Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 25 z 25

Téma: GPS Garmin eTrex Legend

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2005

njn, ale zase nevím, kdo by si dával na řidítka PDA a tím riskoval jeho destrukci.. Možná na silničku, ale na MTB určitě ne.. Jedině pak ještě přikoupit to outdoor pouzdro, co tu bylo někdy recenzováno.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Copak na to PDA potrebuji porad videt?

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Pokud ma PDA BT tak bych sel jedine do BT GPS, dnes pokud mozno se SiRF, pokud nema BT a ma seriovy sync, tak Legend neni spatna volba jednak spolupracuje s mapami Garmin a jednak pres NMEA i s ostatnimi navigacnimi softy. Navic na kolo bych si ja PDA nedaval na to si dam outdoor GPS (treba Legenda) a nebojim se padu ci deste (ani trakaru :-).
    PDA je vhodne do auta a obcas to vytahnout i jinde. Ve "slote"= spatnem pocasi bych PDA moc nevytahoval, zas tak levna hracka to neni.
    Do Legenda se da pripadne dohravat jakakoliv nekodovana ci kodovana mapa Garmin, (kodovanou musim mit odemcenou pro konkretni GPS) kod od kamarada nebude fungovat. Mapa v MF za 1500 je vyhodna koupe pokud mate Garmin, protoze kabel je za cca 800 Kc a samotna mapa by mela stat cca 1800,- protoze je pro 1 gps. Ta mapa TOPO 50 za 3900,- se da totiz odkodovat na 2 GPS. Na CD od MF je jednak zjednodusena mapa MF TOPO 50 optimalizovana pro Legenda + mapa a kod pro TOPO 50 ktera je v plne podrobnosti co je na trhu, tedy vcetne treba post, bankomatu a spousty dalsich informaci, nejemom turistickeho znaceni. Dohravat se da do GPS po castech, nepredpokladam ze by biker ci jiny uzivatel potreboval nutne v jednom tahu a momente kompletni podrobnou mapu od Ase po Jablunkov a od Kaplice po Krkonose = tedy komplet celou CR. TOPO 50 je samozrejme NEautoroutovaci. To jsou zatim jen silnicni mapy.
    Testoval jsem Garmin GPS s usb na usb host a muj Loox ji nevidel. U serioveho protokolu (RS 232) nepredpokladam problem pokud ho PDA ma.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2004

To už radšej toto : http://www.garmin.com/products/etrexLegendc/
    alebo vistu
    Ten legend c mám a zatial spokojnosť.

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Citace Původně odesláno od freeman
    To už radšej toto : http://www.garmin.com/products/etrexLegendc/
    alebo vistu
    Ten legend c mám a zatial spokojnosť.
    Ja bych sel jeste o radu vys. 60CSx, popr 76CSx.

Jenze for je prave v te cene. Pokud chci kupovat GPS a mam dost penez, neni o cem diskutovat a beru tu co mi nejlepe vyhovi a za to take zaplatim. Pokud ale nechci tolik investovat, a zrovna budu kupovat kolo, pak mam Legenda jako dobry bonus a pokud chci setrit penize a nejakou gps chci mit za co nejmene penez, pak odkup od jineho "kolare" je vyhodny. Za tak malo penez outdoorovou mapovou gpsku se zarukou nesezenes levneji.

Ja mam napriklad GPSmap 276C s autoroutingem, hlasovym vystupen a muzu dokonce k ni pridat i BT modul. Ale to je sestava uplne o necem jinem. Apropo, i k Legendu se da dokoupit BT modul.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2005

2MirPav:
    na prodej / koupi tady máme bazar. :sarcastic:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Tak už mám Legenda doma. Pěkná věcička (možná proto, že jsem jiné GPS ještě neměl )). Na kole trochu horší ovládání, a v lese mi párkrát vypadl signál. Jinak pohoda. Pokud jste cykloturisti, kteří jezdí spíš po cestách, tak doporučuju. Dal jsem za něj 1720,- i s držákem na kolo, a když to srovnám s cyklocomputery v té ceně, tak není co řešit .
    Jen si budu muset vyrobit kabel, protože dávat za něj 1100,- to jako fakt ne.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Protože jsem šikovný, smazal jsem si z Legenda mapu ČR. Bohužel, jak tak čtu po jiných fórech, Mountfield mi v tomto nepomůže. Tato mapa ale pro mně byla vhodnější než třeba TOPO50 nebo free mapy. Nemáte někdo opačnou zkušenost? Dá se nějak s Mountfieldem domluvit, aby mi původní mapu nahrál zpět?

EDIT: Zjistil jsem že oficiální cestou mapu zpět nahrát nepůjde.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

a neni nahodou lepsi treba tento postup?

http://www.yachting.cz/clanek.php?id=449

Ten nemecky odkaz to je teda tezka bastlirna :-(

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Acer n30 a eTrex Legend C
    Od freeman_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 20-12-2005, 14:23
  2. Jak propojit ASUS A620 s GPS eTrex Legend?
    Od jirne v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 24-08-2005, 19:33
  3. Propojeni hp ipaq 4150 a gps garmin etrex legend
    Od Twinsen v sekci Příslušenství pro navigaci
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 31-05-2005, 21:19
  4. Help: need kejbl pro Garmin eTrex GPS
    Od plachow_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 14-06-2004, 10:28