Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

FSC LOOX 410+stolni pocitac+Internet

jaroslak (2)|17.4.2006 10:18
Lze připojit FSC LOOX 410 přes stolní počítač k Internetu?

Lze stahovat jiné off-line stránky, než které poskytuje AvantGo? Existuje alternativní program?

Když jste na diskutující tak na.raní, stačí odkaz na odpověd; prosím o milost!!

jaroslak@tiscali.cz
flashman (1366)|17.4.2006 12:41
ano připojit lze.. připojte ho buď pomocí bluetooth k PC (bluetooth ActiveSync) a bez dalšího nastavení běží net sám. Nebo přez kabel - je to úplně to samé
Zdenek Malinsky (9781)|17.4.2006 13:15
[QUOTE="jaroslak"]Lze připojit FSC LOOX 410 přes stolní počítač k Internetu?

Lze stahovat jiné off-line stránky, než které poskytuje AvantGo? Existuje alternativní program?

Když jste na diskutující tak na.raní, stačí odkaz na odpověd[/QUOTE]1. Jak už bylo řečeno, stačí se připojit přes ActiveSync k PC - pomoc 1, pomoc 2

2. Zkus třeba World Off-Line nebo pRSSreader - k oběma programům je zde ve fóru min.jedna diskuze, kde se dozvíš víc.

3. Na.raní? Kdo, kdy na koho? Nechápu. :oops: :? :(


EDIT:
možná stačilo kliknout sem
Richardo_Da_Force (53)|17.4.2006 16:25
Omlouvam se , ale pouze takova drobnost.Pokazde , kdyz se snazim vyhledat neco v diskuzich ,tak bud mam smulu,nebo spatne zadavam dotaz.(a to se hodne snazim ,ze by to pochopil i de.il , natoz inteligentni pocitac ) . Pokazde jen zustavam viset na takoveto obrazovce : Téma nebo příspěvek, který jste si vyžádal, bohužel neexistuje.
Zdenek Malinsky (9781)|17.4.2006 17:06
Můžete také zkusit google - je na každé straně našeho webu i v každé diskuzi v hlavičce (v horní části) - pokud si ještě někdo nevšiml ;) a zaškrtnout ce4you.
jaroslak (2)|17.4.2006 21:31
Děkuji za odpovědi, většinu toho, na co odkazujete, jsem měl podrobně pročtené. Odpověď byla na konci článku, kde jsem měl přepnout Connection na The Internet. Moje obavy uvedené v bodu 3 se týkaly přísnosti vyhazování nežádoucích příspěvků.