Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazené výsledky: 76 až 87 z 87

Téma: Úvod do programování pro Windows Mobile 2002 a 2003 - Vývojové nástroje

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Pro vyvoj aplikaci pro mobilni zarizeni ano...
    Jinak porovnani...
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Podle MSDN je možné používat v .NET Frameworku i "Command buton" ale já ho v toolboxu nenajdu. Stejně tak ani Slider a Line(prostě čárku) a tak. Máte tušení kde to hledat? Pro úplnost, VB.NET 2005 - Framework 2.0

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

je standardně vlevo na panelu, pokud neprogramujete pro smartphone - ten tlačítka nemá - nemá stylus jen klávesku a tam je tláčítek už tak dost

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Ahoj

stránky jsem přečet a některé věci jsme znal jiné né takže díky za informace.
    Dělám hlavně v VS 2005.

Mám dotazy:

Neví někdo jak ASUS A716 updatovat na WIN CE 2003? Mám na ní WIN CE2002 a to co jsme zatím zjistil tak je že to prej nejde ale mě se zná že to šlo... no pokud nekdo něco ví či tuší budu velmi vděčen za jakoukoliv radu.

Druhý dotaz se týká ohledně vývoje. Dělám aplikaci v Compact Framework 1.0 SP3 - protože 2.0 na win2002 nedostanu. A nedarí se mi dobře propojovat moduly dll. Při volání nějaké metody z jiného dll ale jen někdy mi nenajde existující metodu nebo na ni ztratí odkaz. Nestalo se to někomu také?

Díky

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2006

Zdravim vsechny,
    mam dotaz jestli existuji jeste jine vyvojarske programy na PocketPC nez jenom VS2005... napr. v cem se delaji softwarove klavesnice a Today pluginy?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Ve VS2005..
    Evidentne necemu nerozumis.. Visual Studio 2005 je vyvojovy nastroj pro programovani aplikaci v jazycich C/C++, Managed C++, C#, VB .NET, J# .NET. Mimojine, lze programovat i aplikace pro "Smart Devices", tedy Windows Mobile zarizeni..
    Aplikacemi se rozumi cokoliv, co na WM zarizeni bezi, tedy standalone aplikace i knihovny (DLLka - ruzne pluginy - SIP, Today plugin, MAPI pluginy, setting applet, atd).
    Pro psani standalone aplikaci lze pouzit libovolny vyse jmenovany programovaci jazyk, pro knihovny vetsinou jen v C/C++, z duvodu nutnosti exportu..

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2006

jo tak tomu rozumim ale zarazilo me ze Beecher psal "...aplikace, ktera v v .NET CF/C# nejde vyvinout (a to je v podstate pouze Today Plugin a Software Input Panel - softwarova klavesnice)..." a VS2005 prece pouziva jako kompiler .NET CF ne? Mno asi jsem to spatne pochopil... hlavni vec co jsem chtel vedet a co jsem nezminil je, ze bych potreboval vedet jak na pruhlednost PictureBoxu a na Double Buffering... zaklady programovani mam (dukazem muze byt programek TapTapSMS treba tady na ce4you nebo pres google) tak snad to nebude moc pracne poradit mi

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

pekny den, od sepsani pruvodce od Exdena a posledniho prispevku v tehle diskuzi ubehla pomerne dlouha doba. V soucasne chvili jsem naprosty laik, ale rad bych se naucil pro ppc programovat-ciste jako hobby. Nerad bych se ale ucil jiz mrtvy jazyk. Co byste mi prosim v dnesni dobe doporucili ke studiu, rad bych psal pro WM6 a s programovanim mam nulove zkusenosti. Vsiml jsem si, ze microsoft nabizi nejake tutorialy pro .net... je to dobra cesta? kde jinde se ucit nemam zatim predstavu... dekuji, mejte se dobre, zgman)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Zalezi na tom, jake aplikace chcete delat.
    VS.NET 2008, C# a WM 5/6 SDK jsou dnes asi nejlepsi kombimaci pro zacatecnika.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2006

To ZIGMAN:
    Presne jak rika RStein Budes potrebovat Visual Studio 2008 (zdarma je jen trial verze), WM6 SDK (emulator WM6 a dalsi potrebne veci - to je zadarmo ke stazeni) a .Net Compact Framework (neco jako rozhrani pres ktere bezi naprogramovane aplikace - musi byt v PC i v PDA - take zadarmo ke stazeni). Jazyk jednoznacne C# a nejaka knizka a priklady programovani v NetCF C# se taky hodi... znalost anglictiny je samozrejme nutnosti

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Diky moc Vam obema, jdu na to:-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Hmmm...trial od Microsoftu me nejak nenadchl a hlavne se mi nechce tahat cely divko. Tak jsem se porozhledl a nasel jsem eRCP plugin do Eclipse. Tak jsem to nainstaloval a vypada to, ze to taky pujde. Bohuzel je to postavene nad SWT, coz je sice dobre, ale ne pro me, protoze jsem zvykly na Swing, tak jsem se jeste nerozkoukal. )
    Takze pokud nekoho zajima i free varianta, tak to jde, ale je to pro javisty. Samozrejme target se buildi primo pro cilovou platformu...

Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456

Podobná témata

1. Vývojové nástroje pro WM5
    Od Garret Raziel v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-06-2007, 15:40
  2. Programovani a vyvojarske nastroje
    Od Zax_ce4you v sekci Programování
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 30-04-2007, 21:45
  3. programovani pro Windows Mobile