Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Loox N520 - problémy

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Na konci ledna 2006 jsem si koupil looxe n520. Fungoval super, ale teď nějak blbne. První problém je s baterií - hrozně rychle se vybíjí při vypnutém přístroji. Někdy ho vypnu, má tam asi 50% a za pár hodin už se ani nepustí, protože baterie je tak na 1%. Další problém je že se často nechce zapnout. Musim udělat reset... A taky se docela často tváří, že v něm neni žádná paměťová karta. Musim ho vypnout, kartu vyndat a znova zandat, pak už OK. Asi to budu reklamovat... Nevíte o těhle problémech něco?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Zpusobuje to ASI ACTIVESYNC. Reseno zde mnohokrat. Delalo mi to taky, ale po prestelovani ACTIVESYNC se problem vyresil.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od macekt
    Na konci ledna 2006 jsem si koupil looxe n520. Fungoval super, ale teď nějak blbne. První problém je s baterií - hrozně rychle se vybíjí při vypnutém přístroji. Někdy ho vypnu, má tam asi 50% a za pár hodin už se ani nepustí, protože baterie je tak na 1%. Další problém je že se často nechce zapnout. Musim udělat reset... A taky se docela často tváří, že v něm neni žádná paměťová karta. Musim ho vypnout, kartu vyndat a znova zandat, pak už OK. Asi to budu reklamovat... Nevíte o těhle problémech něco?
    Tak přesně tyhle problémy mám taky (teda kromě pam. karty ta mě maká spolehlivě), mě bohužel přenastavení AS vůbec nepomohlo resp. to co bych si měl přenastavit jsem u verze 4.1 nenašel :-(

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

damasig: ale to se nenastavuje na PC, ale primo v PDA !!!!

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od S474N
    damasig: ale to se nenastavuje na PC, ale primo v PDA !!!!
    tak to bude zřejmě ten problém, díky za nakopnutí.

Podobná témata

1. Loox N520
    Od Markéta v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 28-06-2006, 16:29
  2. LOOX n520 gps
    Od lutr84 v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 04-06-2006, 16:04
  3. GPS a LOOX N520
    Od Luke288 v sekci Fujitsu Siemens Computers