Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Loox N520 - problémy

macekt (1)|7.4.2006 11:23
Na konci ledna 2006 jsem si koupil looxe n520. Fungoval super, ale teď nějak blbne. První problém je s baterií - hrozně rychle se vybíjí při vypnutém přístroji. Někdy ho vypnu, má tam asi 50% a za pár hodin už se ani nepustí, protože baterie je tak na 1%. Další problém je že se často nechce zapnout. Musim udělat reset... A taky se docela často tváří, že v něm neni žádná paměťová karta. Musim ho vypnout, kartu vyndat a znova zandat, pak už OK. Asi to budu reklamovat... Nevíte o těhle problémech něco?
hide007 (34)|7.4.2006 12:38
Zpusobuje to ASI ACTIVESYNC. Reseno zde mnohokrat. Delalo mi to taky, ale po prestelovani ACTIVESYNC se problem vyresil.
DaMaSig (107)|7.4.2006 16:59
[QUOTE="macekt"]Na konci ledna 2006 jsem si koupil looxe n520. Fungoval super, ale teď nějak blbne. První problém je s baterií - hrozně rychle se vybíjí při vypnutém přístroji. Někdy ho vypnu, má tam asi 50% a za pár hodin už se ani nepustí, protože baterie je tak na 1%. Další problém je že se často nechce zapnout. Musim udělat reset... A taky se docela často tváří, že v něm neni žádná paměťová karta. Musim ho vypnout, kartu vyndat a znova zandat, pak už OK. Asi to budu reklamovat... Nevíte o těhle problémech něco?[/QUOTE]

Tak přesně tyhle problémy mám taky (teda kromě pam. karty ta mě maká spolehlivě), mě bohužel přenastavení AS vůbec nepomohlo resp. to co bych si měl přenastavit jsem u verze 4.1 nenašel :-(
S474N (660)|9.4.2006 10:05
damasig: ale to se nenastavuje na PC, ale primo v PDA !!!!
DaMaSig (107)|10.4.2006 12:48
[QUOTE="S474N"]damasig: ale to se nenastavuje na PC, ale primo v PDA !!!![/QUOTE]

:D tak to bude zřejmě ten problém, díky za nakopnutí.