Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Compact - vypnutí módu letadla

Alexík (1)|6.4.2006 18:11
Dobrý den,
koupil jsem si Mda compact a i přes všechnu mojí snahu si neumím poradit s problémem vypnutí leteckého módu. Jde o to, že když si chci aktivovat bluetooth tak se ozve, že si mám nejdříve vypnout letecký mod, ačkoliv je vypnutý.(telefon normálně funguje - posílání smsek, volání, dokonce i po kliknutí na ikonu signálu se zobrazí "zapnout mód letadla" ... z toho předpokládám, že je vypnutý) zkoušel jsem mód letadla zapnout a vypnout asi 10x ale nic.problém je i po restartu Mdačka. Prosím o radu.Děkuji

GeorgeCZ_ce4you (141)|7.4.2006 10:30
Muj MDAC (ROM T-Mobile 1.13 bez instalace takrka vseho z ExtROM) neumi zapnout BT beznym zpusobem (ikonka ve spodni liste nebo srttings-...), paklize je zapnuty "Mod letadlo".
Pouzivam PhoneAlarm a ten dokaze pro kazdy profil jednotlive zapnout GSM, BT, IR a pripadne i WiFi. Systemovou volbu "Mod letadlo" pak vubec nepouzivam. Myslim, ze podobnou vec dokaze i PocketZenPhone (nejaka freeware verze je ke stazeni v sekci freeware).
Chapu, ze tvuj problem je trosku jiny, ale jeden z vyse uvedenych programu je stejne pro MDA skoro nezbytnost.