Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 84

Téma: Tak jsem si dnes pořídil HTC HERMES... aneb spousta názorů od lidí co ho nikdy nedrželi v ruce :(

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Musím jen dodat,že to ještě není prodejní verze.
    A pocity ? Ano, rychlejší procesor Samsung 300MHz je opravdu znát,vše je o něco svižnější.
    Klávesnice je taky daleko lepší,stisk je jistější,klávesy jsou větší,podsvětlení je lepší a navíc je tu sensor na světlo...
    Další zlepšení je v podobě Jog-dialu (podobné kolečko jako u mobilů SONY Z5).
    No provedení už není tak dobré jako u Qteku9100 (nikde žádný kov),prostě plast.
    Dále,konektor mini USB slouží i pro sluchátka.
    No,taky jsem zkoušel BT Stereo sluchátka Anycom a reprodukce je stejně nekvalitní jako v případě Qteku9100 s testovací ROM,to znamená,že na vině jsou jednoznačně sluchátka,což je pro mně dost nepříjemným zjištěním (člověk za ně dá 2400,- a vono to nehraje...)
    To je zatím vše.

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

coze ???? Kolik si za nej dal a kde si ho sehnal ? wow tak to gratuluji a tise zavidim

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Citace Původně odesláno od Jarda Lukas
    konektor mini USB slouží i pro sluchátka.
    opravdu ma hermes tento zvastni konektor, nikdy jsem takovy nevidel:
    http://www.theunwired.net/media/colu...c_hermes24.jpg

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

na HERMESU se to miniUSB fakt používá na vše. Nabíjení,synchronizace a sluchátka...

Jinak k HERMESU jsem se dostal přes kamaráda (pracuje u jednoho mobilního operátora),v pátek měl 2 kusy. Co mně taky docela nas... je,že je tam zase jiná paměťová karta,microSD (Trans Flash),naštěstí jsem sehnal celkem lacině 1Gb,takže žádný problém...

Jo a v HERMESU je ROM od T-Mobile,samozřejmně ještě testovací,nicméně je tam vše co má být a naštěstí je úplně čerstvé sestavení (22.3.2006)
    ROM version 1.4.110.1
    Radio version 0.95.00.00
    Protocol version 32.26.50H
    ROM date 03/22/06
    OS 5.1.195 (build 14939.2.3.0)

Vypadá to,že už to má AKU2 a hurá symbol baterky není v pravém horním rohu,ale zase dole v pravo a je daleko podrobnější,přirovnal bych to k symbolu baterie u mobilních telefonů SONY ERIKSSON.
    No,jdu se dívat na TV.
    P.S. Jak už jsem psal,HERMES má taky podporu Streo BT sluchátek,ale reprodukce je hrozná (asi jsem smlsanej kvalitníma sluchátkama),takže zůstanu u klasiky a Anycom dám do šuplíku.Ono asi problém nebude ani tak ve sluchátkách,ale v použitých driverech v PDA,protože jsem ještě včera zkoušel Anycom s notebookem a reprodukce se mi zdála docela kvalitní,tedy asi na úrovni normálních drátových sluchátek.Stejná muzika pouštěná v notebooku do Anycom zněla asi o 100% lépe něž tatáž muzika v HERMESU nebo ve VARIU (testovací ROMka)....Toť vše.
    Jdu na Herrisona Forda.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

Tak trochu osvětlím:
    Jistě jste si přečetli čtyři zvýrazněné odstavce nad oknem pro odeslání zprávy, konkrétně jde o druhý odstavec:!:
    Dotaz kde a za kolik se ptal již jerrry, případné gratulace můžete posílat formou SZ

john: Vyřešeno po SZ

Jarda Lukas: také gratuluji Jinak co se týče tématu s těmi sluchátky tak zkus trochu hleda, již jich je tu několik: zde, nebo zde, určitě se dozvíš jak jsou s nimi spokojení ostatní majitelé, případné jejich rady
    Každopádně se tu všichni budeme těšit na další Tvé postřehy s tímto zařízením:yes:

a já to tu opět trochu pročistímops:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

jsem rad, ze chvalis rychlost hermesu, z wizardu moc nadseny nejsem (ale s rom 2.17.7.2 je to uz lepsi).
    ceho se naopak desim je, ze rikas, ze neni nic extra provedeni, dokonce horsi nez wizard. no to se mam na co tesit, uz wizard se mi pouzitym materialem v porovnani s compactem moc nelibil.

no a ted par dotazu k fungovani hermesu:
    1. nezkousel si skype?
    2. pokud pouzivas eurotel, muzes pouzivat umts - bezi?
    3. v temze pripade bys mohl videotelefonovat, take bych rad vedet, jak to funguje
    4. jak padne do ruky v porovnani s wizardem?

no a stale mi vrta hlavou ten konektor, vzdyt na fotkach vypada o dost jinak, nez ten beznej mini usb, nerikej mi, ze do nej pasuje koncovka standardniho kabelu mini usb ?

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Takže,Skype jsem ještě nezkoušel,ale chystám se na to.
    Eurotel nemám,ale není problém půjčit si SIM třeba GO a vyzkoušet,takže na to taky přijde řada.
    A ten konektor je miniUSB. Neznamená,že když má skosenou jenom jednu hranu konektoru (ano standartní miniUSB má skosené dvě strany),tak to není miniUSB... Ostatně,doma mám k notebooku píchnutý jeden miniUSB kabel který používám na víc věcí.Třeba na Wizarda,na foťák,na nabíjení Anycom sluchátek,na Motorolu V3x a teď taky na HERMESe.Prostě dobrý standart...
    No,pokud zjistím něco zajímavého tak napíšu.
    Jó,abych nezapoměl. Foťák je o hodně lepší než na Wizardu a díky režimu makro se s tím dá už konečně něco fotit,i když já to furt beru s rezervou,ale i tak pokrok.A i třeba samotné nastavení foťáku je daleko detailnější a propracovanější,něco ve stylu nastavení foťáku SONY.
    Jdu chrápat.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Citace Původně odesláno od Jarda Lukas
    A ten konektor je miniUSB. Neznamená,že když má skosenou jenom jednu hranu konektoru (ano standartní miniUSB má skosené dvě strany),tak to není miniUSB...
    ze nebude branit oboustranne seseknuti mini usb kabelu jeho zasunuti do zdirky seseknute pouze ze strany jedne jsem dle fotek predpokladal, ale zdaji se byti na pohled nekompatibilni prave ty datove linky uprostred. no ale asi to bude jen zdani.

je mi jasne, ze na odhad vydrze na baterku je jeste brzo, ale presto - jsi jiz ted schopen nejakeho odhadu srovnani s wizardem? projevuje se na vydrzi (negativne) prechod na jiny procesor?

a jeste jeden dotaz - neni jiz zase v zakladni sw vybave nejaky zalohovaci sw? ve wizardu nebyl patrne proto, ze jeste na podzim lonskeho roku nebyl pro wm5 zadny funkcni (udajne), ale dnes jsou jiz minimalne tri na trhu, takze by se mohl vratit do zakladni sw vybavavy jako tomu bylo jeste na compactu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Mel bych taky jednu prosbu - kdyz budes testovat skype a umts, zda bys nemohl ty testy taky skloubit a zkusit volani skypem pres umts - zda to pristroj utahne a jaka bude kvalita. Diky.

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Mohl by jsi také prosím napsat jaké jsou presné rozměry HERMESE a také hlavně jeho hmotnost...!!
    Díky..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Google praví: 98,5×51,4×15,8 mm

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Chlapi,musíte chvíli počkat. Mám hodně práce a starostí okolo baráku,takže vůbec nestíhám...
    Ale postupně zkouším a testuji.
    Například jsem zjistil,že v ROMce není standartní MSN mesenger,mně to docela vadí,protože mám účet na @hotmail.com. A co jsem četl okolo,tak v SPV M600 už taky není. Ale je tu Agile.

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Citace Původně odesláno od cenebris
    Mel bych taky jednu prosbu - kdyz budes testovat skype a umts, zda bys nemohl ty testy taky skloubit a zkusit volani skypem pres umts - zda to pristroj utahne a jaka bude kvalita. Diky.
    pokud vim, hermes nepodporuje UMTS site...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Tak to se pletes - hermes ma podporovat nejen umts, ale pak i hsdpa (pravdepodobne az s novejsi verzi fw).

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

UMTS samozřejmně podporuje. Měl jsem v něm GO kartu a krásně v horní liště svítil symbol "U"... Takže jo.

Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Omylem jsem odinstaloval panel dnes, pocasi atd.
    Od lokalnet v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 15-03-2008, 17:45
  2. HTC P3300 aneb Compact III aneb HTC Artemis aneb XDA Orbit
    Od Falco_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 09-10-2006, 19:11
  3. Prvních 259200 vteřin s HTC Hermes v ruce
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 188
    Poslední příspěvek: 03-10-2006, 09:45
  4. Reakcí: 17