Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Upgrade modul pro HP 620Lx

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Ahojky pratele, stal jsem se stastnym majitelem HP 620Lx. Dostal jsem ho darem jako jiz zapomenuty a vyrazeny kus v jedne firme. Mam jej komplet a radoval jsem se, ze tam soupnu Orinoco PCMCIA kartu a bude vystarano. Ale ouha. Na NETu jsem se docetl, ze musim nainstalovat nejake upgrady na sit. To je v poho, ale pak jsem se docetl, ze se pred lety prodaval nejaky upgrade modul, ktery rozsiril RAM na 32 MB a obsahoval WinCE 2.11 A tak se ptam, zda se to da vubec jeste nekde sehnat a pripadne za kolik. A pak jeste jeden dotaz (asi dost stupidni): Kde se zapina IrDa port? Nikde jsem to jaksi nenasel. Seriak mi blbne, tak bych zkusil alespon IrDa. Diky
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Tak jeste jednou ja. WiFi se mi podarilo nainstalovat, ale problem je v tom, ze se to vidi s AP pouze na fyzicke (radiove) vrstve. AP vidi hanhelda, ze je pripojen (sestaven radiolink), ale hanheld nema IP. Puvodne jsem spolehal na DHCP, ale pak jsem zkusil i pevne nastaveni a nic. IP zadam (GW, mask, DNS) a nic. V ARP tabulce na serveru neni ani zminky a v LOGu taky ne. Nema s tim podobne zkusenosti? Neporadi nekdo zkusenejsi? A jeste jeden dotazek: Linux na orig konfiguraci (16MB RAM) chodi jak? Pokud chodi. :-)

HanHeld: HP 620Lx
    WiFi: Orinoco Gold Card (mam i Silver) PCMCIA
    Instalovany SW: Services CE 2.0 SP1, Network services SP1, Netsetup.exe a Netsetup200.exe (upgrade site a ovladac).

Vrele diky za odpovedi nebo vecne pripominky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. HP 620LX a soft na smsky
    Od v sekci Zařízení typu Handheld PC
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 24-12-2007, 07:23
  2. Synchronizační kablík pro 620LX
    Od Falco_ce4you v sekci Zařízení typu Handheld PC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 12-07-2005, 20:41
  3. Lokalizace HP 620LX
    Od Falco_ce4you v sekci Zařízení typu Handheld PC