Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dva problemy, na ktere neznam odpoved

Tom&Tom (101)|13.4.2006 20:40
Zdravim. Mam dva problemy a nevim co s nimi.
1. Synchronizace porad jstejne polozky
Cas od casu se mi stane, ze pri kazde synchronizaci se synchronizuji v outlooku jeden, nekdy az pet e-mailu pri kazdem pripojeni PDA. Pritom k zadne zmene NEDOCHAZI. Resim to tak, ze smazu nektere e-maily a je to OK.

2. Opet posta
Nekdy se zase stane, ze i pres vypnute synchronizovani priloh se mi prikopiruje par priloh do RAM Windows/Messaging/Attachments. Reseni je opet podobne jako v predchozim pripade. Vypnu synchronizaci posty odstranim v PDA veskerou postu a pote synchronizaci zapnu a vse je OK.

Nevi nekdo cim to muze byt?
LOOX410 Windows2003SE ActiveSync4.1.0 (build 4841)
Žulda_ce4you (244)|14.4.2006 09:44
Dělá mi to taky, ale skoro pravidelně při první ranní synchronizaci, další už je to OK.
Mám v Inboxu třeba 4 maily, jinou složku nesyncuju a stejně mi to píše, že syncuje 187 mailů a přenese se do PDA nějakých 18MB, což přes BT trochu trvá. Samozřejmě to užere RAM. Po dalším syncu se to zas smaže a RAM se uvolní.
Jediné řešení na které jsem přišel je nesyncovat poštu, jenže tu potřebuju...
Tom&Tom (101)|14.4.2006 14:45
No přesně. To je ten problém. Rovněž potřebuji synchronizovat poštu a tak to budu muset asi strpět. Zřejmě je problém v desktopové části synchronizačního porgramu, tak sand přijde co nejdříve nějkaý update.
Žulda_ce4you (244)|14.4.2006 14:52
No, jedu to přes AS 3.8cz a ty, jak koukám, AS 4.1, tak to asi nijak nepořešili...
Žulda_ce4you (244)|24.4.2006 10:31
Tak od té doby, co jsem si pořídil kolébku a přestal synchronizovat přes bluetooth, se mi problém neobjevil a pošta syncuje v pohodě.