Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 43 z 43

Téma: iPAQy a vadné pixely - kdy bude reklamace uznána?

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od _blackBone
    Cybex ma ve svych podminkach napsano, ze internetova objednavka je chapana jako nezavazna a pokud dojde k vyzvednuti v miste osobniho odberu, dojde k uzavreni kupni smlouvy az na miste samotnem
    Psal jsem, že se mi to výše uvedené řešení nelíbí a pokud dojde i k placení na místě předání, pak tento postup Cybexu chápu a podporuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od beecher
    Sikovny programcek, len som zistil, ze na mojom PDA nespravne zobrazuje farby Pink, Brown a Purple...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Nejen na tvem...

Zalezi na tom, jak je nastaveny Contrast na danem PDA...

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

a nazev toho prográmku by se tu nedalo napsat a nebo nejlépa odkaz?....už i kvůli ostatním?....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Jakyho programku?

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

už sem ho našel...moc se omlouvám.....sem si nevšimnul.......diky..ops:

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Citace Původně odesláno od MIlan Kvasnica
    Citace Původně odesláno od _blackBone
    Cybex ma ve svych podminkach napsano, ze internetova objednavka je chapana jako nezavazna a pokud dojde k vyzvednuti v miste osobniho odberu, dojde k uzavreni kupni smlouvy az na miste samotnem
    Psal jsem, že se mi to výše uvedené řešení nelíbí a pokud dojde i k placení na místě předání, pak tento postup Cybexu chápu a podporuji.

takze abych to uvedl na pravou miru:

1. objednavka pres internet jako takova, pripadne pres telefon, fax, ..... je nezavazna

2. pokud obchodnik, prodejce, dodavatel...potvrdi takto udelanou objednavku (mailem, faxem, telefonicky) je tim uzavrena "smlouva na dalku", pro obe strany zavazna...takze pokud treba objednate nekde vec, kterou maji jinde za 5000, ale Vy jste ji objednal za 1000 a obchodnik tuto cenu v potvrzeni omylem potvrdi, je povinen Vam to za tuto cenu prodat...

3. forma prevzeti jiz neni dulezita, to znamena, ze pokud je smlouva jako takova uzavrena na dalku, tak 14 dni mete i kdyby jste si nasledne sel pro zbozi osobne...

4. trosku jina situace je, pokud se jedna o zbozi, ktere neni bezne, resp. je kompletovano, upravena na zakazku a prani zakaznika...

pak jsou tu jeste takove veci, jako pripadny poplatek za zbozi nekompletne vracene, nebo poplatek, ktery musi prokazatelne prodejce pouzit na to, aby vracene zbozi mohl zase prodat...tady uz presne nevim, jak to je...

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Neviem mozno je to co pisem trochu OT ale mozno to niekomu pomoze:

vyjadrenie servisu pre Fujitsu Siemens na otazku kolko pixelov je uznanych na reklamaciu:

Dobrý den p . XYZ , takze na Fujitsu to je tak ze mozete mat maximalne
    JEDEN cierny pixel vadny alebo JEDEN biely pixel vadny alebo mozete mat TRI
    (cervene, alebo zelene, alebo modre) vadne pixely. Pokial mate aku kolvek
    kombinaciu CIERNEHO alebo BIELEHO alebo FAREBNYCH je to na vymenu tj. napr .

2 farebene neuznava sa

1 cierny neuznava sa

1 biely neuznava sa

2 cierne uznava

2 biele uznava

1 biely a 1 cierny uznava sa

1 cierny a 1 farebny uzanava sa.
    dalej vyjadrenie nemenovaneho autorizovaneho servisu na tu istu otazku pre HTC
    V příloze přikládáme tabulku kritérií výrobce pro vadné pixely. Z ní plyne, že světlé body mohou být až 3 (pokud jsou od sebe ve vzdálenosti min. 5mm).

Pripajam aj obrazok s tabulkou co mi poslali (v zipe lebo je velky a pokazil by tuto stranku )
    Připojené soubory Připojené soubory

dRizdik_ce4you
    Guest

no spatne pixely jsou peklo jak u PDA tak u normalnich LCD. Zatim mam teda stesti a zadnej sem nepotkal ale treba u dvou znamejch se mi oovedlo vadne pixely "vylecit" -> vypnout zarizeni, zatlacit primerene v miste spatneho pixelu a zapnout zarizeni .. neveril jsel ale funguje

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Tak a uz mam od minuleho tyzdna Vario bez vadnych pixelov :yes: T-mobile mi ho vymenil po dvoch reklamaciach a podani podnetu na SOI. Nabuduce kupujem cokolvek co ma LCD displej len s notebookom a SW na test pixelov alebo s SD kartou aby som to mohol testnut.
    Uz len dufam ze sa vadne pixely neobjavia neskor.

Hexer_ce4you
    Guest

Uprimne lituju vsech co maji problem s vadnymi pixly... Bohuzel pri vyrobnim procesu MDA / PDA zarizeni je displey aktivni a technologie neni zdaleka tak pokrocila jako napriklad u LCD. Dobrym prikladem jsou tablet PC (notebook s aktivnim LCD) kde jsou mrtve pixly prakticky vzdy...

V nasi firme pouzivame MDA Compact. Celkem jsme jich vzali od T-mobilu 12 + 2 starsi MDA II...a jedno MDA VARIO... Svete div se ale ani na jednom neni vadny pixel

Jak uz tady padalo nejlepsi je objednat u prodejce ktery ma kameny obchod pres internet a podrobit PDA/MDA brutalnimu testu (nekolik hodin bila obrazovka atp.) a pokud se objevi zavada okamzite vratte bez udani duvodu. Bohuzel je to jedina moznost jak se branit proti zmetkum kdyz vyrobce vas ma na parku... :

---------
    mimo diskuzi
    ---------
    Zkusil jsem vetsinu MDA a zatim za nejvetsi zmetek povazuju VARIO (mizerna klavesnice...neukazovani ktera klavesnice je aktivni...velmi pomaly takt procesoru ktery se projevi pri pouzivani)

Naopak dobre zkusenosti mam s MDA II ktere je sice robustni ale o to lepe se na nem treba cte a jeho takt 400MHz je vic nez dost i pro slozite vypocetni operace (vim o cem mluvim...az budete zkouset svym PDA prohnat kontrolu nekolika tisic bunek a promenych pochopite ze 233MHz a 400MHz je rozdil)

MDA Compact I si taky zatim nevede zle jen mi tam vadi opravdu titerny displey...ale rychlostne je na tom stejne jako MDA II

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Používám stejný grif jako Miloš, jen tam nedržím prst, ale položím zařízení na rovnou podložku, to postačuje. Tímto způsobem jsem odhalil vadný pixel při koupi mda compacta, prodavač se strašně divil, že mi ten bod tak vadí :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od Krevety
    Citace Původně odesláno od MIlan Kvasnica
    Tak já do toho dělám a tvrdím, že žádný takový zákon neexistuje. Proto se ptám, v jakém zákoně jste to četl. Prosím neblbněte lidi.
    tak ja sem to nestudoval a fakt se mi nechce hledat kde to je, ale vazne to plati do 48ti bez udani duvodu, pokud prodejci pripomenete ze existuje COI tak mileradi vam vrati penize, uz sem to nekolikrate uplatnil a ani jsem jim nemusel nic pripominat...

treba mam jen stesti na seriozni prodejce
    Prosim, toto je naproosta hovadina. Kupni smlouva je zavazna pro obe strany a nelze ji jen tak zrusit. Obcansky zakonik v tomto smeru hovori jasne. Neexistuje zadna ochrana lhuta na vraceni penez a pokud se pokusite vyhrozovat COIkou, tak verte ze pred vami nikdo nepadne na prdel, ale doporuci vam prostudovat si zakony. Samozrejme vyjimku maji smlouvy sjednane prostrednictvim komunikace na dalku (internet). Takze opravdu NEBLBNETE LIDI!

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. A opět bude reklamace
    Od vasin_ce4you v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 14-08-2010, 19:45
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 30-11-2009, 08:58
  3. Vadné pixely
    Od gemi v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 10