Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 75

Téma: DontForget - upozornění na zmeškané SMS,MMS,hovory a upomínky

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Nová verze (1.10) k dispozici:

Hlavní změny:
    - přidána podpora pro non-QVGA (176 x 220) rozlišení displeje
    - přidána podpora pro vibrace
    - přidána podpora LED signalizace

Jako vždy, informace a poslední verzi najdete zde:
    http://www.softimage.cz/mobile

Zdraví
    Hujer
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

hujere nadherna prace! S tou LED signalizaci jsi mi vyrazil dech - bylo to me prani!!! :yes: Jen bych to blikani trosku urychlil (tak 0,5s).

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Ja bych to taky rad zrychlil, ale zatim se mi to nejak nedari. Pokud na to prijdu, tak to urcite urychlim.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

...nebo ji natrvalo rozsvitit (nebo nekterou jinou barvu), to by snad melo jit, nekde v registrech to mozna bude zakopano.:sarcastic:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

tak jsem z Qteku 8310 zase ten dontforget odinstaloval. stahl jsem tu lokalizovanou verzi a udělala mi hrozný bordel v ikonách v nabídce start(používám abstractstart>seznam) ikony se přiřazovaly k názvům jak chtěly a po každém restartu jinak. po odinstalování se to vrátilo do normálu. pravděpodobně je problém v dontforgettest.lnk který se zapsal do windows>startup:

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Citace Původně odesláno od RadimK
    ...nebo ji natrvalo rozsvitit (nebo nekterou jinou barvu), to by snad melo jit, nekde v registrech to mozna bude zakopano.:sarcastic:
    Natrvalo rosvitit neni moc dobry napad. Nejde o spotrebu, tak je u LED minimalni, ale kdyz mas pristroj napr. pripojeny k USB (nebo k nabijecce) a je nabity, tak sviti LEDka taky trvale a nepoznas tak zmeskanou udalost.
    Jina barva taky nejde, ponevadz jak jsem po dlouhych peripetiich zjistil, jsou ostatni "barvy" ci LEDky vyhrazeny systemu a nedaji se nastavit. Nejak se k nim dostat asi pujde, ale bude to bud temer nemozne ci krkolomne, rozhodne to neni soucasti NLED API. Takze s tim moc nepocitam...
    Citace Původně odesláno od anawarr
    tak jsem z Qteku 8310 zase ten dontforget odinstaloval. stahl jsem tu lokalizovanou verzi a udělala mi hrozný bordel v ikonách v nabídce start(používám abstractstart>seznam) ikony se přiřazovaly k názvům jak chtěly a po každém restartu jinak. po odinstalování se to vrátilo do normálu. pravděpodobně je problém v dontforgettest.ink který se zapsal do windows>startbat:
    No to teda nevim, sam mam Qteka 8310 vc. naistalovaneho xBaru a taky pouzivam AbstractStart(->Classic List). S AbstractStartem jsem taky mel obcas podivuhodne problemy. Nicmene mluvis o dontforgettest.lnk, coz byla chybicka v predchozi verzi 1.04 . Nyni (verze 1.10) je to jiz spravne tedy dontforget.lnk). Doporucuju odinstalovat(smazat) predchozi verzi DontForget a podivat se jestli nezustaly soubory DontForget*.lnk v adresari Windows/StartMenu a Window/StartUp a pokud ano, tak vse smazat. Pak nainstalovat verzi 1.10 a vsechno by melo byt ok. (muzes zkontrolovat dontforget.lnk soubory).
    Kdyz tak to zkus a dej vedet jak to dopadlo !

Jeste nekdo ma podobnou zkusenost ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Já mám samozřejmě také xbar3 a další užitečné programy.............

znova už to instalovat nebudu, protože mi to za ty problémy nestojí. stejnou funkci a to korektně mi udělá prográmek "automatický zámek", který info o zmeškaných hovorech a sms i mms přenáší na spořič. sice musím kliknout na postranní tlačítko, aby se zobrazil stav, ale nikdy mi to neudělalo žádný problém:yes: :no:

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Tož to je tvoje rozhodnutí ... špatná volba, taky volba

MMCHD: AutoZamek je napr. pro mne neprijatelny, jelikoz jsem prave chtel byt informovan o zmeskanych stavech BEZ nutnosti vzit pristroj do ruky - je nekde odlozeny, prijdu po cigarku, ani nevim ze napr. nekdo volal. Tak jsem stale jak blb chodil a cucel na displej jestli nic. Prave na to je DontForget.

Obyvatel SMob Avatar uživatele Lobo_ce4you
    Registrace
    Jan 2006

Super prográmek!!! Jen tak dál! :yes: :yes: :yes:

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Citace Původně odesláno od hujer
    MMCHD: AutoZamek je napr. pro mne neprijatelny, jelikoz jsem prave chtel byt informovan o zmeskanych stavech BEZ nutnosti vzit pristroj do ruky - je nekde odlozeny, prijdu po cigarku, ani nevim ze napr. nekdo volal. Tak jsem stale jak blb chodil a cucel na displej jestli nic. Prave na to je DontForget.
    Nechci vypadat jako skarohlid, ale AutoKeyLock umi taky upozornovat na neprijate hovory nebo sms-ky, akorat nevim jestli upozornuje i na upominky. Da se v nem nastavit upozorneni blikanim ledky, blikanim nebo rozsvicenim displeje, opakovanymi vibracemi nebo prehravanim nejakeho zvuku.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Ja bych se celkem aji primlouval k tomu rozsviceni LED natrvalo - ono telefon je na nabijecce jen obcas. Ale to uz je jen me skromne prani jinym tohle vyhovovat nemusi.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Citace Původně odesláno od Kyle
    ... AutoKeyLock umi taky upozornovat na neprijate hovory nebo sms-ky, akorat nevim jestli upozornuje i na upominky. Da se v nem nastavit upozorneni blikanim ledky, blikanim nebo rozsvicenim displeje, opakovanymi vibracemi nebo prehravanim nejakeho zvuku.
    Taky bych nerad ...
    Nicmene jsem AutoKeyLock vyzkousel, ale jak rikam nesplnuje me "podminky". Hlavne neupozornuje opakovane napr. na neprijaty hovor. Nastaveny timeout napr. 1 minuta jen znamena - zahrej napr. zvuk po jedne minute. A pak je uz slus. Zadne dalsi upozorneni, ze jsem mel hovor - proste tomu zase chybi opakovane upozorneni. Takze napr. pro mne pro me zase nepouzitelne.
    Toliko me "ohledani".

Citace Původně odesláno od RadimK
    Ja bych se celkem aji primlouval k tomu rozsviceni LED natrvalo - ono telefon je na nabijecce jen obcas. Ale to uz je jen me skromne prani jinym tohle vyhovovat nemusi.
    I kdyby, tak to proste nejak nejde. Uz jsem procetl kde co. Nejak je "harware-ove" dany minimalni interval (cca. 1.5 sekundy tj. 2 x rychleji nez normalne) a nic se s tim neda udelat. Snad jen novy LED driver nebo zasah do ROM. Nic z toho neni pro me
    Takze se budem muset spokojit s tim co jde, aspon do doby, nez se najde reseni...a do blikani celym displayem se mi moc nechce, kvuli baterce.
    Nejaky napad ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

OK :yes: , pokud to nejde, tak se s tim neda nic delat. Mozna bych jeste (pokud teda muzu mit nejaky nazor ) rozblikal LED rychleji ihned po zmeskane udalosti, ne az po mnou zvolenem casovem intervalu. Jo a neslo by do budouvna "zaimplementovat" podporu MIDu, WMA apod? ops:

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Pokud myslis jen "rozblikani" LEDky zahajit drive nez napr.po nastavenych 5 minutach, tak by to slo. Nebylo by to okamzite, ale tak cca. 30 sekund po udalosti. DontForget vzhledem ke snizeni spotreby baterie i casu CPU overuje stavu cca. po 30 sekundach - stacilo by to ?

Jinak o podpore jinych zvuk.souboru nez wav (napr. midi, mp3 atd) jsem uvazoval, ale z duvodu "komplikovanosti" zatim neimplementoval. Taky to mohlo byt soucasti API a to nekde tezce hrabat jak to udelat : Nicmene s tim (velmi) vyhledove pocitam.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Tech 30 sek. vubec nevadi, porad lepsi, nez mych nastavenych 10min.

Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC Snap - upozornění na SMS/zmeškané hovory
    Od fury_only_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 26-11-2010, 11:35
  2. Today plugin zmeškané hovory
    Od Misha kulicka v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 04-02-2008, 15:38
  3. jak blokovat prichozi hovory z urcitych cisel? obtezujici hovory