Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Česká klávesnice

st.tom_ce4you (365)|16.9.2003 11:48
Existuje jen česká klávesnice? Dostal jsem k MDA češtinu, ale ta mi nesedí - mam radši en prostředí, těd bych potřeboval jen cz klávesnici. Je zdarma, nebo se za ni musí platit:?:


diky


st.tom
PavelR. (2184)|16.9.2003 12:18
[QUOTE="st.toma"]...těd bych potřeboval jen cz klávesnici. Je zdarma, nebo se za ni musí platit:?:


diky


st.tom[/QUOTE]

... preklad muzete vypnout a nebo nainstalovat jen kompaktni verzi (tj. podpora pouze klavesnice a mistniho nastaveni bez prekladu UI).

PavelR.
st.tom_ce4you (365)|19.9.2003 09:18
Pokousel jsem se nainstalovat kompaktni verzi.

Ma to ale dva problemy :

1. Chce instalovat i nastaveni prostredi - coz vubec nepotrebuju.
2. Chce to instalovat nejaky patch pro AS 3.5, ale ja pouzivam 3.7 a instalace tim konci.

Otazka tedy zni mate jen ceskou klavesnici (bez dalsiho balastu)? Mohu Vam zaslat sve seriove cislo, ze jsem pocesteni ziskal legalni cestou.

dekuji

st.tom
PavelR. (2184)|19.9.2003 09:51
[QUOTE="st.toma"]
1. Chce instalovat i nastaveni prostredi - coz vubec nepotrebuju.[/QUOTE]

... spustte znovu instalaci, zadejte seriove cislo a podivejte se do volby instalace "Vlastni"; zde si muzete vybrat komponenty, ktere chcete nainstalovat. Pokud nechcete preklad UI, odtrhnete polozku "Lokalizovat rozhrani".

[QUOTE]
2. Chce to instalovat nejaky patch pro AS 3.5, ale ja pouzivam 3.7 a instalace tim konci.[/QUOTE]

... jelikoz mate verzi, ktera byla vypustena pred uverjnenim AS 3.7, AS patch se hlasi jako pro verzi AS 3.5. Pokud chcete aktualizaci i pro AS 3.7, [EMAIL=pavel_radkovsky@moravia-consulting.com]ozvete se[/EMAIL].

PavelR.