Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Red Sector 2112

freeman_ce4you (428)|6.4.2006 10:10


Vyžaduje : 5-6 mb uložného prostoru
10 mb programovej pameti
400 až 600 mhz procesor ide to aj na n30 :-)



Realistic 3D Environent
First Person Perspective Gameplay
Real-Time Lighting, Shadow and Reflections
Various Weapons and Ammo to Collect
Telescopic Sights
Night Vision
Jet Pack
Binoculars
Multiple Save Game Feature
Gamma Setting
Multiple Detail Levels
Custom Key Configuration
Difficulty Levels
Expandable Mission Pack CompatibleDownload a stránka výrobce
CommanderZ (1798)|6.4.2006 16:14
Ze se nestydi, chtit penize za hru ktera podle obrazku vypada jako Doom. Dokonce to ma i stejne "3d" grafiku :disgusted:
M1sha (16)|6.4.2006 18:44
To spíš vypadá podle screenů jako imitace BUILDu, i textury vypadají občas jako z Duke Nukema 3D, schválně to zkusím..

EDIT: tak je to opravdu spíš takový Build (megamix, zvuky občas z Duka a občas z Doomu, taky textury a animace výbuchů, hra se snaží hrát i na odlesky, ale všiml jsem si jen tří na začátku), když je to vysoké detaily tak to vypadá vcelku dobře ale rozhodně to nikam nespěchá, myslím, že když hra udává 25fps tak kecá. Pokud se sníží detaily na minimum tak je tam sice rozdíl v rychlosti ale detaily se sníží tím stylem že se sníží rozlišení hry tak že se ze čtyř (nebo dokonce devíti?) pixelů udělá jeden a je to hodně zubaté. Ale aspoň se to tak nějak dá hrát.. a chodí to fakt pomalu.. na 472MHz to chodí vcelku "plynule" jen na low detaily, což třeba Yeti engine chodí podstatně rychleji i když je plně 3D a spíše připomíná quaka..
freeman_ce4you (428)|6.4.2006 18:57
Ano občas celá hra vypadá jak duke nukem :disgusted:
CommanderZ (1798)|6.4.2006 22:23
Me teda nektery textury pripominaji dooma opravdu hodne. I kdyz...j epravda, ze DN jsem hral naposled pred ctyrmi lety :?
Tom!k (35)|18.4.2006 17:22
Jak je tu reseny ovladani?
z3rg_ce4you (48)|19.4.2006 12:38
Taky mi to vic pripomina Dooma, nektery ty textury, bych rek, ze jsou primo i z nej ... kazdopadne chtit za to $20 ?