Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jaky soft na udrzbu WM05

Big.T (111)|21.4.2006 20:48
Jaky soft mam shanet na udrzbu WM05 (registry, odstraneny soft apod)? Uvitam jednoduchost a podpodru CZ menu, neni toale podminkou. Zacinaji se mi mnozit prazdne ikony po odstranenem softu aj bordel v systemu.
beecher (9270)|22.4.2006 13:29
MemMaid, SK Tools...
Big.T (111)|22.4.2006 21:32
Diky, ten MemMaid vypada dobre. Jeste by jsem se zeptal, kterych polozek se v MemMadi urcite vyhnout aby jsem nerozmastil system. Moje anglictina je bohuzel znacne omezena.:oops:
Big.T (111)|22.4.2006 21:48
Diky, ten MemMaid vypada dobre. Jeste by jsem se zeptal, kterych polozek se v MemMadi urcite vyhnout aby jsem nerozmastil system. Moje anglictina je bohuzel znacne omezena.:oops:


Omluva za zdvojeny prispevek.
Brco_ce4you (447)|22.4.2006 22:32
Asi najvacsie riziko moze byt pri deletovani registrov. Aj ked podla skusenosti sa mi nikdy nestalo, ze by system "umrel" alebo sa poskodil, je tam tusim volba Secure File Delete, ktora urobi nieco ako zalohu pre pripad, ze by sa odpalilo nieco potrebne.
Ale inak sa netreba obavat. Program nie je obtiazny na pochopenie a vyrazy ako Cookies, History, Registry... su jasne asi kazdemu.
Paullus_ce4you (400)|22.4.2006 22:39
Ten MemMaid jsem zatím nezkusil. Používám SK Tools a jsem s ním navýsost spokojen. Nejvýznamnější funkce je pro mně možnost smazat všechny položky PIM, čehož hojně využívám, neboť se mi vždy po obnově tyto položky v Outlooku zduplikují.