Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 8310 - Lepší HTC album pro SP

Milan Švec (938)|18.4.2006 14:18
Album for Smartphone Version 3.00 (Build 17745)

Díky dvěma přispěvatelům na modaco (jakobdam a omar302) je tu k mání mnohem lepší nástroj od HTC pro prohlížení (editování, správu) obrázků na Qteku 8310 (proti dodanému SW Obrázky a videa).

Je podstatně rychlejší, velmi jednoduchý na obsluhu a se spoustou možností k nastavení a používání.

Proč ho nemáme na Qteku rovnou, netuším. Jaký je jeho původ a jestli to je nějaká stará nebo naopak poslední verze, taky ne. Kdo ví, doplňte.

Přiložený zip stačí umístit do \Windows a rozbalit. Pro lepší spouštění ještě vytvořit zástupce a dát ho do Start Menu.


Bohumil Stejskal (414)|18.4.2006 14:43
dal jsem to na kartu a jede taky. Poradí někdo jak se asociuje ? :cool:
swenak (135)|18.4.2006 15:25
asociace je snad primo v "pruzkumniku"....
Kyle (279)|19.4.2006 10:39
To je IA Album z WM2003SE. Ma to i ceskou lokalizaci.... ;)
Milan Švec (938)|19.4.2006 11:49
to: Kyle
Díky! :yes:
To bylo přesně to, co mi pro výše uvedený SW (HTC Album for Smartphone Versio 3.00 Sestavení 17745) ještě chybělo. Můj Album ve WM2003SE od HTC na LOOXi 720 to má jinak.
Teď tedy stačí skutečně z nahoře uvedeného zipu použít jenom .exe a .mui 0405 (= českou lokalizaci), zkopírovat to na kartu, doplnit zástupce do Start Menu a je to. Česky!
Pozn.:
Album zkopírované na kartu ale nenajde SW pro Cameru/Fotoaparát, který je dál ve \Windows. Dá se to (.Camera.exe a 0405.mui vč. Camcorder.exe pro video) ale zkopírovat z \Windows do stejného adresáře k Album.exe taky. Pak se dá foťák pouštět i přes Album z karty a SW pro Album nezabírá vnitřní paměť.
Jenom pro zobrazení obrázků se Camera pořád spojuje se starým pomalým SW Obrazky a video.

to: Bohumil Stejskal
Nabídka/6 Volby/6 Přiřazení
Umí:
bmp, 2bp, wbmp, wbm
jpg, jpeg, jpe
gif, giff
png
avi
mp4, 3gp
amr, awb
mid, midi, rmi
qcp

Stačí zaškrtnout požadovanou skupinu.