Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vario - Internet via activesync pres BT

Godin_ce4you (46)|22.4.2006 00:06
Ahoj, mám dotaz. Funguje mi synchronizace přes Activsynch bez problémů jak přes USB kabel tak pře BT. Ale když synchronizuju přes kabel a připojím se na variu k internetu, tak jedu internet přes desktop. Když odpojím kabel a synchronizuji s desktopem přes BT a na variu se přihlásím k internetu, tak se začne připojovat přes GPRS. Nejde někde nastavit aby i při připojení přes BT k desktopu využíval pevné připojení k internetu desktopu? Snažil jsem se řešení najít v diskuzích ale bezvýsledně.
glogloman (173)|22.4.2006 11:06
Promiň ale neporadim Ti, ale naopak přidám ještě jeden dotaz k tématu:

Lze nějak sdílet připojení k internetu (GPRS) na Variu přes ActveSync do počítače? Tak aby jsem mohl být připojen na počítači k internetu přes Vario přes ActiveSync a ne přes "Připojení modemu" jak to dělám standartně.. Jde mi o to abych mohl zároveň přenášet soubory mezi Variem a počítačem a být připojen k internetu na Variu i počítači.. Předem díkes MOC za jakejkoliv nápad..;)
RiKy_ce4you (28)|22.4.2006 17:02
[QUOTE="Godin"]Ahoj, mám dotaz. Funguje mi synchronizace přes Activsynch bez problémů jak přes USB kabel tak pře BT. Ale když synchronizuju přes kabel a připojím se na variu k internetu, tak jedu internet přes desktop. Když odpojím kabel a synchronizuji s desktopem přes BT a na variu se přihlásím k internetu, tak se začne připojovat přes GPRS. Nejde někde nastavit aby i při připojení přes BT k desktopu využíval pevné připojení k internetu desktopu? Snažil jsem se řešení najít v diskuzích ale bezvýsledně.
[/QUOTE]

http://smartmania.mobilmania.cz/index.php?ind=news&op=n+...+_single&ide=508
Postupoval sem podle tohoto návodu a když se teď připojuji k netu tak jedu přes PC
Godin_ce4you (46)|22.4.2006 20:18
Vsem díky za snahu, hlavně Rikymu. Byla to drobnost kterou jsem odhalil až ze screenu "jeho" návodu. V nastavení připojení musí být vybráno Internet, nikoiva jako jsem měl já Automaticky. Díky