Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vymazané Program Files z SD-MMC

HudaJan (14)|19.4.2006 08:21
Předpokládám, že je to zcela ojedinělý problém. Totiž- dělal jsem hard reset, a poté, nestačim se divit, mám na SD kartě neobvykle velké místo... Chci spustit Total Commandera, ale složka Program Files je prázdná; udělám soft reset, složka prázdná; udělám další hard reset, složka prázdná; to už sem se definitivně rozloučil se svýma programama, ale ještě ze zoufalství sem udělal flashování, samozřejmě složka prázdná :oops: , tak se chci zeptat, jestli se to už někomu stalo, nebo jestli někdo neví čím to může být? Zároveň chci všechny varovat, i když je to asi blbost, aby při HR raději vyndavali kartu...
frogale (447)|19.4.2006 10:28
Me se jednou smazala cela karta, ale s HR to nemelo nic spolecneho.. do ted poradne nevim proc se to stalo..
Muzes zkusit nejaky program na obnovu dat z flash karet (pokud mas ctecku), pred casem jsem takhle obnovil fotky ze zformatovane SD karty fotaku.
flashman (1366)|19.4.2006 14:54
a jakej je to program ? popř. kde ho sehnat..
frogale (447)|19.4.2006 15:10
Treba tohle http://www.softwarepatch.com/software/smartrecovery.html ale problem je, ze to asi umi jen obrazky.. zkus hledat dal, urcite budou i programy na vsechny soubory..
HudaJan (14)|19.4.2006 16:51
Jj, tak dík, taky jsem si myslel že to může souviset s čtečkou, párkrát se mi stalo, že se mi na kartu, kvůli čtečce zkopírovaly nějaké písničky s PC- naše čtečka už je stará a neslouží tak dobře...
flashman (1366)|19.4.2006 17:26
jo a mě se zase někdy stane, že na SD se mi naduplikují všechny fily - všechno je to tam 2x ale když jednu z těch dvou složek nebo filů vymažu - zmizí i ta druhá.. Podle vlastností karty zabírají stejně jako předtím, i když je to tam 2x.. po SR zmizí fily (proste se mi na SD objevi asi 50 nejakejch divnejch filů) ale složky sou zdvojený pořád.. Myslim že mi to dělal Resco Audio Recorder tak sem ho smáz a zatim se mi to od tý doby nestalo
maro.sk (46)|19.4.2006 20:52
[QUOTE="Johnnnnnnnnnny"]jo a mě se zase někdy stane, že na SD se mi naduplikují všechny fily - všechno je to tam 2x ale když jednu z těch dvou složek nebo filů vymažu - zmizí i ta druhá.. Podle vlastností karty zabírají stejně jako předtím, i když je to tam 2x.. po SR zmizí fily (proste se mi na SD objevi asi 50 nejakejch divnejch filů) ale složky sou zdvojený pořád.. Myslim že mi to dělal Resco Audio Recorder tak sem ho smáz a zatim se mi to od tý doby nestalo[/QUOTE]
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Mne sa 2x stalo to iste. No, nasmial som sa dost :mad: , kedze SD som pouzival ako zeleznu zalohu, nakolko bez pristupu k PC nemam data ako zalohovat.
Neviem co to sposobilo. Raz sa mi to stalo po pouziti tej SD karty vo fotaku, druhykrat po nejakom divnom spadnuti systemu (display mi prekreslili rozne farebne ciary; po soft resete system nenabehol, pomohol az hard reset). Tymto druhym sposobom mi system spadol este raz, ale data na SD to prezili. Od prveho poskodenia dat na karte drzim backup systemu v iPaq File Storage.
BTW, tiez som mal nainstalovany Resco Audio Recorder, teraz ho uz dlhsie nemam, ale neviem potvrdit suvislost.
Kartu som potom vzdy preformatoval programom z archivu Steph_format.zip (presny nazov neviem...)
Žulda_ce4you (244)|19.4.2006 20:57
Já Resco Audio nemám, jen Resco Explorer a Resco Photo Viewer a stalo se mi to dnes dopoledne 3x...
flashman (1366)|19.4.2006 21:17
tak vidim, že v tom nejsem sám .. :? mě se to stalo1. po nahrávání resco audio recorderem a 2. ani nevim (resco explorer používám taky takže to je taky možný)