Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Cyklomapa a Vario

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Vim, ze je zde na foru sekce GPS, kde se pise o Smartmaps. Ale vzhledem k tomu, ze je tam nefungujici odkaz, kde se ma resit toto tema dale, jsem nucen to napsat alespon sem.

Mam problem s Variem a Smartmaps - mam tam Stadtplandienst a Cyklomapu. Pri spusteni jde pohybovat s mapou, ale jakmile kliknu na neco v liste a vyberu to (krome Info o mape a Verze stadtplandienstu) tak cely stadtplandiest zmrzne, paradoxni je, ze jde v pravem rohu kliknutim bez problemu vypnout...

Je to k nicemu, kdyz tam nejde nastavit GPS a treba jen vyhledavat...

Pokud budete mit nejakou zkusenost ci myslenku, podelte se o ni se mnou prosim... Diky
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Taky jsem měl stejný problém. Chyba je v jazykové lokalizaci. Otevři si ve Variu průzkumníka a ve složce, kde máš ten program (ne mapy, ty jsou jinde), smaž všechny soubory lang*.dll (abys je viděl, musíš mít v průzkumníku nastaveno "zobrazit všechny soubory"). Budeš to potom mít v němčině, ale alespoň to poběží

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

díky díky díky

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

A nesel by tento problem vyresit nejak jinak?? Nemcinou zrovna moc nevladnu, takze mi tohle moc nepomuze

Podobná témata

1. Co koupit Vario IV nebo Vario Compact ?
    Od honzii v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 10-03-2009, 21:50