Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Telefon nemá dostatek místa pro uložení.Uvolněte místo odstraněním starých a nepoužívaných položek.

Bohumil Stejskal (414)|7.4.2006 20:09
Tak Qtek 8310 mi hlásí - Výstraha - Telefon nemá dostatek místa pro uložení.Uvolněte místo odstraněním starých a nepoužívaných položek. :sarcastic:

Žádám vás kolegové o rady,co kde mám/můžu odstranit,aby dal pokoj :cool:

Podotýkám,že co šlo,tak je přesunuté na kartu (1 GB),veškeré instalace programů dělány na kartu,IE dočasné soubory taky na kartě atd. atd. ...

takže kam šáhnout,co vymazat atd. ....

Díky za rady :) :yes:
Milan Švec (938)|8.4.2006 00:27
To už tady bylo.

Pořád jde o daň za instalování SW, který není vždy 100% korektní (sami jsme si pro něj Qteka "odemkli", že).

MemMaid pro SP nikde. Zatím stále jenom Oxios se svými CloseApps.exe a Hibernate.exe pomáhá aspoň trochu.
Pak zbývá vždycky už jenom zavření procesů, odinstalování všeho skutečně nepoužívaného SW a nakonec nová synchronizace Outlookových dat po HR.

Pořád mi chybí možnost ručně zvětšit datovou paměť na úkor programové a přehodit pim.vol na kartu.

Řešení s přesměrování systému na kartu (změnou v registrech) jsem ještě neověřil (pořád ještě čekám na rezervní baterku).
voska (12)|8.4.2006 11:13
Nevíte jestli lze nastavit, aby se příchozí e-maily ukládaly na kartu ? Ta hláška se mi objeví i když přijde jen pár mejlů, které mají přílohy na úrovni jednotek MB. Na QTeku přitom vedle ClearVue Suite mám jen CalcOne 1.5, MultiFlash Light, SlovoEd (anglický a německý slovník - zkušební verze), ChessGenius (zkušební verze). Nebo je problém v některých z uvedených programů ?
sh0tek_ce4you (163)|8.4.2006 16:03
mrkni na www.qtek8310.euweb.cz sekce Registry sloupec vlevo :)