Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problémy s emailem

vasekv_ce4you (36)|19.4.2006 17:34
Děkuji všem za rady s SSL emailem, ale narazil jsme na jeden závažný problém...
Diář ASUS se při připojení přes synchrokabel tváří že je conected do internetu, dokonce web šlape, ale při jakémkoliv pokusu o emailovou komunikaci mi nahlásí že se se stávajícím připojení nelze připojt.
Jelikož jsem experimentoval s těmi programy a s IMAP SSL, tak jsem si myslel že je problém tam.
Ale pak jsem vyrobil v klasickém Outluku uplne obyčejný přístup přes klasickou POP3 schránku a stejně nic nechodií. Tak jsem zkusil doma se připojit přes wifi a i mobil - stejný problém, ICQ funguje, web šlape, ale komunikace přes email nejde.
Hledal jsem v nastavení, ale oproti klasickému WM 2003 (HP2210) se mi zdá složitější a trochu se v tom utápím. Je někde vysvětleno co vlastně znamenají ty jednotlivé položky... a poradíte mi co by mohl být můj problém? Díky a krásný den. Vašek
beecher (9270)|19.4.2006 18:16
Das ist pekne divne...

Mne napada to PDA kompletne zazalohovat, HR, zkusit, jestli to funguje, a kdyz tak to pak obnovit... Pokud je to naboreny, tak po odzalohovani zkusit pustit na PDA \windows\welcom.exe (ac tedy vsechno podle vseho chodi)...

Jinak jeste, nemate nejak blokovany na firewallu pristupy na porty POP3 (110) a ty IMAPove?