Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 25

Téma: Eurotel CZ cz a technologie HSDPA

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

... skratim to

viac info

PS. DELL si so mnou dnes zahrava
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ted uz jenom sehnat HSDPA telefon (Hermes nebo Samsung Z560), dotlacit ET, aby to rychle roztahal po CR a je vymalovano...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

... my mame 2Mb/s Rychly Internet

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ok, polozme si zakladni filozofickou otazku: v te siti se z klasickeho 3G mobilu zavolam? Asi moc ne, ze?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

:O

... spravne

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Kolik bude hranice FUP u Eurotel HSDPA, nevite to nekdo? Premyslim, ze si tenhle tyden tu jejich Huawei E620 kartu do notebooku koupim, tak at se zbytecne neunahlim.. Hermesa nechci, QVGA je pro mne naprosto neprekousnutelna vec, UMTS v Universalu mi na cestach bez notebooku bude stacit, a doma bych jel s tou Huawei kartou v notebooku. Jeste si k tomu naklonuji sim kartu, abych ji nemusel stale prendavat. Pokud je ale hranice FUP nekde smesne nizko, tak na to vsechno kaslu, a zustanu u klasickeho UMTS pres ktere taham cca 5 filmu tydne a jeste jsem se na hranici FUP nedostal..

Jeste jsem premyslel o zakoupeni N80, ale ta timto pada, ma jen klasicke UMTS.. :?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

No, tu tiskovou zpravu jsem precet asi desetkrat, ale o FUPu se tam nic nepise...
    Ono, uz jsi na FUP na UMTS narazil? Ja zatim ne... 6-8GB tydne pro mne neni problem a bud jsem to nepostrehl nebo tam nic neni...

Jenom bacha, abys nepotreboval ten novy tarif Internet Speed, ona totiz ta tiskova zprava je takova dost zavadejici...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od beecher
    No, tu tiskovou zpravu jsem precet asi desetkrat, ale o FUPu se tam nic nepise...
    Ono, uz jsi na FUP na UMTS narazil? Ja zatim ne... 6-8GB tydne pro mne neni problem a bud jsem to nepostrehl nebo tam nic neni...

Jenom bacha, abys nepotreboval ten novy tarif Internet Speed, ona totiz ta tiskova zprava je takova dost zavadejici...
    toho se prave bojim .. ze se soucasnymtarifem se me to tykat nebude

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

A teď sázky:
    Zruší ET paušál bez omezení do konce roku, po prázninách nebo ještě dříve:?:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Muj nazor je, ze Eurotel necha klasicke UMTS data unlimited bez limitu, takze pohoda - budu tahat filmy pres Universala az do "alejuja" , ale nasadi limity na data unlimited pres HSDPA. Tohle mi jiz pred casem rekli i datovy technici Eurotelu na Narodni tride.. Takze se do nakupu te HSDPA karty asi jeste hnat nebudu, dokud mi mou teorii Eurotel nepotvrdi ci nevyvrati..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

... Vam je sveta zit, ked nepocitujete FUP

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2005

rek bych ,ze je tam 2,5GB FUP

S novou službou přišel i nový datový tarif. Stávající čtveřici standardních datových tarifů Internet Mobil, Internet Doma, Internet Pro a Internet Kombi doplnil nový Internet Speed. Nabízí se za měsíční paušál 832 Kč, což je stejná cena, jako za připojení prostřednictvím technologie CDMA. V rámci tarifu Internet Speed můžete neomezeně využívat datových přenosů prostřednictvím technologií HSDPA, UMTS, EDGE, GPRS a také Wi-Fi.

Abyste mohli HSDPA využívat, nemusíte si pořizovat speciální tarif. Všem zákazníkům s libovolným datovým tarifem, u kterého se platí za objem stažených dat, bude HSDPA v případě dostupnosti nabídnuto automaticky.

Také novému tarifu Internet Speed se nevyhnulo nepopulární omezení známé pod zkratkou FUP. Limitem, po kterém se sníží přenosové rychlosti, je 2,5 GB přenesených dat za sedm dní (donwload i upload) . Pro výměnné sítě je rychlost omezena neustále. Data do limitu FUP se ve špičce započítávají plně, mimo špičku (0:00 – 8:00) se započítává pouze polovina ze skutečného objemu přenesených dat.

nevite plls..u sunnysoftu na stanku ISSS jsem videl t-mobile kartu HSDPA .. nevite jak je to tam (jsem linej to hledat) - myslim realna rychlost,prechod z gprs data nonstop a pokryti?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

http://www.mobilmania.cz/Operatori/AR.asp?ARI=112321

Takze pokud to tedy chapu dobre, ti, co maji datove pausaly a budou chtit prejit na HSDPA, tak si musi poridit novy tarif Internet Speed, ktery jim umozni neomezene stahovat pres HSDPA. A tem, co maji pocitane datove tarify, se pristup pres HSDPA aktivuje automaticky...

Jinak FUP tam je, akorat jsem ho teda na UMTS nikdy nezaznamenal...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2005

tak oprava t-mobile ma jen 4G .. nevite teda jak to je u nich? prechod,pkkryti (planovane), dostupnost pcmcia karty?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    Jinak FUP tam je, akorat jsem ho teda na UMTS nikdy nezaznamenal...
    Nápodobně.. Takhle nějak to vypadá v mém notebooku po skoro každé noci, někdy i hůře..
    Připojené obrázky Připojené obrázky

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Rychlost HSDPA
    Od rhadesan_ce4you v sekci Online služby
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 07-10-2009, 22:35
  2. HTC Touch a technologie dotykového displeje
    Od oburgr_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 06-07-2009, 22:21
  3. Eurotel HSDPA na Invexu naživo: 1 476 kb/s v mobilní síti!
    Od Zdenek Malinsky v sekci Oznámení a tiskové zprávy
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 26-10-2005, 00:02
  4. Eurotel DataPhone III - Eurotel je zase první...:(
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 31
    Poslední příspěvek: 08-02-2005, 13:49