Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 87

Téma: Úvod do programování pro Windows Mobile 2002 a 2003 - Vývojové nástroje

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Mám XP Professional, českou verzi. V práci anglickou. Jinak stejný SP2 i veškeré aktualizace... :-/
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od beecher
    Citace Původně odesláno od DaBa
    A zkousel uz nekdo z vas programovat pomoci VS.NET 2003?
    Ma se tam objevit novy project Smart aplication, ale me to porad nabizi akorat Windows aplication. Nahral jsem tam uz kde co a porad nic.
    Jo, normálně, právě pracuji na 3 aplikacích pro PPC v C#...
    Na firemní mašině mám nainstalované W2K, .NET 1.1 FW, VS2003 a mám v ní všechno... Hm... Možná bude nutné nainstalovat SDK pro PPC. Už si však nepamatuji, jestli jsem to tam instaloval já (což má větší pravděpodobnost, protože pro PPC normálně nevyvíjíme) nebo to už to tam bylo...
    Na notebooku mám už dlhšie nainštalované eVC4.0 SP4 (myslím, že SP4 je potrebné pre WinXP SP2), MS VS.NET 2003, ale stále sa k tomu nemôžem dostať. Mám dosť málo času, preto by som chcel začať v niečom poriadnom, v čom je najmenej kompromisov a čo má budúcnosť.

Môžeš mi niečo z toho odporučiť? eVC, VB.NET alebo C#.NET ...

Inak, bežne programujem v PHP, čo má ale asi k objektovému programovaniu ďaleko.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od peter.nr
    Môžeš mi niečo z toho odporučiť? eVC, VB.NET alebo C#.NET ...

Inak, bežne programujem v PHP, čo má ale asi k objektovému programovaniu ďaleko.
    No, urcite C#, je to preci jenom objektove Ccko, ze... Pokud umis i normalni C/C++ tak eVC... Ale to zalezi, co chces vyvijet...

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Ako som si pozeral tie vývojové prostredia, to C# ma naozaj najviac zaujalo. Je to podobné ako VB, ale nemám rád syntax Basic-u.
    Ide mi o programovanie klasických aplikácií pre WM 2003, nejaké formuláre, zobrazovanie obrázkov, zvuky, jednoduché databázy, možno today-pluginy, klient-server aplikácie.

Mám za sebou nejaké programy v klasickom C, ale iba programy pre príkazový riadok.
    Kedysi som dosť programoval v Jave - to bola Java ešte v plienkach - okolo roku 1995.

Díky za radu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od peter.nr
    ...nejaké formuláre, zobrazovanie obrázkov, zvuky, jednoduché databázy, možno today-pluginy, klient-server aplikácie.
    -> C#. Bez diskuze.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Díky

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Ahoj lidi, nemohl by jste nekdo prosim Vas udelat malej, ale uplnej tutor na nejakou drobnou aplikaci v EVC++ netusim totiz jak vubec zacit. Mam vsechno nainstalovany nejaky zkusenosti z borlandu C++ mam, ale na tohle koukam jak cerstve vyvorana mys. A urcite nejsem jedinej kdo takhle tape a malinkej tutorek by se hodil. Aby jsme vedeli vubec jak zacit...

moc dik Drakulaj

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

1) Doporucuji pro bezne business aplikace prechod na compact .NET Framework - budete v nem produktivnejsi.

Prehled vyvoje pro PDA a odkazy na dalsi zdroje s vyvojarskou tematikou a tutorialy naleznete zde

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Citace Původně odesláno od drakulaj
    Ahoj lidi, nemohl by jste nekdo prosim Vas udelat malej, ale uplnej tutor na nejakou drobnou aplikaci v EVC++ netusim totiz jak vubec zacit. Mam vsechno nainstalovany nejaky zkusenosti z borlandu C++ mam, ale na tohle koukam jak cerstve vyvorana mys. A urcite nejsem jedinej kdo takhle tape a malinkej tutorek by se hodil. Aby jsme vedeli vubec jak zacit...

moc dik Drakulaj
    a co treba google? nebo na nejakym ceskym webu je celej serial - uz nevim kde presne, ale rozhodne to neni problem najit

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

No holt uz to tak bude ze sem asi nesika na hledani du znova hledat

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

hned 1. odkaz... asi ses fakt na hledani nesika

http://www.google.com/search?hl=en&q=embedded+c%2B%2B+programov%C3%A1n%C 3%AD

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Uaaaa priznavam se moc jsem nehledal..... Stydim se ops:

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Nevite nekdo, jestli je pro PocketPC nejakej vyvojovej nastroj (resp konzole) pro jazyk TransactSQL. Resp. alespon neco na urovni QueryAnalyzeru z MS SQL Serveru 2000 (nebo neco jako EnterpriseManager).

Jde mi o to, abych mohl treba psat stored procedury, definovat DB model, zkouset query, atd... - to vse skrz internet (IP adresu SQL serveru znam).

Nejde mi tedy o praci s lokalnim kapesnim SQL serverem, ale s dospelym SQL 2000.

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Pomůže někdo? Dík!
    Sháním manuál k Forward Pass. Na netu už asi nikde sehnat nejde, strávil jsem několik hodin hledáním, marně. Ani Forward Pass už asi nikde není, ten jsem stáhnul někdy minulý rok, ale na manuál jem zapomněl. poslat na primacafe@seznam.cz

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Zdravím mám prozbu.
    Přečetl jsem celou tuto a i jiné diskuze a články o programování na CE4you z roku 2004.

Chtěl jsem začít taky něco tvořit, ale nevím kde začít doba se mění (WM2005, odkazy v článku už jsou neplatné)

Existuje ještě Visual Studio .NET 2003?

Co je jeho náhradou Visual Studio 2005?

Budou aplikace vytvořené Visual Studio 2005 funkční i na WM2005?

Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Vývojové nástroje pro WM5
    Od Garret Raziel v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-06-2007, 14:40
  2. Programovani a vyvojarske nastroje
    Od Zax_ce4you v sekci Programování
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 30-04-2007, 20:45
  3. programovani pro Windows Mobile