Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vario - samovolne vypinani zvuku pri prichozich hovorech

overgrounder (176)|7.4.2006 16:14
Zdravim. mam problem, a to ten, ze se mi stava, ze z niceho nic se mi neozyvaji zvuky ani vibrace pri prichozim volani, dokonce na displeji ani nevyskoci okenko hovoru s cislem apod. Rozsviti se jen ikonka na horni liste, tot vse:O
Ovsem kdyz udelam SR, vse funguje normalne, zvuky, vibrace, oznameni na displeji. Nevite nekdo, cim by to mohlo byt, jestli se to treba nemlati s nejakym cabem na upravu registru, nebo tak neco. mam tam : saman wizard basic sett a storage tweaks.
diky vsem za ochotu ci podnety, nechce se mi delat HR
Peavy (39)|7.4.2006 19:31
Na 99% ti to robi nejaky doinstalovany program, skus sa pozriet na beziace procesy na pozadi.
overgrounder (176)|7.4.2006 20:11


mno jo, ale jak poznam ten pravy??? tech procesu je spustenych hafo :?


Bez citace předchozích příspěvků Děkuji
Krevety_tvf (143)|7.4.2006 20:36
hej jo delalo mi to jednu chvili taky .) zkus napsat SW co pouzivas, napisu ti co z toho mam taky
JecminekMaselnik (464)|7.4.2006 21:24
mám naprosto stejný problém, sem tam prostě hovor nezazvoní. Zajímavé je, že notifikace zmeškaného hovoru potom příjde i audio upozorněním.
Peavy (39)|7.4.2006 21:27
Krevety ma pravdu, posli zoznam softu co tam mas a postupne sa dostaneme vylucovacou metodou k tomu, co ti tam asi robi neplechu.
overgrounder (176)|7.4.2006 22:11
[QUOTE="JecminekMaselnik"]mám naprosto stejný problém, sem tam prostě hovor nezazvoní. Zajímavé je, že notifikace zmeškaného hovoru potom příjde i audio upozorněním.[/QUOTE]


ta notifikace mi prijde take, i s vibracemi, popupem i cinknutim...
zde je seznam softu:
Spb air islands
profimail
sky force
xvid codec
smart movie
coremp4 codec
saman wiyard basic settings
saman wizard storage tweaks
memmaid
spb gprs monitor
tcpmp
inclose mobil
bluetooth icon
kapesni slovnik
gower pount book
resco today skin smile
resco today plugin
resco regostry add-in
resco ftp
resco explorer
agile mess
...........tohle je vsechno. muj probelm pozoruju asi tak tri dny, a za ty posledni tri dny jsem nainstaloval akorat profi mail, memmaid, spb air islands, inclose mobil, a mozan nejakej ten cabik na edit registru. ze vseho nejvic mi vychazi ten inclose.
Peavy (39)|7.4.2006 22:22
skus vypnut today plugin z Agile a vypnut Resco Today plugin. Z toho zvysku tam nevidim ziaden program, ktory by ostaval niekde visiet v pamati a na pozadi cucal bateriu. Este by bolo zaujimave sa pozriet na to, ake procesy ti bezia ako services na pozadi.

Zistis to cez tento free (vyborny) program - Task
overgrounder (176)|7.4.2006 22:28


:) :) :) ale my resime tu problem s nezvonenim, ne s vydrzi baterie :) Si to poslal jinam...

Bez citace předchozích příspěvků Děkuji B@st@rRRd
Krevety_tvf (143)|8.4.2006 09:08
tak rozhodne z toho co tu pises mam
inclose mobile
bluetooth icon
kapesni slovnik
tcpmp
xvid codec
no a tveaky delam wizard utilitou z xda-dev takze to mozna nahrazuje samanovy
overgrounder (176)|8.4.2006 09:34
ted momentalne po rannim zapnuti zvoneni funguje, cili jsem si udelal report z task manageru o spustenych services a procesech, no a az to zvonit prestane, kouknu se, co tam pribylo nebo ubylo. nic jineho mne nenapada.
sabak_ce4you (59)|8.4.2006 09:39
me to samy delalo kdyz jsem mel pred tim pusteny handsfree pres bluetooth, pomohlo ho znovu zapnout a vypnout- soft reset nepomahal.
overgrounder (176)|10.4.2006 16:09
lidi, tak s tim nezvonenim je to stale vetsi a vetsi problem. dokonce uz i memu kolegovi v praci se to zacina stavat. uz ani po restartu a ani zapnuti/vypnuti zvoneni nenaskoci. zda se, jako by to ani nebylo zavisle na jakemkoli programu ci procesu spustenem na pozadi, protoze si to zkratka dela, kdy chce. za dnesek skoro furt. problem je ten, ze prichozi hovor nejenze nevibruje a nezvoni, ale neobjevuje se v popup okne na plose a tudiz jej nelze ani prijmout klasickym zelenym tlacitkem. musi se pristroj odemknout a tapnout na ikonu hovoru na liste. zkratka pruser :((
mohl by nekdo poradit nebe vnest nejakou dalsi podnetnou otazku, abychom se mohli dobrat nejakemu zaveru? Jde o to, ze nepouzivam handsfree, ale kdyz posloucham mp3 a nekdo vola, zvuk utichne a neni slyset nic. na tomhle je to tedy nezavisle. dival jsem se do spustenych procesu. kdyz to zvonilo normalne, byly tam mezi nimi i tyhle dav: repllog a idleproces. pokud byste nekdo vedel, co maji tyto dva procesy na starosti, nebo v cem jinem by to mohlo byt, byl bych vam vdecny. instinkt mi napovida, ze to bude nejaka aplikace, protoze kdyz to dela i kolegovi, se kterym vetsinu apps mame stejnou, tak pochybuji, ze to bude v necem jinem. ale jak rikam, problem nastava zcela nezavisle na praci s pristrojem. uz jsem z toho nestastny. :(
diky vsem za pomoc...
Godin_ce4you (46)|10.4.2006 16:41
Tak já bych to viděl na ten InClose Mobile. Dnes jsem ho nainstaloval a od té doby při příchozích hovorech nezvoní a nevibruje. :(
Godin_ce4you (46)|11.4.2006 09:24
Tak jsem vera vecer provedl HR a nainstaloval poslední zálohu bez InClose a zatím vše naprosto bez potíží. Telefon vibruje i zvoní. Místo InClose jsem zvoli Handy Switcher 2.7, s podporou WM5 a naprostá spokojenost.
overgrounder (176)|11.4.2006 16:21
jj, musim ti dat za pravdu. na vine byl InClose, coz mne pred tim vubec nenapadlo. diky za tvuj HR, protoze mne se do toho meho vubec nechtelo. ten handswitcher jsem zkousel, ale nejde bohuzel namapovat na hw klavesy jako inclose, cili ted se poohlizim po nejakem, ktery to umi. zatim bezuspesne.kdybyste nekdo o necem vedel, pisnete...