Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 25 z 25

Téma: Eurotel CZ cz a technologie HSDPA

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Máte již někdo doma tu PCMCIA HSDPA kartu? Pokud ano, mohl by jste zkusit nějaké testy rychlosti připojení a pak sem napsat výsledky nebo hodit screeny? Třeba tento a pak ještě tento, a nezapomeňte zaškrtnout i testování uploadu. Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Já jsem o ní uvažoval, ale údajně NTT DoCoMo připravuje HSDPA Compact Flash Card, která půjde používat i v mém PDA, takže si raději počkám.

Tu čekací dobu se pokusím překlenout komunikací přes Samsung Z-560. Měl být k dispozici už v 1.Q a např. ExpanSys už jej nabízí, byť i jen jako pre-order.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

A jak je to vlastne s pokrytim signalem HSDPA? To preprogramovali vsechny BTSky z obycejneho UMTS na HSDPA, nebo jen nektere? Jde mi o to, ze UMTS mi doma bezi krasne rychle i pres den ve spicce, viz. prilozeny screenshot z mereni rychlosti, ale nechce se mi davat pres 7000 czk za neco na co bych treba doma nemel signal.. Da se nejak zjistit pres operatora ze moje bydliste je pokryto nejen UMTS ale i HSDPA?..
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00138724_speedmetr_KPb.jpg 
Zobrazení: 28 
Velikost: 29.7 KB 
ID: 4546  

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Zkuste se podívat sem

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Díky za link, pročetl jsem to, ovšem odpověď na mou otázku ohledně pokrytí HSDPA vs. klasické UMTS tam nezodpověděli..

Zato mne velice zaujala, či spíše velmi nepříjemně překvapila tato informace:
    Citace Původně odesláno od Lupa.cz
    Pokud ale chcete využívat nové možnosti HSDPA s paušálním zpoplatněním, musíte si pořídit nový tarif s názvem Internet Speed. Podle ceníku vás přijde na 831,81 Kč (včetně DPH, resp. 699 korun bez DPH), aktivace stojí jednorázově 95 korun (vč. DPH), vše se závazkem na 12 měsíců!
    Před časem když jsem zdrhal od T-mobilu k Eurotelu (a bylo to dost komplikované právě kvůli běžící smlouvě na 2 roky, která byla teprve v polovině..) jsem se zapřísáhl, že už se upisovat žádnému operátorovi nikdy nebudu. Achjoo.. :? :no:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Zatím žádná sláva, v Brně 735 kb/s. Více zde.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

At prubnou i upload, schvalne jestli pobezi stejne jakou UMTS (v rozsahu 200 - 260, tak to bezi u mne..), nebo se alespon o malinko zvedne. Preci jen slibovali uload na HSDPA az 384.. Tak jsem zvedav!

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

O tom uploadu praktické zkušenosti zde.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2004

hmm, hsdpa by mělo mít stejný limit jako cdma, tedy součet za posledních 7 dní nesmí být víc jak 1,8GB nebo 2.5 nebo kolik to je.... já mam starou cdma smlouvu a tam se fup neprojevuje takze nefim ale stejně po tom limitu to jde dolu na 256 coz myslim ze neni zas tak hrozny

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Zatím to vypadá dobře.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Rychlost HSDPA
    Od rhadesan_ce4you v sekci Online služby
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 07-10-2009, 22:35
  2. HTC Touch a technologie dotykového displeje
    Od oburgr_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 06-07-2009, 22:21
  3. Eurotel HSDPA na Invexu naživo: 1 476 kb/s v mobilní síti!
    Od Zdenek Malinsky v sekci Oznámení a tiskové zprávy
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 26-10-2005, 00:02
  4. Eurotel DataPhone III - Eurotel je zase první...:(
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 31
    Poslední příspěvek: 08-02-2005, 13:49