Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

slapl jsem na displej:-(, co ted? (acer n300)

Simiae_ce4you (11)|17.4.2006 15:17
a je to v haji. bohuzel jsem si vzal pda do mist, kam nepatri:-), kde se pilo a slavilo ... rano koukam uprostred displeje takova zahnedla skvrna. tak ho roztresenou rukou poustim a nic. respektive vypadalo ze nabehlo, ale displej uplne v haji barevbne cary a neco jako otisk paty:-). doma jsem ho pripojil k pc a vypada, ze je v poradku, normalni synchro, vse ok. akorat ten displej je absolutne bez odezvy. je to opravitelne? myslite ze uz maji v aceru nahradni displeje na n300??? a nebude to stat vic nez novy pda? (to bude draha nahradni baterka, stylus a kolibka, dopici)
Zdenek Malinsky (9781)|17.4.2006 16:12
Opět opakující se dotaz - stačilo si vyhledat.
Zeptej se v servisu, kolik stojí oprava, zda se nevyplatí koupit spíše nové PDA. Oprava displeje většinou stojí více než polovinu nového zařízení.

Je možné koupit na inzerát stejný model PDA, tedy mrtvé PDA s dobrým displejem a vyměnit si sám (nebo si nechat u někoho šikovného vyměnit). S ohledem na to, že je n300 novinka, tak o tom dosti pochybuji, ale naděje umírá poslední.
Martin Ráž Hoch (1832)|17.4.2006 17:23
Co udělat?:D Nechlastat:D
Simiae_ce4you (11)|17.4.2006 17:38
prave mne napadlo, jestli by neslo koupit n310 za 6000 a hodit tam ten dispej, mely by byt snad stejne.