Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vario - Headset

SSPPYY (18)|17.4.2006 22:24
Neviete niekto o dajakom rieseni alebo softiku ktory by umoznil lepsie vyuzivat tlacitko na headsete? Standartne sluzi len na prijem hovoru ale napriklad velmi by sa zislo pri pocuvani hudby, pre posun (NEXT) na dalsiu skladbu.
A este neviete ako si dam povodny Windosowsky skin pre aplikaciu Phone lebo ten T-Mobilovsky je otrasny.
Dik moc
man_ce4you (82)|18.4.2006 00:17
SSPPYY (18)|18.4.2006 22:36
[QUOTE="man"]SKIN[/QUOTE]

Dik moc ale ten problemik s headsetom ma stve trosku viac.
jarecek_ce4you (161)|20.4.2006 08:20
2 ssppyy: porid si headset, kterej takovou funkci umi :)
MilanSu (823)|12.5.2006 23:37
Zatim Vario nemam, ale prijde v utery. Zajimalo by mne Vase zkusenosti s nejakym headsetem (zatim jsem ho na starem mobilu nepouzival, respektive ani nemohl). Nechtel bych sluchatka (to ma slusne pecky od sony) ale jenom headset, s moznosti prijmout ukoncit hovor, hlasove vytaceni, idealni s displejem a zobrazenim cisla volajiciho, samozrejme co nejlepsi a co nejlevnejsi:))
Takze co pouzivate vy a jak jste s nimi spokojeni ????
jindrapro (81)|13.5.2006 16:59
Jak uz jsme psal nekde jinde, mam k Variu bluetoo. sluchatko po sonyeri. D750. HBH-662 Ma display na kterem ti pise pri prichozim hovoru cislo volajiciho. U SE to psalo jmeno... Jsem s nim max. spokojen, hlasitost, vydrz, nosi se na krku na snurce, drzi dobre za uchem (nosim bryle), s Variem ma perfektni hlasove vytaceni(citlivost na dalnici v dodavce pri stodvaceti je fantasticka). K Variu jsem dostal nejaky sluchatko, ale to je dobry vtip.... Dal jsem za nej na vanoce v elektroworldu 1390Kc, ale ted kdyz koukam na net, tak pisou, ze prodej je ukoncen, nebo za cenu okolo 2000 Kc. Tak nevim. Zkusit hledat jestli ho jeste nekde maji,nebo na inzerat, nebo jestli delaji nastupce. Kdyz se zacalo prodavat stalo 2990Kc a na internetu se dalo sehnat i za 1400. Proc tam byl takovy cenovy rozdil mi nikdo nevysvetlil. Ja osobne az mi odejde toto, tak budu koukat zase po necem od Sonyericssonu. Jsou to velmi kvalitni prislusenstvi.....
http://semania.mobilmania.cz/content/view/1200/2/

Jeste koukam, ze by se dalo sehnat hbh 660, je to to samy, neb jsem nezjistil zadny rozdil.
MilanSu (823)|13.5.2006 17:47
Taky jsem na nem koukal, ale cislo mne v podstate nic nerekne, to si nepamatuji, slouzi pak displej jeste k necemu ??? Predpokladam ze primmout, odmitnout, zaveit neni problem.
jindrapro (81)|13.5.2006 18:21
Ja vim, ze cilso nic nerekne. Nerozumim tomu proc to jde se Sony a s Variem a s Nokiou ne... Na display je pak ukazatel baterie a propojeni s telefonem, hlasitost atd. Ma jedno tlacitko a kolebku. Tlacitko kdyz podrzis asi 4 sec tak se sluchatko zapne nebo vypne. Pri kratkem stisku vyvolas hlasitou volbu, pri prijmu vezmes hovor a pak polozis hovor. Pri stisku delsim cca 2-3 sec.ukoncis spatne vytaceni, odmitnes hovor. Kolibkou upravujes hlasitost, pri delsim stisku nastaveni orientace displeje a sparovani.