Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Sdílení připojení k Internetu přes stolní PC

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Měl bych jeden dotaz. Má někdo zkušenosti s rozchozením téhle věci? Mám bluetooth dongle od MSI a potřeboval bych ze svého iPAQu přistupovat k inetu přes stolní PC, ke kterému je BT dongle připojenej. Ovšem tento počítač neslouží jako samotná brána na inet ale přistupuje k němu přes místní síť (dejme tomu firemní) Četl jsem v helpu k nastavení sdílení internetového připojení, že v takovém případě by se sdílení vůbec nemělo používat. Proto bych se rád zeptal, zda-li tomu tak skutečně je a má-li s tím někdo nějaký zkušenosti.

Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... melo by stacit zapnout Pass Through - tj. v ActiveSyncu na PC v Tools\Options\zalozka Rules\Pass Through mit vybrano The Internet.

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

OK ... a bez ActiveSync? Prostě jsem si nastavil local service Network Access na Internet/LAN a v PDA vytvořil spojení Internet via xxx ... Podle mě by to mělo fungovat i bez ActiveSync ... jen je potřeba na PC nastavit sdílení aktuálního připojení, což je v mým případě připojení k místní síti ...

Nováček
    Registrace
    May 2006

doporucuji presto jak rikal kolega nainstalovat activesync

Podobná témata

1. Sdílení Internetu přes WiFi
    Od netuji v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 22-12-2011, 18:25
  2. Sdílení internetu přes WiFi z laptopu do PPC
    Od Slampisko v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 26-01-2009, 17:43
  3. Jak zprovoznit sdílení internetu přes BT?
    Od megi v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 14-11-2007, 15:56