Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

chybná hlasová navigace u Dynavixu

Brkos (5)|19.4.2006 12:59
Počínaje verzí 1.3 jsem zaregistroval chybnou hlasovou navigaci. Schéma nanévru je však OK.
Původně jsem si myslel, že se jedná o ojedinělou chybu (jedete-li z Prahy přes Kolín , směrem Čáslav tak vás hlas navádí v Kolíně na křižovatce doprava (k nemocnici) přestože musíte rovně. Později jsem zjistil, že takovýchto míst je hafo. (Pardubice jedete od nemocnice k Duhové aréně,po hlavní, která se stáčí ostře doleva a hlas Vás žene do jednosměrky rovně, v Praze na Harfě potřebujete rovně směrem ke Spojovací a hlas vás žene doprava k Sazka aráně. Ve všech případech je schéma manévru OK.
V Rakousku jsem tato problémy nezaznamenal.
Vzhledem k tomu,že se v autě řídím převážně hlasem, je to nepříjemné. Co na to Dynavix? Nejde s tím něco dělat?
DaBa (78)|19.4.2006 13:47
K tomu muzu rict jedno, delaji to vsechny navigace co jsem zkousel(tedy aspon co se tyka Kolina).
Je pravda, ze je to matouci a kdyz uz tak, by mela navigace hlasit mirne vpravo. Kdyz se podivate na map.podklady, tak tam se skutecne silnice mirne staci doprava, ale az za krozovatkou. Nejde se 100% spolehat na hlas, chce to obcas mrknout i na displej.