Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samostatný částečný reset?

johna (11)|20.4.2006 13:23
Vlastním FSC LOOX N520 už několik měsíců. Ale teď jsem ho vyndal z obalu a nereagoval na žádná tlačítka. Pak se nakonec zapnul a naběhla kalibrace displeje a vůbec ty všechny položky jako po prvním zapnutí. Lokalizace se změnila jen na částečnou, něco zůstalo a něco zmizelo. Vůbec nevím co se stalo. Můžete mě někdo pomoct? Probehl HR? Jestli ano, nevim proč a když tak proč něco zůstalo a něco ne. Nerozumím tomu. Děkuju
johna (11)|20.4.2006 15:32
asi provést korektní HR a nainstalovat vsechno znovu. Vidte..
Nestalo se to nekkomu z vas? Zajimala by me pricina...
homoludnes (14)|20.4.2006 16:19
Včera, jsem psal příspěvek o "vytuhnutí" kalendáře. Večer jsem udělal reset a nainstaloval vše potřebné znovu. Nynější stav se podobá tomu co popisujete - i když jsem instaloval kompletní lokalizaci tak stav je tak na půl něco je počeštěno něco ne. Subjektivně se mi zdá PDA pomalejší - nevim zda to mám reklamovat či co s tím.
johna (11)|21.4.2006 08:39
Tak se to moc radama nehemžilo a tak jsem večer udělal HR. To mě ani tak nevadilo, nová instalace byla během pár minut a o data jsem taky nepřišel, dělám si zálohy. Ale vadí mě to že nevim co a proč se to stalo. No uvidim. Jestli ještě jednou, tak se budu muset s vysavačem rozloučit.