Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

neoriginalni USB kabel, chova se nako divne :-(

Novis_ce4you (35)|6.4.2006 18:53
Ahojky, zakoupil sem v alzaci dobijeci set pro LOOXe, hlavne kvuli autonabijecce. Pri zapnute GPS, tento set nedobiji, pritom synchronizace probiha ok, nabijeni bez zapnute gps taky.Tak sem to odnesl na neuspesnou reklamaci.jelikoz mi to nedalo, tak sem autonabijecku zkusil s originalnim kabelem a hle, ono to nabiji.Takze bude problem zrejme v kabelu.Jestli neni na Looxe N520 potreba jine zapojeni nez na predchozi modely, bo tak.pritom mi furt nako nejde do hlavy proc se teda pda normalne synchronizuje a bez gps nabiji, nevite nekdo v cem je ten problem? pokud by byl v kabelu, je nekdo ochotnej mi ho predelat?
Lda (53)|7.4.2006 09:29
Skoro to vypada tak jako kdyby prikon toho kabelu ktery jde do PDA a mel by nabijet, nestiha spotrebe PDA a GPS dohromady. Je zrejme, ze vysledna spotreba se jasne zvysi pri zapnuti GPS a baterie nepomaha, protoze pri zahajeni procesu nabijeni je baterie castecne odstavena od hlavniho okruhu. Nicmene k tomu stejne nedojde, protoze nabijeni se ani nezapne. Takze vlastne vse jede na baterii.

Spis to bude, ale jenom kabel. (zase delam moooc chytryho) :D
Novis_ce4you (35)|7.4.2006 13:51
To je mi jasny ze to bude kabelem, kdyz na orginal to beha, ale v cem je chyba, v jeho zapojeni?
DaMaSig (107)|7.4.2006 17:04
Musím souhlasit že GPS v autě celkem žere baterku, nicméně já si koupil držák Dicota a nějaký autonabíječ (značka celkem neznámá) v PDAcentu v Brně a nabíjí to v pohodě. Nemá ten set v sobě nějakou přepěťovou ochranu ? třeba ti to při zapnutém GPS moc žere a ta ochrana to vypíná.
Novis_ce4you (35)|7.4.2006 17:30
Autonabijec nabiji, jde o kabel, s kabelem z toho setu to nenabiji, s originalnim ano.Tak proto se ptam jestli treba neni urcenej treba na Looxe 700 a 520ka ma jiny zapojeni, ale synchronizace beha v poho.
Šeba_oldd (1184)|7.4.2006 19:40
Zapojeni je zcela identicke - mam to odzkousene i v praxi viz muj podpis.
Novis_ce4you (35)|7.4.2006 19:43
No tak teda nechapu proc to s origo kabelem chodi a s neorigo ne :(
Šeba_oldd (1184)|7.4.2006 19:51
Mozna nejaky prechodovy odpor - Loox ma rizene dobijeni pokud do nej neleze co lezt ma vubec se nesepne. Vyzkousej jeste varianty s dobitou baterii treba na 70 % ???? Mozna to nabijet zacne - Loox nema pri takto nabite bateri tak velky ober - pri plne vybite je odber az 1,5 A hodne take zalezi na sile podsviceni.
Novis_ce4you (35)|7.4.2006 19:55
Taky sem zkousel, pri plne baterce ukazuje furt plnou, kdyz pak nabijeni odpojim, je baterka temer prazdna.Kdyz je baterihe treba na pulce, a pripojim na nabijecku s neorig kabelem, tak se vesele vybiji dal.Pokud gps zapnuta neni tak dobiji.pri stejnejch podminkach to s origo chodi.
Šeba_oldd (1184)|7.4.2006 19:58
Tak to opravdu tipuji na prechodovy odpor
Novis_ce4you (35)|7.4.2006 20:00
a lze to nejak odstranit? :)