Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Samostatný částečný reset?

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Vlastním FSC LOOX N520 už několik měsíců. Ale teď jsem ho vyndal z obalu a nereagoval na žádná tlačítka. Pak se nakonec zapnul a naběhla kalibrace displeje a vůbec ty všechny položky jako po prvním zapnutí. Lokalizace se změnila jen na částečnou, něco zůstalo a něco zmizelo. Vůbec nevím co se stalo. Můžete mě někdo pomoct? Probehl HR? Jestli ano, nevim proč a když tak proč něco zůstalo a něco ne. Nerozumím tomu. Děkuju
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

asi provést korektní HR a nainstalovat vsechno znovu. Vidte..
    Nestalo se to nekkomu z vas? Zajimala by me pricina...

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Včera, jsem psal příspěvek o "vytuhnutí" kalendáře. Večer jsem udělal reset a nainstaloval vše potřebné znovu. Nynější stav se podobá tomu co popisujete - i když jsem instaloval kompletní lokalizaci tak stav je tak na půl něco je počeštěno něco ne. Subjektivně se mi zdá PDA pomalejší - nevim zda to mám reklamovat či co s tím.

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Tak se to moc radama nehemžilo a tak jsem večer udělal HR. To mě ani tak nevadilo, nová instalace byla během pár minut a o data jsem taky nepřišel, dělám si zálohy. Ale vadí mě to že nevim co a proč se to stalo. No uvidim. Jestli ještě jednou, tak se budu muset s vysavačem rozloučit.

Podobná témata

1. Reakcí: 69
    Poslední příspěvek: 20-11-2009, 23:19
  2. Samostatný RDS-TMC přijímač
    Od Karm v sekci Příslušenství pro navigaci
    Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 04-08-2008, 08:54
  3. WebIS Mail 2.1 CZ (Částečný překlad)
    Od hlp v sekci Aplikace v češtině
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 09-09-2005, 12:52