Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

DontForget - upozornění na zmeškané SMS,MMS,hovory a upomínky

hujer_ce4you (142)|6.4.2006 09:59
DontForget

Dlouho jsem sháněl nějakou jednoduchou aplikaci, která by mi dala opakovaně vědět když mám zmeškaný hovor nebo SMSku bez toho, aniž bych vytahoval stále telefon z kapsy apod., třeba zvukem nebo vibracema.Hledal jsem dlouho a nakonec jsem se rozhodl napsat si takovou aplikaci sám a vytvořil jsem tak novou aplikaci nazvanou: DontForget čili nezapomeň.

DontForget je aplikace, která upozorňuje vždy, když máte nepřečtenou SMS či MMS,
zmeškaný hovor nebo jste zmeškali např. upomínku z kalendáře atd.
Můžete nastavit a přizpůsobit vše podle svých představ a být stále informován.
Již nikdy nezapomenete na nějaký hovor, zprávu atd. s aplikací DontForget.

DontForget je freeware !

Vice na:
http://magazin.softimage.cz/


Kyle (279)|6.4.2006 10:21
Nebylo by mozne aplikaci prizpusobit i pro displej 176x220? Na takovou aplikaci uz delsi dobu cekam, ale nemuzu ji pouzit jen kvuli tomu, ze nemam QVGA displej :(
anawarr (150)|6.4.2006 10:57
hezké.... a česky to znaméná co???:sarcastic:
Surgical (2364)|6.4.2006 11:50
Ja vlozil jsem do Prekladatel a dostala tohle:

Neurč. člen přiložení kdo vůle oznámit tebe kdykoliv tebe mít nečtený SMS či MMS , chybit incomming čerpat či chybit připomínka. Tebe pocínovat dát a celnice vše tebe potřeba až k být vždycky denunciant. Tebe vůle nikdy jednat nedůstojně kolem jakýkoliv čerpat sms mms etc. s DontForget přiložení. A dont jednat nedůstojně! DontForget is bezplatný software!

Ja happy me vse jasna paka.

P.S. ted hledam prekladatel u Latinsky->Czech ja nechapat co byt ten pocinovany denunciant.
beecher (9270)|6.4.2006 12:33
Ten autoamaticky preklad je vazne super... ;) :D

Tady je trochu lidstejsi:
DontForget (Nezapomente!)

Aplikace, ktera vas bude kdykoliv upozornovat na neprestene SMS ci MMS zpravy, zmeskane hovory ci zmeskane upozorneni.
Muzete si nastavit a prizpusobit uplne vse, na co chcete byt upozornovani.
S DontForget nikdy nezapomenete na zadny hovor, SMS ci MMS.

A nezapomente! Nezapomente! (DontForget) je zdarma!

Staci? ;)
RadimK_ce4you (223)|6.4.2006 15:00
Krasa, na tohle jsem cekal! Jeste kdyby tak nekdo udelal utilitku, ktera by ruznym blikanim LED upozornovala na zmeskane SMS ci hovory.
Surgical (2364)|6.4.2006 15:50
Hm a slysel jsi o programku
phoneAlarm
? Umi nejen oznamovat a pripomíinat prosvihle hovory a SMSky, ale i maily atd. a umi jeste spoustu dalsich uzitecnych veci....Neni teda free a ledkama taky neblika...
hujer_ce4you (142)|6.4.2006 16:19
[QUOTE="Kyle"]Nebylo by mozne aplikaci prizpusobit i pro displej 176x220? Na takovou aplikaci uz delsi dobu cekam, ale nemuzu ji pouzit jen kvuli tomu, ze nemam QVGA displej :( [/QUOTE]

Tusil jsem to :?
Pravdepodobne takovou verzi pripravim, jen je to pro mne trochu komplikovane to dukladne overit, zda to pri rozliseni 176x220 bude vypadat spravne a vsechny texty se tam vlezou, jelikoz mam jen QVGA zarizeni.
Mozna by bylo fajn videt jak to ted na non-QVGA verzi vypada a pak taky bych potreboval overit par veci: napr. zda napr. potvrzovaci dialogy jsou zobrazeny spravne s celym textem. Ty totiz pouzivaji systemove prostredky a tak by to melo byt v poho, ale ja to presne nevim, ponevadz jak rikam, nemam to jak overit. Takze pokud by se nasel nejaky dobrovolny tester tak ANO.
beecher (9270)|6.4.2006 16:25
[QUOTE="Surgical"]phoneAlarm[/QUOTE]Surgi, a mas overeno, ze to beha na Smartphonu? Protoze DontForget je Smartphone aplikace a PhoneAlarm je PPC app. ;)
hujer_ce4you (142)|6.4.2006 18:50
DontForget
Je aplikace, která upozorňuje vždy, když máte nepřečtenou SMS či MMS,
zmeškaný hovor nebo jste zmeškali např. upomínku z kalendáře atd.
Můžete nastavit a přizpůsobit vše podle svých představ a být stále informován. A co víc ! DontForget je freeware !

Nová vícejazyčná verze 1.04 k dispozici.
Plně v češtině !

Nyní také aktualizované stránky v češtině.
http://www.softimage.cz/mobile/
Kyle (279)|7.4.2006 10:05
[QUOTE="hujer"]
Mozna by bylo fajn videt jak to ted na non-QVGA verzi vypada a pak taky bych potreboval overit par veci: napr. zda napr. potvrzovaci dialogy jsou zobrazeny spravne s celym textem. Ty totiz pouzivaji systemove prostredky a tak by to melo byt v poho, ale ja to presne nevim, ponevadz jak rikam, nemam to jak overit. Takze pokud by se nasel nejaky dobrovolny tester tak ANO.[/QUOTE]

Priznam se, ze sem to ani nezkousel nainstalovat. Automaticky sem pocital s tim, ze kdyz to vyzaduje QVGA displej, ze to nebude chodit ;)

I na displeji 176x220 se to da bez problemu pouzivat, akorat neni videt textbox s vybranym zvukem.



Dialogy se zobrazuji normalne. Jako tester se klidne hlasim.... :)
hujer_ce4you (142)|7.4.2006 10:11
[QUOTE="Kyle"]
... I na displeji 176x220 se to da bez problemu pouzivat, akorat neni videt textbox s vybranym zvukem.

Dialogy se zobrazuji normalne. Jako tester se klidne hlasim.... :)[/QUOTE]

Fajn Kyle, beru te za slovo. Pokusim se s tim neco (nenasilne) udelat, aby nebyl problem pri non-QVGA rozsliseni.
hujer_ce4you (142)|8.4.2006 15:18
Rad bych zprovoznil DontForget pod WM2003. Potrebuju ale vyexportovat registry presnejij. HKLM(tj. Current user): HKLM\System\State\
vcetne vsech podvetvi a klicu atd.

Predtim ale provolejte telefon, poslete si jednu SMS, a pokud to pujde nastavte i nejakou upominku, kterou zamerne zmeskate.
Potrebuju to abych porovnal zmeny v registrech mezi 2003 a 2005 takze proto ten zmeskany hovor ci neprectena SMS atd. Zaslete mi to prosim v nejakem rozumnem formatu tak, abych to precetl na radim@softimage.cz

Predem diky vsem kdo maji zajem o verzi pro WM2003 a pomuzou.
Hujer

PS: non-QVGA verze se jiz chysta !
Kyle (279)|10.4.2006 11:23
Tak sem ti to chtel vyexportovat... poslal sem si sms, zavolal si a vytvoril pripominku a narazil na mensi problem. Ve WM2003SE v HKLM\System zadny klic State neexistuje... ;)
hujer_ce4you (142)|10.4.2006 18:46
Potrebuju najit misto v registrech (nebo jinde ?) kde je zaznamenan aktualni stav zprav ci hovoru atd. Jestli muzes zkus prohledat cely registr na vyskyt napr.
"unread" ci "missed".
Zkusim taky jeste neco najit na netu.

Verzi pro non-QVGA mam hotovou + par vylepseni. Ted testuju a snad zitra bude k dispizici.


hujer_ce4you (142)|11.4.2006 15:42
Nová verze (1.10) k dispozici:

Hlavní změny:
- přidána podpora pro non-QVGA (176 x 220) rozlišení displeje
- přidána podpora pro vibrace
- přidána podpora LED signalizace

Jako vždy, informace a poslední verzi najdete zde:
http://www.softimage.cz/mobile


Zdraví
Hujer
RadimK_ce4you (223)|11.4.2006 19:28
hujere nadherna prace! S tou LED signalizaci jsi mi vyrazil dech - bylo to me prani!!! :D :yes: Jen bych to blikani trosku urychlil (tak 0,5s).
hujer_ce4you (142)|11.4.2006 20:56
Ja bych to taky rad zrychlil, ale zatim se mi to nejak nedari. Pokud na to prijdu, tak to urcite urychlim.
RadimK_ce4you (223)|11.4.2006 22:36
...nebo ji natrvalo rozsvitit (nebo nekterou jinou barvu), to by snad melo jit, nekde v registrech to mozna bude zakopano.:sarcastic:
anawarr (150)|12.4.2006 07:43
tak jsem z Qteku 8310 zase ten dontforget odinstaloval. stahl jsem tu lokalizovanou verzi a udělala mi hrozný bordel v ikonách v nabídce start(používám abstractstart>seznam) ikony se přiřazovaly k názvům jak chtěly a po každém restartu jinak. po odinstalování se to vrátilo do normálu. pravděpodobně je problém v dontforgettest.lnk který se zapsal do windows>startup:evil:
hujer_ce4you (142)|12.4.2006 08:22
[QUOTE="RadimK"]...nebo ji natrvalo rozsvitit (nebo nekterou jinou barvu), to by snad melo jit, nekde v registrech to mozna bude zakopano.:sarcastic: [/QUOTE]

Natrvalo rosvitit neni moc dobry napad. Nejde o spotrebu, tak je u LED minimalni, ale kdyz mas pristroj napr. pripojeny k USB (nebo k nabijecce) a je nabity, tak sviti LEDka taky trvale a nepoznas tak zmeskanou udalost.
Jina barva taky nejde, ponevadz jak jsem po dlouhych peripetiich zjistil, jsou ostatni "barvy" ci LEDky vyhrazeny systemu a nedaji se nastavit. Nejak se k nim dostat asi pujde, ale bude to bud temer nemozne ci krkolomne, rozhodne to neni soucasti NLED API. Takze s tim moc nepocitam...
[QUOTE="anawarr"]tak jsem z Qteku 8310 zase ten dontforget odinstaloval. stahl jsem tu lokalizovanou verzi a udělala mi hrozný bordel v ikonách v nabídce start(používám abstractstart>seznam) ikony se přiřazovaly k názvům jak chtěly a po každém restartu jinak. po odinstalování se to vrátilo do normálu. pravděpodobně je problém v dontforgettest.ink který se zapsal do windows>startbat:evil: [/QUOTE]

No to teda nevim, sam mam Qteka 8310 vc. naistalovaneho xBaru a taky pouzivam AbstractStart(->Classic List). S AbstractStartem jsem taky mel obcas podivuhodne problemy. Nicmene mluvis o dontforgettest.lnk, coz byla chybicka v predchozi verzi 1.04 . Nyni (verze 1.10) je to jiz spravne tedy dontforget.lnk). Doporucuju odinstalovat(smazat) predchozi verzi DontForget a podivat se jestli nezustaly soubory DontForget*.lnk v adresari Windows/StartMenu a Window/StartUp a pokud ano, tak vse smazat. Pak nainstalovat verzi 1.10 a vsechno by melo byt ok. (muzes zkontrolovat dontforget.lnk soubory).
Kdyz tak to zkus a dej vedet jak to dopadlo !

Jeste nekdo ma podobnou zkusenost ?
anawarr (150)|12.4.2006 08:58
Já mám samozřejmě také xbar3 a další užitečné programy.............

znova už to instalovat nebudu, protože mi to za ty problémy nestojí. stejnou funkci a to korektně mi udělá prográmek "automatický zámek", který info o zmeškaných hovorech a sms i mms přenáší na spořič. sice musím kliknout na postranní tlačítko, aby se zobrazil stav, ale nikdy mi to neudělalo žádný problém:yes: :no:
hujer_ce4you (142)|12.4.2006 09:14
Tož to je tvoje rozhodnutí ... špatná volba, taky volba :D

MMCHD: AutoZamek je napr. pro mne neprijatelny, jelikoz jsem prave chtel byt informovan o zmeskanych stavech BEZ nutnosti vzit pristroj do ruky - je nekde odlozeny, prijdu po cigarku, ani nevim ze napr. nekdo volal. Tak jsem stale jak blb chodil a cucel na displej jestli nic. Prave na to je DontForget.
Lobo_ce4you (514)|12.4.2006 09:55
Super prográmek!!! Jen tak dál! :yes: :yes: :yes: :D
Kyle (279)|12.4.2006 11:10
[QUOTE="hujer"]
MMCHD: AutoZamek je napr. pro mne neprijatelny, jelikoz jsem prave chtel byt informovan o zmeskanych stavech BEZ nutnosti vzit pristroj do ruky - je nekde odlozeny, prijdu po cigarku, ani nevim ze napr. nekdo volal. Tak jsem stale jak blb chodil a cucel na displej jestli nic. Prave na to je DontForget.[/QUOTE]

Nechci vypadat jako skarohlid, ale AutoKeyLock umi taky upozornovat na neprijate hovory nebo sms-ky, akorat nevim jestli upozornuje i na upominky. Da se v nem nastavit upozorneni blikanim ledky, blikanim nebo rozsvicenim displeje, opakovanymi vibracemi nebo prehravanim nejakeho zvuku.
RadimK_ce4you (223)|12.4.2006 14:42
Ja bych se celkem aji primlouval k tomu rozsviceni LED natrvalo - ono telefon je na nabijecce jen obcas. Ale to uz je jen me skromne prani ;) jinym tohle vyhovovat nemusi.
hujer_ce4you (142)|12.4.2006 14:44
[QUOTE="Kyle"]
... AutoKeyLock umi taky upozornovat na neprijate hovory nebo sms-ky, akorat nevim jestli upozornuje i na upominky. Da se v nem nastavit upozorneni blikanim ledky, blikanim nebo rozsvicenim displeje, opakovanymi vibracemi nebo prehravanim nejakeho zvuku. [/QUOTE]

Taky bych nerad ...;)
Nicmene jsem AutoKeyLock vyzkousel, ale jak rikam nesplnuje me "podminky". Hlavne neupozornuje opakovane napr. na neprijaty hovor. Nastaveny timeout napr. 1 minuta jen znamena - zahrej napr. zvuk po jedne minute. A pak je uz slus. Zadne dalsi upozorneni, ze jsem mel hovor - proste tomu zase chybi opakovane upozorneni. Takze napr. pro mne pro me zase nepouzitelne.
Toliko me "ohledani".

[QUOTE="RadimK"]Ja bych se celkem aji primlouval k tomu rozsviceni LED natrvalo - ono telefon je na nabijecce jen obcas. Ale to uz je jen me skromne prani ;) jinym tohle vyhovovat nemusi.[/QUOTE]

I kdyby, tak to proste nejak nejde. Uz jsem procetl kde co. Nejak je "harware-ove" dany minimalni interval (cca. 1.5 sekundy tj. 2 x rychleji nez normalne) a nic se s tim neda udelat. Snad jen novy LED driver nebo zasah do ROM. Nic z toho neni pro me :)
Takze se budem muset spokojit s tim co jde, aspon do doby, nez se najde reseni...a do blikani celym displayem se mi moc nechce, kvuli baterce.
Nejaky napad ?
RadimK_ce4you (223)|12.4.2006 15:06
OK :yes: , pokud to nejde, tak se s tim neda nic delat. Mozna bych jeste (pokud teda muzu mit nejaky nazor ;) ) rozblikal LED rychleji ihned po zmeskane udalosti, ne az po mnou zvolenem casovem intervalu. Jo a neslo by do budouvna "zaimplementovat" podporu MIDu, WMA apod? :oops:
hujer_ce4you (142)|12.4.2006 15:27
Pokud myslis jen "rozblikani" LEDky zahajit drive nez napr.po nastavenych 5 minutach, tak by to slo. Nebylo by to okamzite, ale tak cca. 30 sekund po udalosti. DontForget vzhledem ke snizeni spotreby baterie i casu CPU overuje stavu cca. po 30 sekundach - stacilo by to ?

Jinak o podpore jinych zvuk.souboru nez wav (napr. midi, mp3 atd) jsem uvazoval, ale z duvodu "komplikovanosti" zatim neimplementoval. Taky to mohlo byt soucasti API a to nekde tezce hrabat jak to udelat :evil: Nicmene s tim (velmi) vyhledove pocitam.
RadimK_ce4you (223)|12.4.2006 16:12
Tech 30 sek. vubec nevadi, porad lepsi, nez mych nastavenych 10min.
hujer_ce4you (142)|18.4.2006 16:23
Nová verze 1.12 k dispozici !

Krátce, co je nového:
- opravena chyba způsobující neustálé vibrování, když byly vibrace zapnuty v Adminu
- volba "0 (Off)" v nastavení "Interval opakování" je nyní zcela funkční a může být použita pro dočasnou deaktivaci upozorňování
- LED signalizace (pokud je povolená) je spuštěna ihned jakmile je detekována nějaká událost (do 30 sekund)
- přidána možnost "Zobrazit stavovou ikonu" na liště.
- přidána možnost automatické deaktivace pokud je telefon v režimu Letadlo tzv. Flight-mode. Upozorňování je opět automaticky aktivováno jakmile je mód Letadlo zrušen.

Více informací a download na:
DontForget Download

Zdraví Hujer
mmj (28)|18.4.2006 18:09
Bezva. Všichni moc děkujeme a držíme palce do dalšího vývoje:-)
anawarr (150)|19.4.2006 07:08
tak jsem to znovu nainstaloval a uvidíme. jen mám dvě připomínky:

- nešla by změnit barva blikání led diody (ta zelená je matoucí/stejná je na přítomnost signálu a koukat na to, jestli to bliká rychleji je degradující)třeba na oranžovou, nebo jinou?

-nešlo by zprovoznit použití jiných formátů zvuku, než wav? třeba MP3

jinak to vypadá dobře:yes:
hujer_ce4you (142)|19.4.2006 10:07
Buhužel, barva LEDky ani její rychlejší blikání nebo neustálé svícení ani kombinace s jinou LED prostě nejde nastavit. Sám bych to hned změnil pokud by se našel nějaký způsob. Bohužel je to (zřejmě) napevno zadrátované v ROM a vyhrazeno pro telefon. Hledal jsem na všech možných místech a nakonec se dopátral právě tohoto. Ani jeden program, který LED signalizaci používá pro své účely, "neumí" nic jiného než co DontForget. Asi to bude fakt tím, že to nejde. Pokud někdo ví, jak to udělat, budu mu vděčný...

S podporou jiných zvuků než wav výhledově počítám. Nicméně teď není moc času a nechápu, proč ti parchanti co dělali WM nedali podporu pro přehrávaní jiných formátů k dispozici pro uživ. aplikace. Ale snad se to podaří.

PS: Našel jsem drobnou chybičku v DontForget u LED signalizace. Brzy ji opravim a dám k dipozici novou verzi.
hujer_ce4you (142)|20.4.2006 14:23
Nová verze 1.15 k dispozici !

Krátce, co je nového:
- opravena drobná chyba při použití LED signalizace
- přidána možnost nastavit automatickou deaktivaci pro zadaný časový interval (např. v noci). Upozorňování bude automaticky
deaktivováno v nastaveném čase a poté opět automaticky aktivováno.

Více informací a download na:
DontForget Download

Zdraví Hujer
hujer_ce4you (142)|25.4.2006 12:38
Nová verze 1.20 k dispozici !

Krátce, co je nového:
- nově přidána možnost detekce a upozornění na nepřečtené e-maily (běžné i tzv. Push-maily)
- přidáná jazyková verze: Němčina a Ruština (přeložil "Widder" - vřelé díky)
- opraveny drobné chybičky

Více informací a download na:
DontForget Download

Zdraví Hujer

Verze 1.21 opravuje drobnou chybu v zadání času.
RadimK_ce4you (223)|25.4.2006 23:04
Jeste jednou k tem LEDkam: u utility WM5torage pekne rychle blika behem prenosu dat oranzova LED. Nevim jestli pak blika (kdyz je tel. nabity) i zelena, ale asi jo. Takze nejake "figle" s tema LEDkama asi jeste pujdou udelat... Jinak diky za pravidelny update programu! :yes:
hujer_ce4you (142)|26.4.2006 15:11
Tak jsem mluvil s autorem WM5Storage a vysledek me nepotesil. To, ze u WM5Storage blika LEDka oranzove (a pokud je jiz telefon nabity tak zelene), je vysledek vlastniho "blikani" tj. cyklickeho vypinani a zapinani LEDky. Nicmene toto lze realizovat az pokud je LED ve stavu "stale zapnuto" tj. napr. nabijeni (po pripojeni do USB) ci stav "nabito" atd. To jsem vyzkousel a funguje. Buhuzel, jakmile dojde napr. k odpojeni pristroje od USB tedy i napajeni, tak oranzova zmizi a zacne BLIKAT zelena. Podotykam, blikat ! A tento stav nelze zmenit, nelze nijak LEDce domluvit svit porad. Ledky maji totiz 3 stavy, zapnuto,vypnuto a blikani. A prave s blikanim je to na blinkani :D
Pokud bych prinutil LEDku stale svitit (mimo zdroj ci USB) tak jsem za vodou. Tak asi tolik.
RadimK_ce4you (223)|26.4.2006 16:04
Hm, skoda no. Mj. vecer mi verze 1.20 hodila nejakou chybu (sakra ted nevim co to bylo), ale bylo to v dobe, kdy mam nastavenou automat. deakt. programu.
hujer_ce4you (142)|26.4.2006 17:00
Hm, pokud se ta chyba jeste objevi (verze 1.21), zkus prosim zjistit co nejvic.
Cim vic informaci tim lepe treba muzes i sejmou obrazovky (screen capture) apod.
Diky, Hujer
hujer_ce4you (142)|22.5.2006 09:36
Nová verze 1.22

Co je nového:
- přidáná nová jazyková verze, do Francouštiny přeložil "Guidud" - vřelé díky.
- změna barevného schématu: barvy prostředí již nejsou definovány fixně (černý text, bílé pozadí) ale podle aktuálního nastavení telefonu a homescreenu.To by mělo odstranit problémy se zobrazováním když je použitý např. Vista homescreen apod.
- drobné interní úpravy

Více informací a download na:
DontForget Download

Zdraví Hujer
hujer_ce4you (142)|9.6.2006 18:47
Tentokrát se nejedná o upgrade aplikace DontForget.
Chci vám představit svůj nový web-blog, kde můžete najít pro někoho možná zajímavé informace a rady (vč. WM).
Víc než tisíc slov je jednou se mrknout.

blog.softimage.cz

Hujer
hujer_ce4you (142)|14.6.2006 14:27
Dnes jen jedna, ale důležitá informace:

Stránky aplikace DontForget, detailní informace a možnost stažení této freeware aplikace byly přesunuty.

Vše potřebné najdete na nových stránkách:
http://blog.softimage.cz v sekci DONTFORGET.

resp. přímo na http://blog.softimage.cz/?page_id=24

Zdravím
RadimK_ce4you (223)|14.7.2006 15:53
Jeste se teda jednou vratim k blikani LED. Kdyz se teda neda zrychlit zelena, neslo by zpomalit blikani zelene v beznem pohotovostnim stavu? Proste aby se "to" vice rozlisilo. :?
hujer_ce4you (142)|15.7.2006 10:21
[QUOTE="RadimK"]... Kdyz se teda neda zrychlit zelena, neslo by zpomalit blikani zelene v beznem pohotovostnim stavu? [/QUOTE]
No vidíš Kubrte, docela pěkný nápad. Rozhodně u něm budu uvažovat, jen nevím, nakolik je pro uživatele blikání LED podstatné - abych tím nestrávil "zbytečný" čas, který jsem mohl použít na rozšíření funkcionality. Každopádně by to "zpomalené" blikání bylo v režii DontForget tzn. že by bylo zpomalené jen pokud by byt DF spuštěný (což ten kdo jej používá stejně má že). Každopádně díky, přidáno do seznamu.

Mimochodem, na stránkách Metelesku Blesku se můžete (kromě přečtení článků na téma WM) zapojit
a své dotazy či připomínky přidat do Diskuze, tak bude seznam "požadavků" a chyb centralizovaný.
hujer_ce4you (142)|10.10.2006 17:17
Uvolněna první betaverze DontForget 2.0
Jak jsem vás nedávno informoval, připravuje se nová verze, která bude obsahovat další nové funkce.
Dnes nastal čas vám tuto novou verzi, která dostala vhledem k zásadním změnám a novým funkcím do vínku číslo 2, blíže představit.

Více informací a stažení najdete zde
hujer_ce4you (142)|12.12.2006 09:50
Uvolněna finální verze DontForget 2.0



Více informací a stažení najdete zde
hujer_ce4you (142)|29.1.2007 12:48
Uvolněna betaverze DontForget 2.10

Už nyní můžete vyzkoušet novou verzi této aplikace,
která přináší pár zajímavých novinek.

Více informací a stažení najdete zde
Johnny007_ce4you (45)|9.6.2007 16:37
Skutocne dobra praca tato aplikacia!
DAKUJEM!
:yes: :yes: :yes:


Paci sa mi, ze sa da napr. vypnut LEDka a zapnut ju, az ked mam nejaky zmeskany event.
Ja neviem ci u HTC (mam Qtek-8500) robia programatorov teenegeri, ale ta preblikujuca LEDka informujuca o pritomnosti signalu je hadam z mobilneho praveku, ked este nebolo pokrytie a vtedy to malo vyznam, aby uzivatel vedel, ze je v dosahu signalu. Dnes si naozaj neviem predstavit, preco by mala blikat. Totalna kravina!
Samozrejme, ze LEDku, aby upozornovala na zmeskane udalosti na "TO" NEMYSLELI.