Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Telefon nemá dostatek místa pro uložení.Uvolněte místo odstraněním starých a nepoužívaných položek.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Tak Qtek 8310 mi hlásí - Výstraha - Telefon nemá dostatek místa pro uložení.Uvolněte místo odstraněním starých a nepoužívaných položek. :sarcastic:

Žádám vás kolegové o rady,co kde mám/můžu odstranit,aby dal pokoj

Podotýkám,že co šlo,tak je přesunuté na kartu (1 GB),veškeré instalace programů dělány na kartu,IE dočasné soubory taky na kartě atd. atd. ...

takže kam šáhnout,co vymazat atd. ....

Díky za rady :yes:
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

To už tady bylo.

Pořád jde o daň za instalování SW, který není vždy 100% korektní (sami jsme si pro něj Qteka "odemkli", že).

MemMaid pro SP nikde. Zatím stále jenom Oxios se svými CloseApps.exe a Hibernate.exe pomáhá aspoň trochu.
    Pak zbývá vždycky už jenom zavření procesů, odinstalování všeho skutečně nepoužívaného SW a nakonec nová synchronizace Outlookových dat po HR.

Pořád mi chybí možnost ručně zvětšit datovou paměť na úkor programové a přehodit pim.vol na kartu.

Řešení s přesměrování systému na kartu (změnou v registrech) jsem ještě neověřil (pořád ještě čekám na rezervní baterku).

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Nevíte jestli lze nastavit, aby se příchozí e-maily ukládaly na kartu ? Ta hláška se mi objeví i když přijde jen pár mejlů, které mají přílohy na úrovni jednotek MB. Na QTeku přitom vedle ClearVue Suite mám jen CalcOne 1.5, MultiFlash Light, SlovoEd (anglický a německý slovník - zkušební verze), ChessGenius (zkušební verze). Nebo je problém v některých z uvedených programů ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

mrkni na www.qtek8310.euweb.cz sekce Registry sloupec vlevo

Podobná témata

1. smazání starých položek v kalendáři
    Od zigzag v sekci Online služby
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 07-10-2009, 16:00
  2. Místo pro uložení