Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 87

Téma: Úvod do programování pro Windows Mobile 2002 a 2003 - Vývojové nástroje

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

V současné době, kdy na poli operačních systémů pro PDA vládne Microsoft se svými Windows Mobile 2002 a 2003, se objevuje spousta aplikací, které by měly pokrýt požadavky nás uživatelů. Ne vždy ale najdeme program, který by splňoval naše představy a tak v nás převládá pokušení vytvořit si program vlastní, přesně podle našich představ. Pro všechny, kteří tak již činí, či činit chtějí, je určen tento článek, který by měl být jakýmsi úvodem do programování pro obě platformy. Přečtěte si celý článek

Co si o tom myslíte vy? Vložte svůj komentář ke článku, který sepsal eXEden.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2003

tesim se hlavne na dalsi dily!

a velice dekuji eXEdenovi za vsechnu pomoc, kterou mi poskytl...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

Pekny, jen tak dal!

MaPo

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Bravo autor! Kdo obcas neco pro PPC naprogramuje, asi tyhle veci vi nebo aspon tusi nebo si je dokaze najit, ale je vynikajici videt je takhle vsechny pohromade. Jen tak dal!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Spolu s příchodem Windows Mobile 2003 Second Edition uvolnil Microsoft update SDK (pro PocketPC i SmartPhone) pro eMbedded Visual C++ 4.0, který zohledňuje veškeré nové změny. Byl změněn i emulátor a tak i v něm je možné vyzkoušet si změnu zobrazení landscape x portrait i dynamickou změnu rozlišení a otestovat si tak připravenost vašich aplikací pro tuto verzi operčního systému. Uvedené je možné stáhnout zde

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od eXEden
    Spolu s příchodem Windows Mobile 2003 Second Edition uvolnil Microsoft update SDK (pro PocketPC i SmartPhone) pro eMbedded Visual C++ 4.0, který zohledňuje veškeré nové změny. Byl změněn i emulátor a tak i v něm je možné vyzkoušet si změnu zobrazení landscape x portrait i dynamickou změnu rozlišení a otestovat si tak připravenost vašich aplikací pro tuto verzi operčního systému. Uvedené je možné stáhnout zde
    Prosím - ačkoliv se nepovažuji za absolutního blba musím přiznat, že někdy vůbec nevím o čem je tady řeč - proto se ptám mám si výše uvedené nainstalovat do svého MDAII od Eurotelu?
    Za případné konkrétní odpovědi předem děkuji.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od seba
    ...mám si výše uvedené nainstalovat do svého MDAII od Eurotelu?...
    Jen se klidně ptejte Občas je lepší se zeptat, než popř něco zkazit (viz. třeba update ROM apod...) Ale teď k věci. Tohle se do PDA ani nainstalovat nedá - je to update vývojového prostředí na stolní PC, v němž se programují aplikace pro PDA

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

AHA - děkuji mnohokrát sleduji hlavně diskuze, kde se objevuje Vaše jméno -nik a už jste mi několikrát pomohl a vy ostatní také.
    Díííík.
    Bude se týkat ta nová verze MDAII, nikde jsem v názvech nenašel slovo phone??? Neumím ani anglicky!!!
    Na svou omluvu jen dodávám, že jsem vlastníkem tohoto zařízení teprve od února a nikdy předtím jsem ani nic podobného neměl - BOHUŽEL - nebo dík? Od té doby teměř nespávám a doma je MDA v prokletí(manželka).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od seba
    Bude se týkat ta nová verze MDAII, nikde jsem v názvech nenašel slovo phone??? Neumím ani anglicky!!!
    ... WM2003 SE bude i pro Phone Edition (např. bude možné odesílat SMS vybráním položky v menu kontaktů atd., viz zde). Otázkou ale stále zůstává, zda jednotliví výrobci uveřejní tento upgrade i pro své zařízení, které se již prodávají. Zatím se objevily jen nepotvrzené zprávy a dohady, tak uvidíme.

PavelR.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Je tady nekdo kdo ma zkusenosti s programovanim pro PDA v Jave? (Superwaba) - konkretnima dotazama ho zasypu az kdyz se prihlasi

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Zdravím!

tak jsem po dvou dnech stáhnul a nainstaloval eMbedded tools a fakt až na emulátor to šlape - nejdou mi spouštět app na emulátoru z Basicu, jen poslat do zařízení a tak spouštět. to je detail. Trápí mně problém s I/O se soubory. za zlatý prase se nemůžu prokousat k zápisu do textového souboru a pak z něj přečíst. klasická basicovská open ("soubor") for append as #a mi to nezkousne a v nápovědě je jen C++ a s tím si fakt netykáme. zlaté delphi, ale i ten basic mi jde líp.
    dík za pomoc.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2003

Chci se zeptat, eXEden píše v článku o stahnutí vývojových nástrojů zdarma, ale
    "Visual Studio .NET 2003" jak jsem se koukal zdarma asi není. Nebo se dívám špatně a nebo je v tom nějakej fígl?? Můžete mi když tak napsat přesnej link na stažení?? Díky.

Carlos

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

již mi to fičí, emulátor chtěl nainstalovat síťový adatptér MS loopback, soubory jsou přístupné přes komponentu MS CE file control.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od CarlosL
    Chci se zeptat, eXEden píše v článku o stahnutí vývojových nástrojů zdarma, ale
    "Visual Studio .NET 2003" jak jsem se koukal zdarma asi není. Nebo se dívám špatně a nebo je v tom nějakej fígl?? Můžete mi když tak napsat přesnej link na stažení?? Díky.

Carlos
    Jeden čas byl tento nástroj zdarma. Nyní je potřeba mít vytvořený .NET Passport účet. Bohužel v době psaní článku jsem to nevěděl

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2003

>eXEden

Díky za odpověď. Jen ještě, ten kdo má vytvořený .NET Passport účet, ten si může zdarma stáhnout "Visual Studio .NET 2003"?? Protože já ho mám, ale nenarazil jsem na to.

Díky Carlos

Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Vývojové nástroje pro WM5
    Od Garret Raziel v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-06-2007, 14:40
  2. Programovani a vyvojarske nastroje
    Od Zax_ce4you v sekci Programování
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 30-04-2007, 20:45