Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Upgrade HP iPAQ hx4700 na Windows Mobile 5 krok za krokem Warez verze...

beecher (9270)|7.4.2006 18:31
Jsem cekal, kdo tady prvni da odkaz na warez verzi! :evil: :mad:
Predchozi prispevek smazan z duvodu poruseni pravidel diskuzi.
TenCoVamDaWarez (0)|7.4.2006 18:32
[QUOTE="beecher"]Jsem cekal, kdo tady prvni da odkaz na warez verzi! :evil: :mad:
Predchozi prispevek smazan z duvodu poruseni pravidel diskuzi.
[/QUOTE]

A proc vas to tak stve?Boji se ce4you snad nejakeho postihu?Nebo ze by ztratilo ce4you svoji cistou profesionalitu?Ci mi snad chcete tvrdit ze na takove to linky jsou jine weby?Ale jdete...Inet je svet kde jsou hranice tam,kde Inet neni.Ten kdo neco nabizi,prodava,pujcuje,spravuje nebo si mysli ze neco z toho ucini pres Inet pro neho vydelecnym,at si to klidne mysli,ale vzdy bude velka skupina lidi ktera tohle vsechno obejde,aby nemusela platit nic.Nekdo to dela prave proto,aby nemusel nic platit, ja to delam z jineho duvodu - vydelavam mesicne 135 000,- cisteho a presto nemam originalni snad ani ovladace na tiskarnu a delam to z jedineho duvodu - na truc prave takovym firmam ktere rejzuji a meni i posledni svobodne medium.Dokud bude warez na kazdem kroku a bude pritahovat stale vice lidi,bude se oddalovat plan americke vlady na Inet2 protestujicimi uzivateli Inetu.To by zahladit nebyla takova brnkacka jako 11.Zari .

Only warez!
brn (114)|7.4.2006 18:33
Tak jsme se zasmali a muzeme diskutovat opet vazne :-)
TenCoVamDaWarez (0)|7.4.2006 18:33
[QUOTE="brn"]Tak jsme se zasmali a muzeme diskutovat opet vazne :-)[/QUOTE]

Je jednoduche rict neco jako "hm" nez hluboce se zamyslet,zjistit jestli na tom treba minimalne neni neco pravdy,jestli vase tkz. "hm" nevyzni v kontextu s moji zpravou trochu....divne,na to jste moc liny ze? :))
Misto toho budete stale odpovidat prostoduchym zpusobem,bez jedine myslenky s vlastnim dostiuspokojenim ze to mluvi za vse a spolehat se na to ze dalsi se k vasemu "hm" pridaji.Jiste ze ano,protoze takovych jako vy jsou miliony.
beecher (9270)|7.4.2006 18:35
Pravidla pro diskutujici - jsou jasna dana...

Vynatek:[CODE]Zapomeňte na warez. Ve všech diskuzních fórech je přísně zakázáno poptávat či nabízet warez, vkládat nelegální software ve formě souborů či jen odkazovat na stránky, kde se nelegální obsah vyskytuje.[/CODE]Netreba to vazne dal komentovat...
markjag (386)|7.4.2006 18:35
Uvedomujes si ty ze tvojim kradnutim okradas niekoho kto tazko makal? Oki vynehajme Microsoft... Vravis ze mas mesacne dost penazi. Ak je to pravda co ti brani kupovat soft? Radsej si ukradnes? To ze niekto ma miliony na svojom produkte teba neopravnuje ho okradat!
Napriklad Chris, tvorca programu ToTal Cmd na PC... Je dost bohaty zo svojho produktu, ale makal na tom! Mas ho legalne? Podla tvojich reci nie! Zamysli sa aj nad tym. Preco nekradnes BMW? Ved firma BMW uz zarobila dost na svojich autach tak si kludne mozes zobrat jedno zadarmo ved nie?

To ze ti je lahsie ukradnut jednotky a nuly ako auto ta aj tak neopravnuje kradnut! Pozor ja nevravim ze mam vsetko original, to ani nahodou, ale nezarabam tolko jak ty. A minimalne to na com zarabam mam legalne a mat penazi viac tak si nakupim toho viac.

Tento moj prispevok kludne zmazte vobec sem nepatri ale nehajte ho autorovi na kohos merujem precitat :> , dik.
brn (114)|7.4.2006 18:36
Mam doma hezkych par licenci na Windows a hromadu dalsiho softu a nemam pocit, ze by na mne nejaka firma "rejzovala", naopak treba cena za Windows se mi zda trapne nizka.

A u vety "bude se oddalovat plan americke vlady na Inet2 protestujicimi uzivateli Inetu" jsem malem spadnul pod stul, to je nejaka nova konspiracni teorie?
TenCoVamDaWarez (0)|7.4.2006 18:37
To beecher: Nemam k tomu co dodat,neni jednodussi odpovedi.

To markjag: Microsoft uznavam jako velmi dobrou firmu s produkty ktere stoji za to,neda se vyvratit to ze jsem si parkrat nezanadaval,ale jako celek beru a uznavam Microsoft za dobrou firmu,stejne tak jako ostatni firmy.Totiz nejde o to zda ukradnu ci neukradnu,tak trochu spoleham na to ze autor programu odmenu za svou snahu dostane od "poctivych uzivatelu" respk. velkych firem,kde je riziko nalezu nelegalniho sw. vetsi.Me slo spis o spojitost s moji (neni moje) myslenkou,kterou jsem blize popsal v 1 prispevku.Bez warezu,by nebyl dnesni iNet to co je.Co se tyce me a penez,o to nejde jde spis o nazor a presvedceni.

To brn: Neni to konspiracni teorie,je to fakt.Tento plan projednaval Kongres USA,presneji se jedna o to ze nechaji dnesni iNet umrit (Je spocitano ze az se pripoji rozvojove staty bude po ptakach) a vybuduji novy tkz. Internet 2,kam se bude moct pripojit kazdy uzivatel ktery se zaregistruje,tkz. poda o sobe osobni udaje.Jak to bude probihat a za jak dlouho to bude vam nereknu,ale je celkem jasne ze zde uz warez,spam..apod. existovat nebude a vam to nebude vadit?Presto ze jste uzivatelem ktery ma vse legalni,spam ho otravuje a warez nezajima,nebude vam to pripadat trochu jako omezeni?Tohle vsechno je soucasti dlouho pripravovaneho NWO (New World Order) na google se o tom urcite neco doctete.

Nerad bych aby jste si o me mysleli ze jsem snilek nebo ze moc ctu :) ,zajimam se o to trochu hloubeji a delsi dobu a asi chapu pod slovem warez neco jineho nez vy,v tom bych videl kamen urazu.
Jinak me prispevky take klidne smazte,netykaji se diskuze.
beecher (9270)|7.4.2006 18:37
Teda vetsi snusku kecu, blbosti a alibismu jsem vazne jeste nikdy necet... :? :sarcastic:

Omlouvat mou kradez tim, ze to velke firmy zaplati za mne, je zrale k uvaze o vysledku a dopadu vychovy vasich rodici na vas a vaseho nasledneho moralnimu vztahu ke spolecnosti (uprimne, moc velke iluze o tom vysledku si nedelam). Vzdycky pujde jde pouze o tu kradez, kterou provedete. Jak psal markjag, budte stejny frajer, stejne jako kradete software, zkuste ukradnout nejake auto a udelejte z nej carz. Vsadim se, ze na to nebudete nervove mit. Pocitite daleko vetsi nervozitu, ktera vas to donuti neudelat, nez pohoda a klidek pri kliknuti na nejaky download souboru v nejakem P2P klientu ci pri kliknuti na BitTorrent odkaz...

A bez warezu by nebyl Internet tam, kde je? Ale jdete... Tak kde tedy je? Presneji, kde by byl, kdyby nebylo warezu?

Mne by vazne zajimalo, co chapete pod slovem warez...
Jargon File uvadi, ze je to cracknuta verze komercniho softwaru, tedy byla z nej odstranena ochrana proti nelegalnimu kopirovani. K tomu netreba opet nic dodavat...
Jaky tohle ma vztah k Internetu? Warez byl uz za doby, kdy nejaky Internet byl v plenkach, takze vubec zadny. Nebo, ze by to byl snad nejaky konspiracni boj crackeru proti vlade USA? :D :D :D

A pokud si dobre pamatuji, tak by prave diky paranoidni vlade USA 70. let behem studene valky, a jejiho napadu zvaneho ARPANet, nejaky Internet vubec neexistoval. Teda jeste diky v ramci ARPANetu vyvinuteho Ethernetu a NCP/IP sitoveho protokolu (nahrazeneho TCP/IP protokolem). A ze Internet vpodstate ridi(la) vlada USA? No, uz tomu tak bude. :) Takze kdyz nam ho dala, tak nam ho muze i vzit, ma na to plne pravo...
Ale co, technologie mame, tak si zalozime vlastni 1nf3rn3t, budeme si to ridit sami a hotovo, nejaka vlada USA nam muze byt ukradena, ne? ;)

A nestastny Internet2? To neni nic jineho nez opet projekt vlady USA se zapojenim univerzit v USA a komercnich firem fungujicich v danych odvetvich, a tak si ona s nim muze delat, co se ji zlibi, kdyz do toho cpe penize... Chce registrace? Tak at je ma. No a? Nikdo vas Internet2 nenuti pouzivat. Ze oddaluje komercni spusteni? No a? Copak nekomu nestaci stavajici Internet?
Nehlede na to, ze to je spise projekt vyzkumu a testovani velmivysokorychlostnich spoju (jednotky az stovky Gbps) a IPv6 a jeho nasledna aplikace do komercniho Internetu, nemluve o tom, ze se v podstate o komercnim zpristupneni I2 nikdy nehovorilo.

A ze komercni firmy rejzuji? Vzdyt vydelavat penize (bez ni byste nemel svych 135tis. cisteho) je snad zakladni, prvni a asi i jedine pravidlo kazde komercni firmy, ne?! A rozhodne si nemyslim, ze nejak meni "posledni svobodne medium". Copak si nemuzu doma tisknout sve vlastni noviny?
BTW Zakladem svobody neni moznost si neco ilegalne stahovat z Internetu, ale svobodne mysleni a slova (presneji rec). Mohou nam tisickrat dat a vzit nejaky Internet, ale dokud nas nepripravi o mysleni a rec, tak jsme stale svobodni...

Doporucuji prestat hltat kdejakou konspiracni a paranoidni teorii a trochu se zamyslet... :yes:

Pokud mi budete chtit odpovedet, tak prosim pres SZ. Dekuji. Tohle je uz vazne a velmi seriozne brutalne off-topic.
ipf (2136)|7.4.2006 18:38
[QUOTE="TenCoVamDaWarez"]...vydelavam mesicne 135 000,- cisteho a presto nemam originalni snad ani ovladace na tiskarnu..[/QUOTE]
Nechápu dost dobře, k čemu vlastně vyděláváte? Tiskárna se dá přece také ukrást, jídlo se dá také ukrást a tak bych mohl pokračovat. Buď jste profík, který ukradne naprosto vše a pak se dívím, proč se obtěžujete chodit "vydělávat 135.000", anebo chudák, který ukradne akorát soft, protože je to:
1. jednoduché,
2. v podtatě "bezpečné",
3. takřka "nepostižitelné".
Co takhle opustit tento server, vyrazit ukrást někam Porsche a pak se chlubit někde jinde? A nějakou omluvu pro své počínání si už najdete (třeba boj proti nadnárodním koncernům automobilek).
TenCoVamDaWarez (0)|7.4.2006 18:38
To beecher/Diskuzi jsme zacli verejne,tak ji kratce dokoncime pak to smazte/:

To jste me blbe pochopil,ja neomlouvam svou,kdyz chcete budeme tomu rikat "kradez",za to ze to zaplati velke firmy.Tim jsem chtel jen rict ze autor softu nevyjde naprazdno.Mate pravdu nervove bych na to nemel,nikdy jsem v nicem nepodvadel a do ted neberu warez jako podvod,ale urcitou svobodu.
Zalezi hodne na tom,jakou hodnotu u vas ma hmatatelny majetek a majetek skladajici se z jednicek a nul,pro me je to hodne velky rozdil.

Na otazku cim by internet bez warezu byl vam presne neodpovim,protoze na warez mate jiny pohled nez ja,ja osobne tomu rikam "svoboda" a tou je docileno ze autor softu je spokojeny,jeho usily mu zaplati velke firmy,zamestnanci statnich instituci..apod. (ma dostatek penez) a ja jako uzivatel jsem take spokojeny.Je snad neco lepsiho nez oboustranna spokojenost?
Kdyz nekomu ukradnu Porsche,mozna budu spokojeny ale jeho majitel?!Pochybuji...
Proto to nemuzete srovnavat...

To co pisete dale je minimalne pro me velmi k smichu,ne ze by to bylo spatne,ale uvazujete tak...obycejne.
Vite ja USA nemam moc rad,netreba vedet proc,ale jestli o necem nepochybuji tak je to o jejich sile.Pokud se neco projednava v USA a ma to vyznam pro svetovou bezpecnost,tak neni co resit.Vzdycky se najde par posuku kteří chteji mit vse pod kontrolou a ty jsou uplne vsude.
Nuti vas nekdo pouzivat iNet ktery mate nyni?Nenuti,ale proc ne ze?A az nebude ten co je ted,budete radsi bez netu?
Vase slova o konspiracni a paranoidnich teorii neni na miste,to co jsem rekl je pravda a vam doporucuji i jinou literaturu nez jen Blesk,Mlada Fronta..apod.
Navstivte alespon zvedavec.org nebo dalsi weby a kdyz budete spravne hledat,dozvite se toho tolik a budete se jen divit ze o tom nic v Mlade Fronte nepsali,a otazka zni,proc?!Hned zmenite nazor na to jestli je internet posledni svobodne medium nebo neni...
Totiz jen malokdy se dozvite takovou pravdu jinde nez na iNetu.
Tisknout vlastni noviny si muzete ale muzeme se hadat kolik lidi je bude cist a to je dulezite!
Nemate tak uplne pravdu,muzete si jen myslet ze muzete svobodne myslet a rikat co chcete a presto svobodny nebudete.Byl jste nekdy v USA a pustil si tam televizi?Ja ano,sokovalo by vas jak tam lidem nenapadne vsunuji "spravny" nazor a vite co je nejlepsi?Lide co ziji v USA si mysli ze jsou svobodni,ale kdyz tam prijedete jako Evropan...nestacite se divit.
Myslite si snad ze to nemuze byt pravda,ze to je kec?A jak to sakra muzete vedet ze to neni pravda,spolehate na to ze vam to Nova dnes v pul 8 naserviruje,nebo snad CT1,mozna Mlada Fronta....kdepak,to se dozvite jedine kdyz prijedete do USA nebo...na iNetu.
Mohl by jste mi take tvrdit ze i na iNetu mohou lhat,jiste ze muzou,ale hned v diskuzi pod clankem vam to 50 lidi vyvrati ze to neni pravda.
JiH_ce4you (149)|7.4.2006 18:39
[QUOTE="TenCoVamDaWarez"]To beecher/Diskuzi jsme zacli verejne,tak ji kratce dokoncime pak to smazte/:[/QUOTE]

Jezis clovece, Vy zijete nekde, kde je hodne slunicka ne?

Takze vlastne muzeme jako jednotlivci chodit krast do Makra jogurty, protoze nejvic Makro trhne stejne na obchodnicich.
A muzeme jezdit do pivovaru krast pivo, protoze pivovary stejne nejvic trhnou na hospodach.
A muzeme jezdit krast na pole kukurici a ostatni plodiny, protoze nejvic zemedelci stejne trhnou na velkoodberatelich.
A muzeme krast software, protoze ... ?
A vsichni budou spokojeni, my si nakrademe a ti co makaji a vyrabi a tvori trhnou dost na velkoodberatelich?

Ta visen ze ktere jste upadl byla hodne vysoka, ze?
Zdenek Malinsky (9781)|7.4.2006 19:31
Nenechte se ale nijak omezovat! A hezky si to uzijte! A pred nikym se neponizujte! A pred nikym se nepovysujte! A pomahejte starym, nemocnym a chudym! Nove boty stavbarum! Za zdravy odchov selat! Kupredu, zpatky ni krok!



Také musím přispět to této hodnotné debaty. :D
TenCoVamDaWarez (0)|7.4.2006 20:00
[QUOTE]
Jezis clovece, Vy zijete nekde, kde je hodne slunicka ne?

Takze vlastne muzeme jako jednotlivci chodit krast do Makra jogurty, protoze nejvic Makro trhne stejne na obchodnicich.
A muzeme jezdit do pivovaru krast pivo, protoze pivovary stejne nejvic trhnou na hospodach.
A muzeme jezdit krast na pole kukurici a ostatni plodiny, protoze nejvic zemedelci stejne trhnou na velkoodberatelich.
A muzeme krast software, protoze ... ?
A vsichni budou spokojeni, my si nakrademe a ti co makaji a vyrabi a tvori trhnou dost na velkoodberatelich?

Ta visen ze ktere jste upadl byla hodne vysoka, ze?[/QUOTE]

Nepochopil jste pointu meho prispevku,jako by jste ho ani necetl.Nemuzete srovnavat to na co si muzete sahnout a to co tvori jen jednicky a nuly.
Standa_ce4you (380)|7.4.2006 20:35
[QUOTE="TenCoVamDaWarez"]Nemuzete srovnavat to na co si muzete sahnout a to co tvori jen jednicky a nuly.[/QUOTE]
Autor, pro vytvoření programu použil svůj čas, své peníze, svou energii, svůj intelekt a své zkušenosti. A sám si i určí, za jakých podmínek může být jeho dílo šířeno. Pokud jeho program používáte bez splnění podmínek, jste zloděj, nic jiného (klidně si to omlouvejte a nazývejte čím chcete).

A k těm vašim teoriím - měl jsem kamaráda, který bral drogy, a díky nim měl podobné smýšlení o světě jako vy (dokonce ještě horší). Ale nechal toho, je teď čistý, jak se říká, a i jeho uvažování se vrátilo do normálu, je i docela úspěšný v profesním životě. Zkuste to též ;) ...
markjag (386)|7.4.2006 21:38
[QUOTE="TenCoVamDaWarez"]Nemuzete srovnavat to na co si muzete sahnout a to co tvori jen jednicky a nuly.[/QUOTE]

Zaplatil som za Delphi 2005 40 000,-Sk . Venoval som vyvoju programov vela casu a rozmyslania. Takze ty tie jednotky a nuly co som vytovril mozes len tak kludne ukradnut ked s tym ja nesuhlasim a nedam to ako free? Preco si ich nenapises sam?
JiH_ce4you (149)|8.4.2006 00:35
[QUOTE="TenCoVamDaWarez"]Nepochopil jste pointu meho prispevku,jako by jste ho ani necetl.Nemuzete srovnavat to na co si muzete sahnout a to co tvori jen jednicky a nuly.[/QUOTE]

Huh? Samozrejme ze cetl.

Muzete mi vysvetlit, jak se lisi
tukani do klavesnice -> premysleni -> vznik programu -> prodej,
od napriklad
premysleni -> kresleni a strihani latky -> vznik odevu -> prodej ?

Jen tim, ze se Vam jednicky a nuly lepe kradou? To je cela Vase pointa ...

A to je muj posledni prispevek do teto diskuse s nulovym prinosem.
Karm (365)|8.4.2006 08:04
Sedni s a zkus si něco naprogramovat,uvidíš že to až zase taková sranda není ani u jednoduchého,natož pak u složitého programu na kterém spolupracují celé týmy douhý čas a chce to hodně kapitálu ten projekt vůbec rozjet.
A vlastně proč by ti měl tvůj zaměstnavatel za tvou práci platit tolik kolik platí,když můžeš vyžít s 8 tisícama měsíčně?Nebudeš mít sice tolik peněz,ale hlady neumřeš.A to,že někdo závidí někomu jeho majetek,protože sám takový nemá,a říká si "však má peněz dost,já mu žádný už platit nebudu" mi přijde typický projev čecháčkovství(nic ve zlém).
TenCoVamDaWarez (0)|8.4.2006 13:47
To Standa:

S tim rozdilem ze vas kamarad byl a stale je troska.Nez-li ja jsem slusne vydelavajici podnikatel a ty teorie o kterych mluvite nejsou teorie,ale fakta vyplivajici z jednani ruznych lidi.Napiste do google "NWO" bez uvozovek a ono vam to uz neco vyplivne,prectete si a zjistite ze mluvim pravdu.
Me reci zpochybnovat muzete,ale odborniky takovych formatu kteri o NWO pisou uz tezko.

A k tomu warezu,doporucuji vam precist si prispevky vyse.Pokud jste to nepochopil,tak budete psat to co ostatni bezni uzivatele a ztracime cas.Pokud jste minimalne neco pochopopil a stejne pisete jste magor.

To markjag: Kdyz prodavate napr. cihly,mate zaruceno zakony statu ze za sve cihly dostanete odmenu (nebavme se o vyjimkach), ale kdo vam to same zaruci na iNetu?Zkuste o tom premyslet, kdyz na to prijdete, zjistite ze pokud neco davate na iNet k prodeji a neco za to chcete,tak v tom okamziku je vas program Warez (predpokladejme ze je to dobry program) a nic s tim neudelate,budete tvrdit o vsech co si ten program stahli ze ho "ukradli" ze to jsou zlodeji?Nebo je zlodej ten kdo ten program ukradl jako prvni a zacal ho rozesilat?!
Mnoho lidi ma pocit ze na iNetu se nutne musi dodrzovat zakony jako ve svete kde zijeme,kdyby tomu tak bylo,neni iNet svobodne medium.
A presto si vsimnete ze tomu skoro tak je,snazi se aby se dodrzovali i na iNetu zakony jako ve svete kde zijeme,ale co je vyjimkou?Warez.
add.-tech vyjimek je samozrejme vice,nastesti.

To JiH: doufam ze odpoved naleznete v odpovedi panu markjagovi,je tam.

Karm: Na to je pomerne jednoducha odpoved,kterou jsem zde uz jednou trochu jinak pronesl.Kdybych byl zamestnan a muj zamestnavatel by mi daval 8 tisic mesicne,nebyl bych rad.Byl bych nastvany,mel se spatne a urcite by se to ukazalo i na me kvalite prace kterou delam pro zamestnavatele.
Pokud by mi ovsem muj zamestnaval daval uz takovych 15-20 000,- mmm to bych byl uz spokojeny,mel bych se dobre a snazil bych se memu zamestnavateli oplatit jeho stedrost.Byl bych spokojeny i ja i muj zamestnavatel,je neco lepsiho nez oboustranna spokojenost?
Programy ktere tvori ty velke tymy dlouhy cas,jsou dobre zaplaceny verte mi.To jsem uz taky ostatne vysvetloval.
Chuck (284)|8.4.2006 16:21
No tak myslím, že s tímto "panem podnikatelem" nemá cenu polemizovat. Vzhledem k tomu jakou má potřebu neustále prezentovat své "úžasné" příjmy a názory myslím, že je jasné co je to zač. Prosím ostatní ať nereagují a raději se vrátí k tématu tohoto webu.
TenCoVamDaWarez (0)|8.4.2006 17:20
[QUOTE="Chuck"]No tak myslím, že s tímto "panem podnikatelem" nemá cenu polemizovat. Vzhledem k tomu jakou má potřebu neustále prezentovat své "úžasné" příjmy a názory myslím, že je jasné co je to zač. Prosím ostatní ať nereagují a raději se vrátí k tématu tohoto webu.[/QUOTE]

Mohl by jste mi prosim ukazat kde prezentuji "sve uzasne prijmy" ?!Moc rad bych to vedel,protoze jsem se tohohle tematu dotknul 2x ,jednou na zacatku,abych ukazal ze warez nestahuji proto,ze nemam penize.
Podruhe u odpovedi pro pana Standu,kde prirovnal me smysleni o svete k fetakovi,pripomenuti ze jsem podnikatel bylo vhodne.
To bych rad vedel,co jsem tedy zac?
Milouss (103)|11.4.2006 11:10
Ahoj,
asi trochu OT v diskuzi, ktera je uz sama o sobe OT.
Tento web sleduji cca 4, mozna 5 let, je to pro mne zlata studnice vedomosti od lidi, kteri se snazi radit ostatnim a z meho pohledu zde vznikla velice prijemna komunita lidi.
Kdyz bych si mel zamest pred vlastnim prahem, nez neco reknu, tak priznavam, pokazde taky nejsem svatej, mno... chci rict, ze kdyz uz tady nekdo resi jakykoli problem vztazeny k zamereni tohoto webu, je jen a jen na jeho svedomi, s jakymi "verzemi" "pracuje".
To co nechapu je, proc to zde musi ventilovat a co z meho pohledu jeste hure, proc tim musi "otravovat" v diskuzi o technickych vecech. (?!?!)
Netrpelive sleduji kazdy prispevek napr. v souvislosti s hx4700 a WM5, po kazde sms se letim mrknout, jestli nekdo na neco neprisel... a zatim se tam diskutovalo o "hovadinach", a to mne mrzi...

I pres to diky vsem, co se na tomto webu snazi pomoci... (na PDA mam mobile.ce4you.cz jako home page:)) )
guderian (7)|9.4.2007 14:52
warez ako warez ..som student a keby som si mal platit za kazdy soft ktory som potreboval hlavne pre pracu v skole, potreboval by som aspon pol miliona ... neviem ako si vsetci zadovazite soft, to mate tolko penazi na to ? ked ho treba zaplatit a nemale ciastky... neviem preco ho vsetci kritizujete za to ze kradne soft, ked to robi kazdy ... ste jak male deti ....

radsej keby ste mi povedali kde sa mozem dostat k warez WM5 ? ... :-D:-D
Zdenek Malinsky (9781)|14.4.2007 21:03
To mě fakt baví, jak se všichni ti hloupí zlodějíčkové trapně vymlouvají a omlouvají to, že kradou. :D

Proč hloupí? Už Jára Cimrmann veršoval: "....beru.....v šeru...."
Maariaamon (2)|17.4.2007 08:52
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]To mě fakt baví, jak se všichni ti hloupí zlodějíčkové trapně vymlouvají a omlouvají to, že kradou. :D

Proč hloupí? Už Jára Cimrmann veršoval: "....beru.....v šeru...."[/QUOTE]

Přečti si celý thread a pak něco říkej...