Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GSM/GPRS modul pro PDA

Tom07 (56)|18.4.2006 08:38
Poridil jsem si PDA a zajimalo by mne jake mate zkusenosti s rozsirenim o GSM/GPRS modul do SDIO SD slotu. PDA ma vse! CPU 624 MHz, VGA, BT, WiFi ale k dokonalosti mu chybi prave GSM. Neni napr. nejaka "redukce" co by umoznovala pouzivat zaroven pametovou kartu a modul pres SDIO? Diky, Tom
Kasei (89)|18.4.2006 11:28
obavam se ze SDIO GSM modul na trhu neni - vsechny GSM moduly co jsem videl, byly do CF slotu...
Tom07 (56)|18.4.2006 12:13
Toho se prave taky obavam :( Tesil jsem se, ze budu mit vsechno pekne pohromade a ted je tomu asi konec :( Jeste mne napadlo pouzit nejakou redukci, ale to asi neprojde nebo se mylim? :)
beecher (9270)|18.4.2006 15:15
Redukci? Ceho na co? CF na SD? :D

Jinak, ceny CF/GSM/GPRS karet se pohybuji dost vysoko na to, aby si clovek za ty penize radeji koupil nejaky normalnejsi telefon s BT a mel po starostech...
Tom07 (56)|18.4.2006 16:19
Ano presne tak :) Redukci z SD na CF :) co ja vim :D
No vim, ze jsou sice drahe, ale klidne bych ty penize dal. Mit jeste mobil se mi moc nelibi, ale asi to tak dopadne :(
beecher (9270)|18.4.2006 16:48
No, vzhledem k tomu, ze posledni CF GSM karty umi maximalne GPRS, tak nevim, ja bych to nebral ani omylem (po tom, co mam 3G telefon)... ;)

Jinak, BT zere daleko mene nez CF/SDIO karta, cimz je prodlouzena jak vydrz PDAcka, tak mobilniho telefonu...
Tom07 (56)|18.4.2006 19:46
Jedine co potrebuju je GSM. Klidne at zadna data nema, GPRS ani ostatni typy prenosu v mobilech nevyuzivam a to od te doby co jsem okusil WiFi :D Vydrz taky neni to co resim.
Ja chapu, ze se chces podelit o svuj nazor a zkusenosti a do jiste miry jsem za to rad, ale ja se ptam na GSM/GPRS modul do SDIA a nic ostatniho neresim a hlavne nechci resit :)