Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Acer n311 snad moje prve PDA?

acers (3)|12.4.2006 16:11
Dobry den.Som tu po prvy krat a prezrel som si vasu horlivu diskusiu ohladom Acera n311.Vazne zvazujem jeho nakup ako mojho prveho PDA.Cital som ti o problemoch s ROM, ktora je vraj uz vyriesena dostupnym upgradom.Je to skutocne tak?Uz je to v pohode?
Tento Acer chcem hlavne na prehlad internetovych stranok v real VGA rezimu.Je to mozne?Pripadne je mozna doinstalacia dajme tomu Opery?
Dalej na internetove vysielanie televiznych stanic,pocuvanie internet radia.
Ake mate skusenosti s WiFi citlivostou signalu?O hry mi ani tak nejde na to mam PC.
Takze mozete mi prosim odporucit, alebo prave naopak vyvarovat ma od nakupu tohto PDA?
Je to fakt moje prve tak nechcem dopadnut zle a nadobro zanevriet na tento segment...
Len skoda tej ceny na Slovensku, kde je okolo 14.000.-Sk To u vas v CZ je to 10.000.-Kc.
Dakujem za vsetky odpovede.
speed-komi (278)|12.4.2006 22:51
Moc ti neporadím s n311 zkušenosti nemám, ale neviděl bych problem s tou cenou u vás. Není přeci problém obědnat ho z ČR, poštovné není o tolik dražší, ne? rozhodně ne o +-4000korun.
Heretic_ce4you (158)|12.4.2006 22:54
Po upgradu romky funguje bez problémů, real VGA sem zkoušel pomocí ozvga, fungovalo, ale moc mě to nenadtchlo, operu neni problém doinstalovat, citlivost wifi nedokážu moc posoudit, ale mam doma APčko a příjem po celém bytě je bez problémů.