Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mio A 701 - po instalaci softu zamrzá

amazoon_ce4you (0)|13.4.2006 23:08
Zdravím, prosím radu, se zamrzlým Pda. Po instalaci softu, mi při startu zamrzá. Prosím o radu jak udělat hardwarový reset, vytáhnout baterku nepomáhá. Jsem ůplný začátečník a nějak se v tom nevyznám. Moc děkuji za jakoukoliv radu.
Palko_ce4you (24)|14.4.2006 18:04
Pokud to ještě potřebuješ, našel jsem tohle
1. Vypnout zařízení.
2. Stisknout a držet tlačítko snížení hlasitosti a ve stejnou dobu stisknout
a držet tlačítko pro ukončení hovoru - červený symbol telefonu.
3. Zařízení by mělo začít vibrovat, když to udělá uvolnit tlačítka, hotovo.

Je to popsáno na Modaco fóru.
Snad ti to pomůže.
Jak jsi spokojen s Miem, poděl se o zkušenosti, chtěl bych si ho koupit.
unmasked_ce4you (59)|28.5.2006 21:32
Mně začal zamrzat, kdykoliv přistoupí nějakej soft na GPS. Už nevím co mám s tím dělat. Na začátku pomůže soft reset a potom zamrzne systém i po resetu. Následuje hard reset. Jestli někdo má to samý nebo ví co s tím, tak poraďte. Díky za pomoc.
unmasked_ce4you (59)|1.6.2006 16:29
[QUOTE="unmasked"]Mně začal zamrzat, kdykoliv přistoupí nějakej soft na GPS. Už nevím co mám s tím dělat. Na začátku pomůže soft reset a potom zamrzne systém i po resetu. Následuje hard reset. Jestli někdo má to samý nebo ví co s tím, tak poraďte. Díky za pomoc.[/QUOTE]

Problém vyřešen. GPS je stále na COM2-19200 b/s i když v nastavení nastavím COM4 a MDA restartuju.
Forrest_ce4you (31)|13.7.2006 10:22
Předem prosím o ohledy, protože toto je moje první zařízení tohoto typu (myslím tím PDA) a mám ho dva dny. Píšu tento dotaz proto, protože jsem si nainstaloval Sunnydays z přiloženého cd a krásně to šlo, zobrazovalo se to jak mělo. Pak jsem si to ale svou, doufám prozatímní, neznalostí smazal a po opětovném nainstalování mám pouze ikonku a po tapnutí se nic neděje. Po první instalaci se měto ptalo na restart podruhé nic. Snad jsem to vysvětlil a umístění do této diskuze není úplně mimo mísu. Prosím o pomoooooc.:oops:
cyberfoxcz (19)|23.7.2006 19:52
[QUOTE="amazoon"]Zdravím, prosím radu, se zamrzlým Pda. Po instalaci softu, mi při startu zamrzá. Prosím o radu jak udělat hardwarový reset, vytáhnout baterku nepomáhá. Jsem ůplný začátečník a nějak se v tom nevyznám. Moc děkuji za jakoukoliv radu.[/QUOTE]

Pro reset do tovarního stavu stačí následující:

stlacite tlacitko hlasitosti horni+dolní+reset

FOX
bobo7 (10)|3.9.2006 08:54
Udelal jsem tovarni reset WM zacne nabihat a potom se objevi na horni liste POP-UP MENUS a nic se nedeje kdyz tapnu na displej.??????