Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 75

Téma: DontForget - upozornění na zmeškané SMS,MMS,hovory a upomínky

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

DontForget

Dlouho jsem sháněl nějakou jednoduchou aplikaci, která by mi dala opakovaně vědět když mám zmeškaný hovor nebo SMSku bez toho, aniž bych vytahoval stále telefon z kapsy apod., třeba zvukem nebo vibracema.Hledal jsem dlouho a nakonec jsem se rozhodl napsat si takovou aplikaci sám a vytvořil jsem tak novou aplikaci nazvanou: DontForget čili nezapomeň.

DontForget je aplikace, která upozorňuje vždy, když máte nepřečtenou SMS či MMS,
    zmeškaný hovor nebo jste zmeškali např. upomínku z kalendáře atd.
    Můžete nastavit a přizpůsobit vše podle svých představ a být stále informován.
    Již nikdy nezapomenete na nějaký hovor, zprávu atd. s aplikací DontForget.

DontForget je freeware !

Vice na:
    http://magazin.softimage.cz/

Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Nebylo by mozne aplikaci prizpusobit i pro displej 176x220? Na takovou aplikaci uz delsi dobu cekam, ale nemuzu ji pouzit jen kvuli tomu, ze nemam QVGA displej

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

hezké.... a česky to znaméná co???:sarcastic:

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ja vlozil jsem do Prekladatel a dostala tohle:

Neurč. člen přiložení kdo vůle oznámit tebe kdykoliv tebe mít nečtený SMS či MMS , chybit incomming čerpat či chybit připomínka. Tebe pocínovat dát a celnice vše tebe potřeba až k být vždycky denunciant. Tebe vůle nikdy jednat nedůstojně kolem jakýkoliv čerpat sms mms etc. s DontForget přiložení. A dont jednat nedůstojně! DontForget is bezplatný software!

Ja happy me vse jasna paka.

P.S. ted hledam prekladatel u Latinsky->Czech ja nechapat co byt ten pocinovany denunciant.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ten autoamaticky preklad je vazne super...

Tady je trochu lidstejsi:
    DontForget (Nezapomente!)

Aplikace, ktera vas bude kdykoliv upozornovat na neprestene SMS ci MMS zpravy, zmeskane hovory ci zmeskane upozorneni.
    Muzete si nastavit a prizpusobit uplne vse, na co chcete byt upozornovani.
    S DontForget nikdy nezapomenete na zadny hovor, SMS ci MMS.

A nezapomente! Nezapomente! (DontForget) je zdarma!

Staci?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Krasa, na tohle jsem cekal! Jeste kdyby tak nekdo udelal utilitku, ktera by ruznym blikanim LED upozornovala na zmeskane SMS ci hovory.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Hm a slysel jsi o programku
    phoneAlarm
    ? Umi nejen oznamovat a pripomíinat prosvihle hovory a SMSky, ale i maily atd. a umi jeste spoustu dalsich uzitecnych veci....Neni teda free a ledkama taky neblika...

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Citace Původně odesláno od Kyle
    Nebylo by mozne aplikaci prizpusobit i pro displej 176x220? Na takovou aplikaci uz delsi dobu cekam, ale nemuzu ji pouzit jen kvuli tomu, ze nemam QVGA displej
    Tusil jsem to :?
    Pravdepodobne takovou verzi pripravim, jen je to pro mne trochu komplikovane to dukladne overit, zda to pri rozliseni 176x220 bude vypadat spravne a vsechny texty se tam vlezou, jelikoz mam jen QVGA zarizeni.
    Mozna by bylo fajn videt jak to ted na non-QVGA verzi vypada a pak taky bych potreboval overit par veci: napr. zda napr. potvrzovaci dialogy jsou zobrazeny spravne s celym textem. Ty totiz pouzivaji systemove prostredky a tak by to melo byt v poho, ale ja to presne nevim, ponevadz jak rikam, nemam to jak overit. Takze pokud by se nasel nejaky dobrovolny tester tak ANO.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Surgical
    phoneAlarm
    Surgi, a mas overeno, ze to beha na Smartphonu? Protoze DontForget je Smartphone aplikace a PhoneAlarm je PPC app.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

DontForget
    Je aplikace, která upozorňuje vždy, když máte nepřečtenou SMS či MMS,
    zmeškaný hovor nebo jste zmeškali např. upomínku z kalendáře atd.
    Můžete nastavit a přizpůsobit vše podle svých představ a být stále informován. A co víc ! DontForget je freeware !

Nová vícejazyčná verze 1.04 k dispozici.
    Plně v češtině !

Nyní také aktualizované stránky v češtině.
    http://www.softimage.cz/mobile/

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Citace Původně odesláno od hujer
    Mozna by bylo fajn videt jak to ted na non-QVGA verzi vypada a pak taky bych potreboval overit par veci: napr. zda napr. potvrzovaci dialogy jsou zobrazeny spravne s celym textem. Ty totiz pouzivaji systemove prostredky a tak by to melo byt v poho, ale ja to presne nevim, ponevadz jak rikam, nemam to jak overit. Takze pokud by se nasel nejaky dobrovolny tester tak ANO.
    Priznam se, ze sem to ani nezkousel nainstalovat. Automaticky sem pocital s tim, ze kdyz to vyzaduje QVGA displej, ze to nebude chodit

I na displeji 176x220 se to da bez problemu pouzivat, akorat neni videt textbox s vybranym zvukem.

Dialogy se zobrazuji normalne. Jako tester se klidne hlasim....

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Citace Původně odesláno od Kyle
    ... I na displeji 176x220 se to da bez problemu pouzivat, akorat neni videt textbox s vybranym zvukem.

Dialogy se zobrazuji normalne. Jako tester se klidne hlasim....
    Fajn Kyle, beru te za slovo. Pokusim se s tim neco (nenasilne) udelat, aby nebyl problem pri non-QVGA rozsliseni.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Rad bych zprovoznil DontForget pod WM2003. Potrebuju ale vyexportovat registry presnejij. HKLM(tj. Current user): HKLM\System\State\
    vcetne vsech podvetvi a klicu atd.

Predtim ale provolejte telefon, poslete si jednu SMS, a pokud to pujde nastavte i nejakou upominku, kterou zamerne zmeskate.
    Potrebuju to abych porovnal zmeny v registrech mezi 2003 a 2005 takze proto ten zmeskany hovor ci neprectena SMS atd. Zaslete mi to prosim v nejakem rozumnem formatu tak, abych to precetl na radim@softimage.cz

Predem diky vsem kdo maji zajem o verzi pro WM2003 a pomuzou.
    Hujer

PS: non-QVGA verze se jiz chysta !

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Tak sem ti to chtel vyexportovat... poslal sem si sms, zavolal si a vytvoril pripominku a narazil na mensi problem. Ve WM2003SE v HKLM\System zadny klic State neexistuje...

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Potrebuju najit misto v registrech (nebo jinde ?) kde je zaznamenan aktualni stav zprav ci hovoru atd. Jestli muzes zkus prohledat cely registr na vyskyt napr.
    "unread" ci "missed".
    Zkusim taky jeste neco najit na netu.

Verzi pro non-QVGA mam hotovou + par vylepseni. Ted testuju a snad zitra bude k dispizici.

Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC Snap - upozornění na SMS/zmeškané hovory
    Od fury_only_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 26-11-2010, 11:35
  2. Today plugin zmeškané hovory
    Od Misha kulicka v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 04-02-2008, 15:38
  3. jak blokovat prichozi hovory z urcitych cisel? obtezujici hovory