Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Hard Reset, je to tuhý jak starej rohlik

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Sotva jsem vyřešil problém s BT, je zde další. Hrál jsem si včéra Bubble Breaker :-) a zničehož nic milý Asus vytuhl. Čekám a čekám - nic. Pak reset, objeví se logo ASUS a zase nic (nenaběhne ani Dnes). Tak ještě několikrát dokola, dokonce i HR - bez výsledku. Buď zůstane modrá obrazovka s logem ASUS při startu, nebo třeba naběhne Dnes, ale nereaguje na nic, někdy dokonce úplně zbělá obraz. Má otázka - dělám HR správně (dle návodu stisk vypínání a reset zároveň)? Druhá otázka - může něco pomoci kromě svěcené anebo kladívka?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

bylo by jednodužší poradit, kdyby jsi uvedl o jaké PDA se jedná...

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Heh sorry byl jsem tak nasranej ze jsem nenapsal ze jde o A636.... No nicmene zkousel jsem vsechno vcetne HR a je to tuhy, takze reklamace :-(

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

HR v manualu neni ten pravej, zkuz toto : Mínus(u hlasitosti)+Přepínač režimů+Reset, je to tu nekde z diskuze

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

heh dik, to uz jsem taky zkousel, nic nepomohlo, pda je totalne v pi... ponecham si pro sebe to, ze smluvni firmy co delaji servis asusu bud nepracuji, nebo jsou neochotni apod... takze nakonec centrala v ostrave, prej vyzvednou u me doma a opravi, to chcu videt

HH HH je offline
    Nováček
    Registrace
    Apr 2002

Citace Původně odesláno od marseli
    HR v manualu neni ten pravej, zkuz toto : Mínus(u hlasitosti)+Přepínač režimů+Reset, je to tu nekde z diskuze
    Ještě je potom třeba stisnout tlačítko Mínus lupa (střední kruhový ovladač) horní tlačítko

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

Mě se jednou takhle seklo XDA III a pomohlo až vyndání baterky a vybití záložní baterie. Pak na nabíječku a cca po 10 minutách na nabíječce HR. Pak se to chytlo a bylo OK

Podobná témata

1. clean reset/hard reset HP iPAQ hx2190
    Od free-bee v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 16-05-2008, 11:45
  2. hard reset
    Od sikula05 v sekci Acer
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 15-04-2006, 19:04
  3. Hard reset
    Od rene_ce4you v sekci Motorola
    Reakcí: 6