Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hard Reset, je to tuhý jak starej rohlik

Alienus (5)|13.4.2006 14:28
Sotva jsem vyřešil problém s BT, je zde další. Hrál jsem si včéra Bubble Breaker :-) a zničehož nic milý Asus vytuhl. Čekám a čekám - nic. Pak reset, objeví se logo ASUS a zase nic (nenaběhne ani Dnes). Tak ještě několikrát dokola, dokonce i HR - bez výsledku. Buď zůstane modrá obrazovka s logem ASUS při startu, nebo třeba naběhne Dnes, ale nereaguje na nic, někdy dokonce úplně zbělá obraz. Má otázka - dělám HR správně (dle návodu stisk vypínání a reset zároveň)? Druhá otázka - může něco pomoci kromě svěcené anebo kladívka?
Mark314 (232)|13.4.2006 18:16
bylo by jednodužší poradit, kdyby jsi uvedl o jaké PDA se jedná...
Alienus (5)|13.4.2006 23:15
Heh sorry byl jsem tak nasranej ze jsem nenapsal ze jde o A636.... No nicmene zkousel jsem vsechno vcetne HR a je to tuhy, takze reklamace :-(
marseli_ce4you (13)|14.4.2006 14:37
HR v manualu neni ten pravej, zkuz toto : Mínus(u hlasitosti)+Přepínač režimů+Reset, je to tu nekde z diskuze
Alienus (5)|14.4.2006 15:05
heh dik, to uz jsem taky zkousel, nic nepomohlo, pda je totalne v pi... ponecham si pro sebe to, ze smluvni firmy co delaji servis asusu bud nepracuji, nebo jsou neochotni apod... takze nakonec centrala v ostrave, prej vyzvednou u me doma a opravi, to chcu videt
HH (40)|18.4.2006 17:41
[QUOTE="marseli"]HR v manualu neni ten pravej, zkuz toto : Mínus(u hlasitosti)+Přepínač režimů+Reset, je to tu nekde z diskuze[/QUOTE]

Ještě je potom třeba stisnout tlačítko Mínus lupa (střední kruhový ovladač) horní tlačítko
daww (687)|18.4.2006 18:27
Mě se jednou takhle seklo XDA III a pomohlo až vyndání baterky a vybití záložní baterie. Pak na nabíječku a cca po 10 minutách na nabíječce HR. Pak se to chytlo a bylo OK