Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 35 z 35

Téma: SirfTech - zkusenosti

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

hmm takže reklamace.. to mě .....:no:
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Funguje vám sirfTech na Asusu A636? já ho spustim a nejde na nic zmáčkout - prostě to vyhodí jen úvodní screen a sekne se to - pak už to jde akorát vypnout. Potřebuju udělat Factory reset GPS. Neznáte ještě jinej program co to udělá? Vypínal sem statickou navigaci a přehodilo mě to z NMEA do SIRF modu a nejde to nijak vratit
    Edit: Vyřešeno - sirftech zprovozněn. Přepnuto ze SIRF modu do NMEA - už to chodí. Díky za snahu všem. Stale mi ale nejni jisté proč to začalo blbnout až teď po 3/4 roce když sem používal pořád ty samí programy bez problému.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Jsi psal, ze ti to udelalo z niceho nic samo po pul roce a tedka z tebe leze jak z chlupaty deky, ze jsi do toho stoural...

Zkus tedy (na vlastni riziko), pokud ti nefunguje korektne SirfTech, trebas alternativu
    napr.

AlpSirf.

Jinak jeste mas moznost provest nasledujici: Vyndej z cihly baterku (nejlepe pres noc) a po zapnuti cihly ihned provest HardReset cele cihly (mas celou noc na nastudovani, jak to udelat). No, snad to zabere....

DnF DnF je offline
    Nováček
    Registrace
    Nov 2006

ach jo. Nejde to a nejde. mam MSI SF200, a pekne me prudi, ze pomoci sirfTechu nemuzu nastavit ani prd protoze se proste neprepne do sirf modu. na te prepinaci obrazovce zmacknu set, pak pockam az se hodiny zastavi, pak dam =baud, a cekam, a nic. Nic, nic, a pak zase nic. Jenom v comm se mi nacitaji zpravy, ukazuje to protokol NMEA a kolik zprav prijme tolik je jich spatnych. Takze vytahnout baterku, a nechat aspon dva dny protoze tak dlouho si ten muj pristroj pamatuje spatne nastaveni. Uff. Ale ja proste chci nastavit nektery veci podle sebe ... nevite nekdo jak to udelat a rozchodit?

vpe vpe je offline
    Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od nyvla
    Nainstaloval jsem Sirftech ver. 1.27 a po spusteni v menu Sirf -> Static Navigation je polozka zaskrtnuta jen obrysove (ne plnou carou). Je v tomto pripade staticka navigace vypnuta, nebo jaky ma toto zaskrtnuti vyznam? Jakym sw mohu proverit stav off nebo on? Diky za pomoc.
    a mas otevreny port, tj. je gpska pripojena, jdou tam live data?

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. N560+SirfTech+ nové nastavenie
    Od robuso_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 03-11-2007, 22:51