Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 87

Téma: Úvod do programování pro Windows Mobile 2002 a 2003 - Vývojové nástroje

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od CarlosL
    ...ten kdo má vytvořený .NET Passport účet, ten si může zdarma stáhnout Visual Studio .NET 2003??...
    Přesně to nevím, ale podívat se můžu doma, kde mám někde napsanej postup toho stažení. Narazil jsem na to ale z neznámých důvodů mi nešel ten účet vytvořit a víc jsem to nezkoumal...Zkusím zítra a kdyžtak se mi přihlašte SZ
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Narazil jsem na následující vývojové prostředí přímo pro PPC.

http://www.forwardpass.com/a.cgi?MoreInformation

Nemáte někdo nějakou zkušenost? Celkem to vypadá zajímavě a je to zatím zadarmo.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Vypada to dobre a celkem dobre to i zni. Doma si to stahnu a vyzkousim. Mohlo by to byt hodne zajimave, JavaScript umim tak v tom nevidim problem

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Tak jsem si s tím do noci hrál a zkoušel něco vyrobit. Fakt to vypadá dobře, i když se zdá že s podporou do budoucna to nebude slavné. Vývoj v současnosti nepokračuje. Proto je to zadarmo. Ale to samo o sobě nemusí vadit ani to nemusí být navždy. Podporuje to spolupráci s desktopem (editace skriptu a instalace) - vyzkoušel jsem generaci CAB instalace - O.K. Ještě vyzkouším podporu ActiveX a pak se uvidí. Pro jednoduchou aplikaci a spolupráci např. s outlookem by to mělo vyhovovat. Rychlost vývoje je super.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Jak myslis tu spolupraci s Outlookem?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od Wuffi
    Jak myslis tu spolupraci s Outlookem?
    Musím se přidat ... spolupráce s Outlookem není jen tak a pochybuju, že tomuto nástroji bude něco říkat interface ... Každopádně jsem zvědavej na test

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

eXeden: Jak je to vlastne s tim prostredim co pouzivas? Muzes hodit link?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

eXeden: Jak je to vlastne s tim prostredim co pouzivas? Muzes hodit link?
    No já používám eVC++ 3.0 tak, abych měl možnost psát aplikace "universální" pro WM2002/2003 a linky jsou v článku, ke které se vztahuje diskuse Jinak ještě je to eVC++4.0 (pro WM2003) a eVB a zkoušel jsem taky něco ve Visual .NET ... ale jak jsem zjistil, tak jsem jej někde zašantročil a link (jak tu kdosi už zmínil) už neplatí a musí se za něj platit ... ale trial verze by snad měla být ještě ke stažení ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Mno ja vim o eVT, ale neumim C++ na takove urovni abych si na neco troufnul. A eVB zas neni to prave orechove... Hm .NET jsem chtel zkusit ale nedari se mi najit ani ten 60 denni trial. Respektive Microsoft tam ma linky na download stranku na ktere jsou ale linky jen na dokumentaci, nejake online predvedeni apod... I kdyz mozna jsem slepy...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Mno ja vim o eVT, ale neumim C++ na takove urovni abych si na neco troufnul. A eVB zas neni to prave orechove... Hm .NET jsem chtel zkusit ale nedari se mi najit ani ten 60 denni trial. Respektive Microsoft tam ma linky na download stranku na ktere jsou ale linky jen na dokumentaci, nejake online predvedeni apod... I kdyz mozna jsem slepy...
    No .NET a jeho C# je vlastně paskvil mezi C++ a Javou ... aspoň mně to tak připadá

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Hm a neni tam nejaka variace na VB?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Hm a neni tam nejaka variace na VB?
    Jo VB.NET existuje taky a je součástí toho jejich Visual Studia .NET ... který, jak jsem zjistil, se jako trial už dá pouze objednat a oni ti ho pošlou na CD nebo DVD ... Bleeee

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Aha, tak proto jsem ho nemohl najit... Mno kdybys to Visual Studio .NET nasel, rad bych ten trial zkusil... Mno jinak vysledkem je klasicky .exe nebo jak...?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Forward Pass spolupracuje to na základě "POOM Access Functions". Jinak je na jejich www stránkach podrobnej manuál. Vzhledem k tomu, že jsem pro pokety nikdy neprogramoval a pohybuju se v oblasti Delphi, takže nemám srovnání...

reference manual:
    http://www.forwardpass.com/manual.htm

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od jerzy
    Forward Pass spolupracuje to na základě "POOM Access Functions".
    Wow... jsem opravdu upřímně příjemně překvapen Asi to vyzkouším a napíšu o tom nějakou recenzi ... vzhledem k tomu, že to umí i tohle a je to v podstatě JavaScript, mohlo by to spoustě lidí přijít zajímavý...

Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Vývojové nástroje pro WM5
    Od Garret Raziel v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-06-2007, 15:40
  2. Programovani a vyvojarske nastroje
    Od Zax_ce4you v sekci Programování
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 30-04-2007, 21:45
  3. programovani pro Windows Mobile