Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

qtek 9100 vs Vodafone MMs

shakalik_ce4you (3)|7.4.2006 23:38
Dobry den.
Mam problem s MMS u Varia. Pri prijmani a odesilani se spojim s mms serverem, zpravy se zacnou prijmat a odesilat, ale po chvilce to napise:
"Nelze prijmout vasi zpravu. Avizo o zprave zustane ve slozce dorucene.."
Nastaveni jsem prosel nekolikrat, vse by melo byt OK, mms mam aktivovane, na klasickem telefonu nebyl problem, u varia mi internet pres GPRS jede bez problemu, vubec uz netusim cim by to mohlo byt. Nemel jste nekdo prosim stejny problem, nebo nevite co s tim?
Diky
JOYSTICK (150)|8.4.2006 10:23
a nemáš náhodou připojený VARIO kabelm k PC??
shakalik_ce4you (3)|8.4.2006 15:59
Samozrejme ze nee. Vubec nechapu v cem muze byt problem, zkousel jsem softreset, nepomohlo, tel. mam nastaveny podle udaju z www.techforum.cz.Nastaveni by melo byt OK!:?
vario (441)|8.4.2006 19:00
mě fungujou mms na vodafonu přes nastavovací .cab odsud z fora bez problémů, zkus tedy ten
Joe_black (5)|10.4.2006 13:58
Mohu potvrdit, že CAB uveřejněný v tomto foru funguje, nicméně řeším jiný problém. Pokud se mi odešlě nebo přijme MMS, zůstane aktivní připojení a nevypne se (alespoň se to takto zobrazuje vedle úrovně signálu) Neví někdo co s tím ?
spiderer (31)|10.4.2006 17:39
Mam nainstalovany nastavujici .CAB na MMS Vodafone, ale v inboxu mam pouze polozky Outlook a SMS a MMS chybi, pouze v menu je nastaveni MMS, ale treba vytvorit novou neni nikde, nevite nekdo jak to tam narvat? :-)
Surgical (2364)|10.4.2006 17:56
Budes se divit, ale staci softreset a nainstalovat to jeste jednou. Pak pred novym softresetem podrzet tlacitko vypnuti cca 5 vterin, pustit a pak tepve softresetnout. Taky korektni sofreset provadi dreba utilitka v Spb PocketPlus.
vario (441)|10.4.2006 19:16
[QUOTE="spiderer"]Mam nainstalovany nastavujici .CAB na MMS Vodafone, ale v inboxu mam pouze polozky Outlook a SMS a MMS chybi[/QUOTE]
není to spíš tím, že není nainstalovanej příslušnej .cab z ext_rom?