Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Universal - nožičky

dmisek (10)|12.4.2006 12:41
Přeji pěkný den.
Toto je opravdu závažné téma co nastoluji ....:)
Tak si nejsem jist, ale zdá se mi, že se Universal stále více "houpe" na kameře, když píši na rovné ploše na klávesnici.

Děje se to někomu z Vás také nebo jsem mu za ten půlrok obrousil nožičky?
Pavlucha (1496)|12.4.2006 12:51
... taky už jsem "nadoraz" :D
Miloš Strouhal (3997)|12.4.2006 14:39
U mne po vic jak pul roce to same.. Budu ale ted posilat MDA na opravu, bohuzel, tak si necham vymenit i kryty, vcetne toho s nozickami..
Jiří Graz (180)|13.4.2006 00:39
Já jsem zatím v pohodě, mám ho většinou v ruce, ale stylus mám pěkně sedřenej :sarcastic:
PS:Mám ho taky víc jak půl roku
Miloš Strouhal (3997)|13.4.2006 01:35
Jasny, u mne zase vetsinu toho pul roku stravil prave v kancelari na stole v rezimu "laptop" a neustale jsem na nem pracoval a hlavne hodne psal, a to se na nem, respektive na tech nozickach projevilo.. Zas ale displej mam jak novej, ani nevim co je to stylus.. :)
aaischa (660)|13.4.2006 11:32
ja ho nikdy nepokladam, takze nozicky jako novy vzdy v ruce nebo doma ho hodim vzdycky na deku, ale stylus je takovej oblejskanej :sarcastic:
dmisek (10)|3.5.2006 10:08
Přeji pěkný den.
Tak jsem zkoumal dále ohledně nožiček:
- mohu si za to sám, nakonec jsem se totiž rozhodl užívat pouzdro Krusell, ale universalní a jen to "druhé největší" - zasouváním do malého pouzdra jsem si jedny nožičky opravdu obrousil a to tak, že zcela :-)
- další jobovu zvěst, tady již předpověděl pan Strouhal - ze servisního manuálu vyplývá, že nejmenší náhradní díl s novými nožičkami je celý spodní kryt :-)

Tak jsem chvíli přemýšlel jak velký musím být fešák .... a zajel jsem do OBI a koupil jsem si tam za padesát korun 30 kusů nalepovacích průhledných nožiček, dvě jsem tam nalepil - no fuj - ale vidět moc nejsou a slouží k mé spokojenosti :-)
Ono kontaktovat I-mate servis přeci jen zabere čas.

Příště se pokusím opravit Universala chlebovou střídkou nebo vyžvejkanou žvejkačkou! :-)
sim_ce4you (106)|3.5.2006 16:48
Uz jsem nad tim take premyslel a nechal jsem vyrobit chlapce na dilnach nejake prvotni vzorky znejaky slitin tak pak povim vysledky...predpokladam ze tyto pak pujdou rozume odstranit a nalepit tam nove...jen to asi bude drobatko cinkat...uz premyslim radeji dopredu