orinoco PCMCIA kartu a bude vystarano. Ale ouha. Na NETu jsem se docetl, ze musim nainstalovat nejake upgrady na sit. To je v poho, ale pak jsem se docetl, ze se pred lety prodaval nejaky upgrade modul, ktery rozsiril RAM na 32 MB a obsahoval WinCE 2.11 A tak se ptam, zda se to da vubec jeste nekde sehnat a pripadne za kolik. A pak jeste jeden dotaz (asi dost stupidni): Kde se zapina IrDa port? Nikde jsem to jaksi nenasel. Seriak mi blbne, tak bych zkusil alespon IrDa. Diky
ok2zar (24)|23.4.2006 02:32
Tak jeste jednou ja. WiFi se mi podarilo nainstalovat, ale problem je v tom, ze se to vidi s AP pouze na fyzicke (radiove) vrstve. AP vidi hanhelda, ze je pripojen (sestaven radiolink), ale hanheld nema IP. Puvodne jsem spolehal na DHCP, ale pak jsem zkusil i pevne nastaveni a nic. IP zadam (GW, mask, DNS) a nic. V ARP tabulce na serveru neni ani zminky a v LOGu taky ne. Nema s tim podobne zkusenosti? Neporadi nekdo zkusenejsi? A jeste jeden dotazek: Linux na orig konfiguraci (16MB RAM) chodi jak? Pokud chodi. :-)

HanHeld: HP 620Lx
WiFi: Orinoco Gold Card (mam i Silver) PCMCIA
Instalovany SW: Services CE 2.0 SP1, Network services SP1, Netsetup.exe a Netsetup200.exe (upgrade site a ovladac).

Vrele diky za odpovedi nebo vecne pripominky.